Polymath криптовалюта: особливості протоколу, біржі для покупки токенов POLY

Що таке Polymath

Проект Polymath (POLY) — це блокчейн-платформа на базі протоколу ERC20 для роботи з цінними паперами. Дана платформа була розроблена для того, щоб полегшити співпрацю між потенційними інвесторами, залучити більший інтерес до ICO-кампаніям і запустити фінансові послуги на основі блокчейн-технології.

Polymath криптовалюта ставить за мету створити юридичну основу для обігу цінних паперів на основі блокчейна. Рішення такого роду надасть користувачам доступ до безперешкодної торгівлі акціями, за допомогою протоколу децентралізації, а також модуля конфіденційності, який, перш ніж надати можливість брати участь в операціях з цінними паперами, вимагає від користувачів або організацій авторизувати свою особистість, місце проживання і статус акредитації.

Більш того, платформа на абсолютно законних підставах дозволяє законним делегатам брати участь в торгах.

До того ж основні положення системи побудовані таким чином, щоб найбільш повноцінно відповідати всім вимогам конкретних користувачів.

основи Polymath

Платформа Polymath базується на кількох ключових компонентах.

На рівні протоколу здійснюється управління всією системою і обчислювальними процесами, які працюють завдяки смарт-контрактами і KYC / AML- акредитації. Також, на рівні протоколу використовується децентралізований акціонерний реєстр.

Додаток розроблений спеціально для того, щоб надати користувачеві можливість самому оцифровувати цінні папери. Для полегшення цього процесу створена програма «Create-A-Security-Token Wizard».

Рівень правової основи оснащений інструментами, які дозволяють користувачеві або компанії переконатися, чи відповідає їхня токен всім регуляторним стандартам, що вкрай важливо для успішного запуску проекту.

Як працює Polymath?

В системі Polymath використання його власного токена (POLY) обов’язково, оскільки токен контролює і забезпечує функціонування всіх внутрішніх транзакції.

Інвестори і розробники використовують POLY не тільки для того, щоб отримувати доступ до системи, але і для того, щоб оцифровувати свої акції.

Для того, щоб почати роботу і оцифровку своїх паперів, користувач повинен зробити невеликий внесок у вигляді криптовалюта POLY.

Інвесторам також необхідно здійснити невеликий внесок для того, щоб завершити KYC-верифікацію і отримати доступ до мережі Polymath.

З моменту, як Polymath стала використовувати модель, стимулюючу участь, користувачі, які створюють або дивляться по ICO на платформі, отримують за це прибуток.

команда Polymath

Коли в минулому році було оголошено про запуск проекту, платформа Polymath отримала серйозну фінансову підтримку по всьому світу. З тих пір вона залишається однією з небагатьох платформ, що ставлять за мету інтегрувати домен цінних паперів в блокчейн систему.

Проектом керує Тревор Коверко (англ. Trevor Koverko), кріптопредпрініматель з Кремнієвої долини, випускник університету Західного Онтаріо. Він також займав посади в таких підприємствах як ShapeShift.io, Luminex і Royalty Exchange, а також був Генеральним директором Digital Assets International, eProf Education Inc. і Президентом Skyline Capital Management.

Іншими представниками команди є відомі у всьому світі фахівці в області блокчейна, такі як (англ. Anthony Di Iorio), Ерік Вурхис (англ. Erik Voorhees), Саймон Діксон (англ. Simon Dickson) та інші.

Де купити Polymath?

З недавніх пір криптовалюта Polymath з’явилася на кріптовалютной біржі Kucoin, що значно полегшило доступ до покупки.

Раніше, токен був доступний тільки на децентралізованих біржах на кшталт IDEX і EtherDelta і деякі люди не купували Polymath там, оскільки вважали це занадто складним. Недавнє зростання в ціні, можливо, є наслідком додавання Kucoin.

Як купити Polymath?

Перш за все, необхідно мати цифровий-гаманець для зберігання токенов, наприклад My Ether Wallet, Ethereum Wallet Mist, Exodus, imToken і інші.

Також необхідно зареєструватися на біржі Kucoin, IDEX або Bittrex. Наприклад, після авторизації на Kucoin потрібно зайти в розділ «Markets» і вибрати валютну пару з POLY, зазвичай з BTC або ETH.

Далі розміщується ордер на угоду і заповнюються спеціальні форми бажаного курсу і кількості токенов. При збігу курсу ордер закривається автоматично.

Перспективи і висновок

Платформа Polymath і її криптовалюта мають всі шанси на успіх. Імовірно в 2019-2020 платформа почне набирати велику популярність серед великих компаній.

Команда вибрала і зайняла вільну сферу, яка поки що не має конкурентів. Проект ставить за мету інтегрувати блокчейн в фінансовий ринок і очікується, що сума перетікають активів складе приблизно $ 10 трлн., Такої суми ще не досягав кріптовалютний ринок.

джерела:

Homepage

https://cryptoslate.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector