Проекти, в яких використання блокчейн не має перспектив

Наявність на ринку більше 1 600 криптовалюта і постійне зростання їх кількості ускладнюють розробки концепцій, які б зачіпали нові сфери, де раніше ще не ступала «нога» розробника. За 2017 рік було опубліковано безліч амбіційних проектів, що охоплюють різноманітні напрями, в основі яких лежить технологія блокчейн.

За підсумками конференції TNW в Амстердамі, де була присутня безліч інсайдерів blockchain, деякі експерти розповіли, наскільки реальна поточна тенденція децентралізації. В ході обговорень була порушена і тема випадків, коли використання блокчейн було безглуздим. Нижче представлені топ-5 найбільш неортодоксальних проектів, частина з яких навряд чи очікує реалізація в майбутньому.

Холодний чай

Одна з найбільш кумедних речей, які можна було спостерігати за останні п’ять років в сфері блокчейна, це ініціатива компанії Long Island Ice Tea, що спеціалізується на продажу безалкогольних напоїв. Її керівники змінили назву на Long Blockchain, після чого ціна на акції компанії підскочила за одну ніч на 289%.

При цьому вони навіть не мали ніяких планів і розробок в цій сфері. Вони просто заявили, що зацікавлені в інвестуванні та експериментуванні з блочними ланцюжками. Це наочно показує ефект натовпу, при якому навіть не потрібно ніяких реальних розробок. Досить додати слово «blockchain» до назви компанії.

Історія одного банківської справи

За словами Алехандро Де Ла Торре, віце-президента з бізнес-операцій сервісу BTC.com, він зіткнувся з банком, який заявив про те, що має намір розміщувати всі загальнодоступні дані в блок-ланцюг, щоб використовувати всі банківські додатки в рамках єдиної екосистеми. Однак він відмовився озвучити назву банку, заявивши, що подібні дії носять обурливий характер, так як не враховують згоди клієнтів, які розраховують на банківську таємницю.

токен FUCK

Консультант по блокчейну Іво Йонкерс, розповів, що найсмішнішій ідеєю, яка приходить йому на розум, це токен FUCK. За його словами, це співтовариство обіцяє надавати підтримку людям, які борються з особистими проблемами. В якості демонстрації своїм друзям своєї турботи користувачі можуть «давати їм fucks».

Наприклад, ваш друг засмучується з приводу своїх сімейних проблем, а його друзі з числа інших учасників спільноти «кидають йому FUCK або два» і спостерігають, як його печаль змінюється посмішкою.

Jobs

Начальник відділу комунікацій в KICKICO Маша Светрот, зазначила, що існує безліч платформ, які своїм розвитком прагнуть надати допомогу в пошуку максимально відповідною або навіть ідеальної роботи. Але є і проблема. Як правило, це не безкоштовні сервіси, і користувачеві потрібно заплатити за послуги в криптовалюта. Вся ідея полягає в тому, що здійснювати платежі потрібно для доступу до облікових записів і резюме претендентів. Заявнику, в свою чергу, необхідно оплатити доступ на сайт для розміщення заявки на пошук роботи.

децентралізований характер

Гіллейм Берч з Blockchain.io розповів, що знає компанію, яка працює над технологією, спрямованою на забезпечення можливості посадки дерева і установки на нього гаманця з невеликим мікро контролером. Потім дерево буде підключено до блокової ланцюжку. Завдяки вбудованим в нього датчикам дерево зможе виявляти, коли люди проходять повз і винагороджувати їх криптовалюта за вироблений ним кисень, який перехожі поглинули. Вона назвала цю ідею однією з найбільш божевільних в її практиці. При цьому вона зазначила, що вірить в те, що таке можна здійснити, але не бачить потенціалу і перспективи впровадження такої концепції.

джерело:

https://thenextweb.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector