Потенціал блокчейн в сфері аналізу та звітності: інструмент для об’єктивної оцінки проектів

Потенціал блокчейн досить великий: технологія володіє всім необхідним для модернізації та розвитку корпоративної стійкості і соціального впливу окремих осіб і компаній.

В наші дні світ переживає кризу довіри до культури. Ми не довіряємо державним інститутам, тому що вони тільки говорять, але нічого не роблять. Ми розглядаємо корпорації з підозрою. Саме тому блокчейн може різко змінити ложившуюся ситуацію і зміцнити довіру до компаній, використовуючи доказовий підхід, а не порожні слова.

Для цього потрібно задуматися про те, як компанії вимірюють і повідомляють про свою корпоративної стійкості. Як правило, інформація, оприлюднена щодо стійкості компанії (якщо така взагалі буде опубліковано) надається самою компанією. Навіть якщо її екологічна або соціальна ефективність незалежно обгрунтована органом по сертифікації, варто задуматися, що рухає експертами, наприклад, Ради з екологічного будівництва США.

Blockchain має перспективу змінити все це, так як він здатний використовуватися для створення більш об’ємного і більш точного глобального журналу фактичних соціальних і екологічних показників компанії. Використання блокової технології дозволить надати суспільству більш реалістичну оцінку компаній, проектів і державних інститутів.

Блокова технологія має всю необхідну основу для аутентифікації більш точного глобального реєстру фактичних соціальних і екологічних показників компанії. Будучи децентралізованим за своєю природою, блокчейн може демократизувати звітність і оцінку, що виходить за рамки особистих інтересів керуючих і консультантів, що фінансуються компанією.

У цьому випадку клієнти, співробітники, інвестори і некомерційні організації, учасники ланцюжків поставок від фермерів до промислових виробників деталей для судноплавних компаній зможуть самостійно перевіряють діяльність компанії в соціальній та екологічній сфері.

Впровадження цифрових токенов — спосіб створення стимулу для зацікавлених сторін, що вимірюють продуктивність компанії або аналізуючи їх вплив в рамках спільноти. Токени можуть навіть використовуватися для винагороди компанії за поліпшення її суспільної користі.

Продуктивність, виміряна за допомогою блокчейна, із зазначенням дати аналізу може бути доступна для всіх учасників мережі. А неможливість зміни даних в блокової ланцюжку запобіжить ризик її знищення або внесення змін без одноголосного рішення з боку всіх учасників. Однак є і проблема. Технологія blockchain споживає значну кількість енергії.

Blockchain буде висвітлювати ефективність діяльності компанії, але так само важливо, щоб вона винагороджувала цільові компанії з хорошими соціальними показниками, які вже активно працюють на благо суспільства.

Блокчейн дозволить отримати новий, більш потужний інструмент для контролю корпоративної поведінки в майбутньому, а також введе відповідальність за власні дії, як громадян, так і підприємств.

джерело:

https://www.greenbiz.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector