Пул для Асіка — як підключити, настройка

Разом з популяризацією віртуальної валюти Bitcoin і підвищенням її вартості все більше число користувачів почав намагатися її здобути. Для видобутку монет цієї криптовалюта прийнято використовувати спеціальне обладнання ASIC. Сьогодні існує величезна кількість подібних пристроїв. Однак варто зазначити, що для видобутку монет біткоіни підходять тільки Майнер, що використовують алгоритм SHA-256. Для інших криптовалюта може бути застосовано обладнання, що використовує алгоритми Scrypt, X11 і інші.

Пул — це спільнота соло-Майнер, які об’єднують свої обчислювальні потужності для більшої ефективності пошуку нового блоку. При видобутку монет кожен отримує винагороду пропорційно своєї пайової участі. Тому крім обліку алгоритму роботи обладнання, не меншу увагу слід приділяти підбору пулу. На даний момент представлена ​​величезна кількість подібних ресурсів. Це пов’язано з тим, що соло-Майнінг перестає бути рентабельним. Тому, перш ніж приступити до процесу видобутку, розглянемо, як вибрати пул для Асіка з найбільш вигідними умовами.

До якого сервісу підключитися — вибір пулу для Асіка

Сторінка сервісу F2Pool
Інтерфейс онлайн-майданчики F2Pool

Ні для кого не секрет, що правильний вибір ресурсу безпосередньо впливає на рівень доходу добувача криптовалюта. Кожен користувач має право самостійно вирішити, до якого пулу підключити Асік, однак існують певні критерії, які слід враховувати при підборі ресурсу:

 • потужність пулу (чим більше, тим краще);
 • відгуки користувачів;
 • методи надання винагороди;
 • комісія.

Всього виділяють 3 основних способи надання винагороди в пулах для Асіка:

 1. PPS — цей спосіб передбачає видачу винагороди добувачеві віртуальної валюти за кожен шейр.
 2. PROP — в цьому випадку користувачеві нараховуються кошти, обсяг яких залежить від частки Шейру, відправлених при розрахунку блоку.
 3. PPLNS має на увазі надання коштів, розмір яких залежить від процентної складової Шейру, видобутої за встановлений проміжок часу.

Станом на початок 2018 року, виділяють наступні найбільш вигідні пули для Майнінг криптовалюта на Асіка:

 • Antpool;
 • F2Pool;
 • BW pool;
 • Bitfury.

Після вибору хорошого ресурсу для початку процесу видобутку користувачеві буде потрібно виконати підключення обладнання до пулу.

Підключення Асіка до пулу — покрокова інструкція

Сторінка для створення Воркер на сайті Antpool
Процес створення Воркер на майданчику Antpool

Підключення всіх пристроїв ASIC до того чи іншого ресурсу є аналогічним, в зв’язку з цим розглянемо цей процес на прикладі пристрою Antminer S9 і пулу Antpool.

Перед тим як підключити Асік майнер до пулу, здобувач віртуальної валюти повинен дізнатися його IP. Для цього в адресному рядку інтернет-оглядача ПК, підключеного до того ж маршрутизатора, що і Асік, слід ввести 192.168.0.1. На екрані з’явиться вікно, в якому необхідно вказати логін і пароль. Якщо настройки роутера залишалися за замовчуванням, то для отримання доступу вводиться один з нижчеперелічених варіантів:

 • login: admin, password: admin;
 • login: admin, password: 1234;
 • login: admin, password: 1 111.

У вікні можна побачити адресу Майнера, який потім буде використовуватися для налаштування підключень до пулу.

Потім користувачеві необхідно відвідати офіційний портал і пройти процес реєстрації. У спеціальному вікні він повинен буде вказати адресу активної електронної пошти, якою він користується, пароль, а також ознайомитися з умовами сервісу і підтвердити свою згоду з ними, встановивши галочку у відповідному розділі. Після цього рекомендується прив’язати створений акаунт до номера мобільного телефону. В якості підтвердження на вказаний номер буде вислано смс-повідомлення.

Після виконання вищевказаних дій переходимо до налаштування підключення Асіка до пулу. Для цього відвідуємо офіційний портал Antpool і входимо в особистий кабінет. При першій ідентифікації користувача йому буде запропоновано ввести персональний User ID, який пізніше буде використовуватися для створення Воркер. Після введення псевдоніма рекомендується його запам’ятати.

Наступним дією користувача при підключенні пулу для Асіка стане створення Воркер. Для цього потрібно:

 1. Перейти в спеціальну вкладку «Панель».
 2. Натиснути кнопку з написом «Create Worker».
 3. На головному екрані з’явиться вікно, в якому необхідно зробити спеціальну приписку до нікнейм з букв або цифр і натиснути клавішу «Створити».

Тепер, після виконання всіх вищевказаних дій, потрібно зайти в веб-інтерфейс Майнера. Для цього вказуємо IP пристрою в адресному рядку і вводимо логін root і пароль root. Дані логін і пароль дійсні, якщо стандартні настройки не змінилися користувачем.

Після цього буде потрібно перейти у вкладку «Miner Configuration» і вибрати «General Settings». Тут в порожніх полях URL буде потрібно ввести порти пулу для Асіка. У випадку з сервісом Antpool вводяться такі рядки:

 • для Pool 1: stratum + tcp: //p2p.antpool.com: 3333;
 • для Pool 2: stratum + tcp: //p2p.antpool.com: 25;
 • Pool 3 повинен залишатися незаповненим.

В поле Worker в двох випадках вказуємо ім’я раніше створеного на пулі Воркер, що складається з никнейма і цифр або букв, зазначених нами раніше. При цьому поле для паролів залишається незаповненим. Після виконання вищевказаних дій слід натиснути кнопку з написом «SaveApply».

На цьому питання, як підключити Асік до пулу, вирішене. Ми розглянули не тільки покроково процес підключення, але і розібралися, як підібрати пул для Асіка. У разі якщо Майнінг не почався через 5 хвилин, то пристрій потрібно перезавантажити. Щоб побачити статистику роботи Майнера на самому пулі, потрібно почекати близько півгодини.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector