Проект Game.com: прогнози технології блокчейн в ігровій індустрії

Проект Game.com — це унікальний сервіс, заснований на блокчейне, який націлений на організацію всесвітньої ігрової платформи з використанням криптовалюта. Якщо простими словами, то дана платформа буде служити місцем, де розробники зможуть займатися маркетингом, тим самим представляючи користувачам свої ігрові продукти. Купівля будь-якої гри через платформу буде проводитися за допомогою спеціального внутрішнього токена системи GTC.

Особливості

Game.com пропонує розробникам в області ігрової індустрії майданчик для реалізації своїх продуктів, схожу на Google Play або AppStore. Так чи інакше з розробників буде стягуватися вельми солідна комісія, в розмірі 40% від вартості гри. Команда розробників націлена на побудову величезної платформи для ланцюжка криптовалюта.

Розробники, створюючи свій проект і інтегруючи його, створюють базис для криптовалюта, які дадуть цифрові валютні рішення у великій кількості сервісів розважального характеру. Саме ігрову сферу команда проекту вважає відмінним способом для того, щоб підштовхнути технологію блокчейн до найбільш швидким темпам розвитку, додаючи їй тим самим більше популярності.

Створюючи інформаційну мережу про ігрової індустрії, самі унікальні проекти з великими інвестиціями можуть бути піддані використання фондом GToken. Завдяки цьому на платформі є мобільний гаманець, на якому зберігаються цифрові активи гравців. Платформа для торгівлі цифровими активами буде цікава любителям ігрової індустрії по всій земній кулі. Крім того, спільна діяльність з різними торговими платформами, з метою формування симбіотичних відносин, буде приносити користь кожному користувачеві системи.

Таким чином, універсальний ідентифікатор платформи Game.com націлений на об’єднання геймерів по всьому світу. Поступово підключаючись до такого роду великому ігровому з’єднанню Game.com планує стати найбільшим центром поширення ігрових проектів на базі HTML5. На даний момент у продажу на платформі знаходиться одна гра під назвою «Love.pet», яка доступна для покупки в токенах GTC.

У серпні команда проекту планує зробити запуск швидкого обміну повідомленнями на платформі. А завдяки потоку інвестицій в токен GTC з’являється зацікавленість у створенні більшої кількості ігрових продуктів на платформі, таким чином вона буде розширюватися і співпрацювати з іншими ігровими проектами. На даний момент першочергова мета проекту — об’єднання більш ніж 100 мільйонів гравців на одній платформі.

висновок

Крім усього згаданого, проект Game.com є одним з партнерів дуже відомого проекту TRON, який також заснований на блокчейне. Такі унікальні проекти на блокчейне запускаються досить рідко. Це не просто сайт, який продає свої послуги, це ціла екосистема, яка має досить великий інтерес у любителів ігрової індустрії, так як платформа має велику кількість інструментів і для розробки ігрових проектів, і для їх тестування.

Для запуску проекту потрібні були досить великі інвестиції, що додає більше впевненості в успішності такого стартапу. Так як токени GTC працюють через платформу Ефіріума, то їх можна буде тримати в гаманцях Ефіріума, включаючи відомий MyEtherWallet. З моменту початку співпраці Game.com з проектом TRON монети GTC стали набагато перспективніше, внаслідок чого зріс і їх курс.

Професіонали в області кріптоіндустріі відгукуються про даний проект позитивно. Однак точний прогноз про коливання ціни ще ніхто не давав. На сьогоднішній день одиниця GTC варто 0,09 доларів, а загальна капіталізація проекту досягла 69 мільйонів доларів. Монети вже доступні для покупки на великих біржах, включаючи Bibox, а також Gate.io, OKEX і Hadax.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://game.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector