Populous криптовалюта: особливості роботи платформи PPT

Біткоіни може і вважається першим проектом, який почав використовувати технологію блокчейн, але в наші дні з’явилося досить багато гідних аналогів, які можуть скласти йому конкуренцію.

Останнім винаходом для впровадження платформи блокчейн є Populous криптовалюта (PPT), перша і єдина платформа, заснована на ефіріум-платформі, спеціально розроблена для обліку рахунків і торгового фінансування.

Крім того, Populous використовує дані XBRL, а також прив’язані токени, щоб створити унікальну торгову середу як для інвесторів, так і для трейдерів, коли вони торгують великою кількістю різних рахунків з усіх частин світу, використовуючи технологію блокчейн.

Дані завжди займали таку значну роль, коли мова йде про прийняття фінансового рішення. Саме тут Populous бачить необхідність додати блокчейн в фінансову систему, тому що технологія не тільки дозволяє нам реєструвати будь-яку з наших фінансових транзакцій і надійно зберігати її, але також гарантує, що всі активи, які зареєстровані і збережені користувачами можуть отримати прозорість, і користувачам можуть бути надані адекватні права на недоторканність приватного життя.

За допомогою цієї блокчейн-технології все збережені дані також можуть використовуватися спільно або анонімно, коли це абсолютно необхідно — зазвичай, коли потрібно забезпечити їх власну конфіденційність.

Компанія і команда розробників

Populous запущений з ICO 24 червня 2017 року. Ціна була $ 0,25, і маркери були швидко розпродані в той же день під час передпродажної кампанії.

Після цього вони запустили свій продукт і вже деякий час всецелло працюють. Засновник Стівен Ніко Вільямс (Steve Nico Williams) хотів знайти спосіб використовувати «великі дані» в поєднанні з придбанням клієнтів і фінансуванням рахунків. Використовуючи цю платформу, вони розробляють спосіб залучення клієнтів, допомагають підприємствам і використовують великі дані для вимірювання всього цього.

Бачення компанії полягає в тому, щоб стати провідною глобальною фінансовою компанією з бухгалтерського обліку, заснованої на блокчейн-платформі. Populous хоче досягти цього, надаючи платформу для інвесторів.

Використовуючи технологію блокчейн, Populous пропонує безпечний, швидкий і ефективний варіант фінансування. Грошові потоки надаються компаніям з кращими процентними ставками. Популяційна платформа вбудована в цільову систему придбання клієнтів, яка включає в себе сканування бази даних XBRL для потенційних клієнтів, які потребують короткострокової ліквідності. Оскільки база даних XBRL оновлюється в режимі реального часу за допомогою фінансових даних, база даних потенційних клієнтів Populous завжди актуальна.

Populous і Pokens

Існує два типи цифрових валют на платформі Populous — Populous Platform Coins (PPT) і Pokens. Обидві цифрові валюти грають різну роль і мають різні механізми. PPT були монетами, випущеними в період до ICO для збору коштів. З монет, випущених в pre-ICO, в даний час в обороті налічується 41 мільйон PPT з обмеженою пропозицією в 53 мільйони.

Populous Coin, PPT, також забезпечує доступ до платформи Populous, яка служить засобом для обміну pokens і оплати рахунків.

Точне число емісії PPT, буде оголошено незабаром оголошенні. Механізм викупу має кілька цілей.

По-перше, механізм викупу служить індикатором того, що платформа виробила достатній оборотний капітал для погашення монет і використання частини грошового і грошового розрахунку. У зверненні викуповується менше монет, що спрощує транзакції з PPT на платформі, так як у мережі менше перешкод. Poken — це монета, пов’язана з фіатной валютою. Populous починається з фунта стерлінгів на початковому етапі, а вартість poken завжди відповідає одному фунту.

Poken — це внутрішньоплатформена валюта і є єдиною валютою, яку можна використовувати для оплати рахунків. Pokens можна обміняти з фіатнимі валютами, в залежності від обмінного курсу, або добре зарекомендували себе криптовалюта, такими як біткоіни або ефір.

Планується інтегрувати інші валютні курси в рамках плану розширення Populous.

висновок

Populous намагається конкурувати в галузі бухгалтерського фінансування, де будуть два основні чинники зростання: цільове придбання через XBRL та органічне зростання. В даний час в базі даних Populous XBRL працюють 3 мільйони компаній. Вони створюють платформу, на якій компанії можуть перераховувати свої рахунки, а інвестори можуть заповнювати їх своїми криптовалюта і отримувати відсотки за рахунками-фактурами. Коли рахунки-фактури заповнюються, токени PPT повертаються інвестору на додаток до отриманими відсотками.

Таким чином, ваші гроші, вкладені в токени, будуть не тільки цінними, але і допоможуть заробити вам гроші, поки вони будуть перебувати у вашому гаманці.

До кінця 2017 Populous оцінює свій ринок торгівлі факторингом понад 4,4 трлн доларів, що є поточною фігурою для традиційного факторингу світового ринку.

Крім того, Populous прагне порушити цей ринок, оскільки він націлений на розширення і включення нових гравців на платформу. Прагнучи досягти цієї мети, у Populous стоїть велике завдання, перш ніж продемонструвати свою здатність надавати більш високий прибуток своїм інвесторам.

Проте, як тільки вони будуть в змозі впоратися з цим, можливості для фіскального та географічного зростання будуть досить величезні для Populous. З інвесторами з усього світу платформа має великі можливості.

джерела:

Captain Altcoin

http://www.cryptosmile.com/

https://www.bitcoinsreview.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector