Ripple на Poloniex: як перевести і купити XRP на біржі

Операції з Ripple на Poloniex дозволяють заощадити час і купити (продати) криптовалюта за вигідним курсом. Сьогодні Poloniex — одна з найбільш популярних і надійних біржових майданчиків для віртуальних монет, якою користуються десятки тисяч людей. Засновник платформи Трістан Д’Агосто запустив біржу в 2014 році. Цікаво, що багато співробітників компанії тримають імена в секреті через підвішеного статусу криптовалюта в світі.

Головний офіс знаходиться в Сан-Франциско (Каліфорнія). Спочатку майданчик орієнтувалася на роботу в Сполучених Штатах, але з ростом популярності вона отримала популярність і в інших країнах світу, в тому числі в Росії.

Реєстрація — перший етап роботи з XRP на Poloniex

Процес реєстрації на біржі Poloniex
Вікно реєстрації на онлайн-біржі Poloniex

Щоб здійснювати будь-які дії на біржі, варто пройти реєстрацію. Офіційний ресурс майданчики — poloniex.com. Порядок реєстрації на сайті наступний:

 1. Переходимо на офіційний сайт poloniex.com. Відразу після входу система вимагає підтвердження, що користувач є людиною, а не бот. Ставимо галочку і продовжуємо.
 2. На головній сторінці з’являється вітання та запрошення створити обліковий запис. Натискаємо на кнопку «Create Your Account». Біржа попереджає, що за останній час багато користувачів були забанені через проведення великих операцій. З цієї причини на перевірку профілю може піти до кількох тижнів.
 3. Заповнюємо поля реєстрації — країну, поштовий ящик і пароль (двічі). Після ставимо галочку в полі «Я не робот», погоджуємося з умовами і тиснемо на кнопку реєстрації.

Перед тим як зареєструватися на Poloniex, варто створити новий поштовий ящик або використовувати існуючий. Система попереджає, що застосовується e-mail грає роль ідентифікатора біржового майданчика і буде застосовуватися для відправки повідомлень. Крім того, саме на нього будуть йти повідомлення при відновленні аккаунта. Спроба реєстрації з адресою, який входить до переліку небажаних ящиків, відхиляється.

У паролі має бути від 8 до 32 символів (випадкові цифри і букви). Не рекомендується застосовувати пароль, який десь вже використовується (це знижує безпеку).

Далі виконайте наступні дії:

 1. Входимо в поштову скриньку, який вказаний в реєстрації. Знаходимо лист, який прийшов з біржі, після чого натискаємо на посилання всередині. Така дія необхідно для підтвердження реєстрації (активації).
 2. Входимо в акаунт на біржі під логіном і паролем.
 3. Заповнюємо поля для верифікації користувача. Потрібно вказати ім’я та прізвище, адресу, місто, поштовий код, а також номер телефону. Детальніше про верифікації поговоримо нижче.

Як захистити переклади XRP на Poloniex?

Створення складного пароля при реєстрації на біржі Poloniex
Приклад складного пароля для входу на біржу Poloniex

Популярність біржового майданчика приваблює не тільки рядових користувачів, які хочуть обміняти віртуальну валюту, але і шахраїв. За час існування сервісу відомо багато випадків, коли особисті кабінети користувачів зламувалися з наступною крадіжкою наявних на рахунку грошей. Розраховувати на співробітників платформи не варто, адже їхнє завдання — забезпечення загальної безпеки і захист від масованих атак. Що стосується безпеки персонального кабінету, це завдання самих власників. Якщо людина не приділить достатню увагу питанню збереження коштів, ймовірність злому зростає.

Для захисту грошей і проведення безпечних транзакцій з XRP на Poloniex, важливо дотримуватися простих правил:

 1. Вибираємо складний пароль, який містить в середньому 15-17 символів (рекомендується, щоб вони не були пов’язані з іменами, датами).
 2. Перевіряємо, що в адресному рядку браузера введений адреса офіційного сайту. Часто шахраї роблять площадки-аналоги, які крадуть особисті дані користувачів.
 3. Активація 2-факторної ідентифікації. Для включення знаходимо зверху справа символ гайкового ключа, переходимо по посиланню і активуємо захист через телефон. У спеціальному вікні вказується QR-код. Для його ідентифікації встановлюємо програму Гугл Аутентифікатор і скануємо малюнок. Після цього система видає шестизначний шифр, який разом з паролем потрібно прописати в спеціальному полі і натиснути на кнопку включення 2FA.

З цього моменту для авторизації на біржі доведеться вводити шестизначний код, який буде генеруватися в програмі Google Authenticator. Завдяки такому захисті, проникнути в акаунт, знаючи тільки пошту і пароль, не вийде.

Перед активацією 2-факторної аутентифікації важливо записати 16 символів коду і надрукувати QR-код на окремому аркуші, зберігши його далеко від сторонніх очей. Якщо зловмисники раптом вкрадуть смартфон або він буде загублений, згаданий ключ стане в нагоді для отримання доступу на біржу. Варто врахувати, що код безпеки змінюється після включення-відключення двофакторної аутентифікації.

Збільшення ліміту виведення XRP на Poloniex (верифікація)

Старт процедури верифікації на біржі Poloniex
Кнопка, що запускає процес верифікації на біржі Poloniex

Відразу після реєстрації (якщо не вживати додаткових дій) виконувати будь-які операції на біржі не вийде. Щоб розширити можливості при перекладі XRP на Poloniex і перерахування грошей на гаманець, потрібно пройти верифікацію.

Для цього вносимо дані в таблицю, про яку згадувалося вище. Щоб потрапити в неї після авторизації, входимо в розділ «Мій профіль» в випадаючому списку вгорі. Як зазначалося, тут потрібно вказати ім’я та прізвище, адресу, місто, поштовий код, а також номер телефону. Всі відомості повинні бути коректними, адже в іншому випадку пройти верифікацію не вийде.

Як тільки відомості введені, натискаємо на кнопку «Почати верифікацію», після чого відкривається вікно «Start ID верифікація». Далі система просить підтвердити особистість. У розпорядженні користувача три варіанти:

 1. Пред’явити закордонний паспорт. Звичайний особистий документ часів СРСР не підійде.
 2. Картка ідентифікації (не для РФ).
 3. Посвідчення водія (за міжнародним стандартом).

При відсутності таких паперів пройти верифікацію не вийде.

Вибираємо метод, який підходить, наприклад, водійські права, після чого підносимо документ до веб-камері. Робимо фото і тиснемо на продовження. Далі фотографуємося самостійно і очікуємо перевірку документації. При відсутності помилок система приймає інформацію, а користувачеві залишається чекати верифікації. Контролювати процес можна через особистий профіль.

Раніше верифікація проходила протягом 5-10 хвилин, але на поточний момент (15 березня 2018 роки) можливі затримки. Як зазначає служба підтримки біржі, на процедури йде більше часу. Після верифікації користувачеві відкривається можливість виведення на суму до 25 тисяч доларів на добу. Якщо потрібен більший ліміт, варто звернутися в службу підтримки. Адміністрація ресурсу при виявленні шахрайських дій з боку користувача залишає за собою право заморожування коштів або вимоги повторну перевірку.

Плюси проходження процедури:

 1. Відкривається весь функціонал — можна користуватися майданчиком і виводити гроші на гаманець до 25 000 доларів на добу.
 2. З’являється правове поле для діяльності (характерно тільки для Японії і Сполучених Штатів).

недоліки:

 1. Втрачається принцип анонімності транзакцій.
 2. Необхідно платити податки.
 3. Займає багато часу і зусиль.

Як перевести Ripple на Poloniex?

Рядок з балансом Ripple на біржі Poloniex
Кнопка «Депозит», яку необхідно натиснути для перекладу Ріппл на біржу Poloniex

Особливість біржового майданчика Poloniex в тому, що тут не приймаються класичні фіатние гроші. Замість американських доларів використовується USDT — спеціальний токен, заснований на технології blockchain. При цьому біржа гарантує можливість подальшого обміну на фіатние гроші (долари, євро або японські ієни) в співвідношенні 1: 1.

Внесення криптовалюта на гаманець здійснюється шляхом введення адреси або коду QR віртуальних грошей, які зараховуються на сайт. Для генерації адреси потрібно зробити наступні кроки:

 1. Наводимо на розділ «Баланс» в правому верхньому кутку і зі списку вибираємо розділ «Депозити і відправлення».
 2. В з’явилася таблиці з криптовалюта вибираємо потрібну монету (XRP). Щоб швидше знайти потрібну рядок, потрібно ввести назву коін в пошуковому рядку.
 3. Натискаємо на кнопку «Депозит».
 4. Генеруємо код QR або адреса, після чого переносимо його в вікно відправки. Якщо гроші переводяться з обмінника безпосередньо, створений адреса прописується в терміні одержувача обмінного пункту.

Знаючи, як перевести Ripple на Poloniex, ви швидко внесете криптовалюта на рахунок і проведете необхідні операції. При бажанні можна поповнити акаунт іншими віртуальними монетами, а після купити і вивести Ripple. Тут все залежить від поставленого завдання.

Як купити Ripple на Poloniex — алгоритм дій

Процес покупки Ріппл на біржі Poloniex
Купівля Ripple за біткоіни на біржі Poloniex

Після внесення грошей на рахунок можна переходити до процесу торгів. Варто відзначити, що трейдинг на біржі має багато нюансів, на розгляд і вивчення яких піде певний час. Загальний принцип виглядає наступним чином. Користувач вибирає потрібну валютну пару, після чого вивчає історію торгів і розміщує пропозицію з купівлі / продажу. Суть торгів полягає в тому, щоб придбати XRP за найбільш вигідною ціною, а продати дорожче.

Розглянемо, як купити Ripple на Poloniex:

 1. Переходимо у вкладку «Обмін» (справа вгорі). Відразу після цього відкривається графік, а з правого боку — вибір криптовалюта.
 2. У таблиці справа вгорі вказуємо, яку віртуальну монету потрібно продати (наприклад, BTC), а в який з’явився списку вибираємо XRP (Ріппл).
 3. Під графіком знаходимо напис «Купити XRP».

Як тільки ці маніпуляції виконані, з’являється вікно. У ньому зазначено, скільки біткоіни на рахунку користувача і нижня ціна криптовалюта Ріппл. Іншу інформацію потрібно внести самому користувачеві:

 1. Ціна — цікавить вартість покупки віртуальної валюти. Якщо нічого не змінювати, система встановлює мінімальний параметр. При вказівці меншого значення створюється наказ, і як тільки курс опускається до заданого рівня, відбувається виконання ордера і покупка монети (ордер виконується в автоматичному режимі). Якщо прописати більший параметр, купуються все XRP за вигідним для клієнта курсом. Нижче таблиці наведено перелік наказів на продаж, де можна вибрати цікавий варіант, щоб він автоматично прописався в формі.
 2. Кількість. У цьому рядку прописується число XRP, які необхідно купити.
 3. Всього. Система автоматично підраховує, скільки біткоіни потрібно для придбання встановленого числа Ripple.

Після заповнення форми тиснемо на кнопку «Купити» і входимо в баланс для перевірки рахунку, якщо покупка здійснювалася за ринковою ціною. Якщо встановлена ​​менша ціна, очікуємо виконання наказу.

При вивченні таблиці з ордерами важливо звернути увагу на два параметри — поточну вартість і кількість коинов, які продаються за встановленим курсом. Щоб уникнути отримання меншого числа XRP (ніж потрібно), бажано поставити ціну трохи більше, щоб біржовий майданчик сама придбала монети за вигідною вартості.

Вище ми розглянули, як купити Ripple на біржі Poloniex. У разі, коли потрібне проведення зворотної операції, використовуємо секцію «Продати XRP». При цьому принцип оформлення залишається аналогічним.

Висновок XRP з біржі Poloniex

Процес виведення монет Ріппл з біржі Poloniex
Поля для заповнення при виведенні Ripple з біржі Poloniex

Якщо торги пройшли успішно, і на рахунку накопичилося необхідне число монет Ripple, їх можна вивести на гаманець. Алгоритм дій такий:

 1. Переходимо в розділ «Баланс» і вибираємо 2-й пункт у випадаючому списку (депозит і відправка).
 2. Вибираємо Ріппл (XRP) із запропонованого переліку та правої сторони тиснемо на кнопку «Відправити».
 3. Заповнюємо запропоновані поля в формі, яку видає система (адреса гаманця, Destination Tag і число монет).

Врахуйте, що при кожному виведенні нараховується комісія, на даний момент вона дорівнює 0,15 XRP. Натискаємо на кнопку «Відправити». Перевіряємо, що XRP зараховані в сховище. Якщо верифікація пройдена успішно, допускається висновок до 25 тисяч доларів на добу.

Другий спосіб виведення — через один з обмінних пунктів. Для цього потрібно вибрати відповідний сервіс за допомогою моніторингу обмінників, після чого пройти реєстрацію і перевести гроші, дотримуючись рекомендацій майданчика.

Як можна заробити Ripple на біржі Poloniex?

вкладка
Меню маржинальної торгівлі на біржі Poloniex

Користувачам біржового майданчика відкривається ряд додаткових можливостей. Крім покупки або продажу XRP, на платформі можна заробляти гроші. Для цього передбачені наступні функції:

 1. Маржинальна торгівля — трейдинг з кредитним плечем. Такий варіант заробітку підходить для досвідчених трейдерів, адже ймовірність втрати депозиту висока. Рішення про купівлю або продаж має прийматися з урахуванням ситуації на ринку і наявності точних сигналів. Зовнішнє оформлення ідентично розділу «Обмін», але додається секція, де можна встановити відсоток плеча кредиту.
 2. Лендінгем — розділ, де можна видавати позики іншим гравцям, які працюють в розділі маржинальної торгівлі. Користувач, який видає кредити, отримує відсоток за користування його грошима. Ризик втратити кошти мінімальний, адже за це відповідає біржовий майданчик. Якщо складається ситуація, коли на рахунку користувача залишається мало грошей, наказ автоматично закривається, а позику повертається кредитору. У розділі «Лендінгем» можна запропонувати послугу іншим людям або відповісти на вже оформлені запити. Для створення пропозиції потрібно вказати відсоток, кількість монет, число днів, на які видаються кошти, а також встановити опцію автооновлення.

Чи варто працювати з Ripple на Poloniex?

Емблема біржі Poloniex крупним планом

Біржова платформа Poloniex — міжнародний сервіс, який доступний жителям багатьох країн. Ним користуються жителі Сполучених Штатів, РФ і ЄС, що тільки підтверджує надійність майданчика. Комісії біржі незначні (до 0,25%), що дозволяє проводити будь-які операції з купівлі-продажу XRP і не переживати за збереження капіталу. Виділимо плюси і мінуси Poloniex.

перевагинедоліки
Простий інтерфейс, розібратися з яким не складає труднощів.Немає підтримки фіатних грошей.
Великий вибір функцій. Користувачам доступна торгівля, висновок до 25 000 доларів (після верифікації), видача позик і робота з кредитним плечем.Для користування функціоналом біржі обов’язково проходження верифікації. В іншому випадку на виведення коштів є обмеження 0 доларів.
Широкий вибір валютних пар.Погана служба підтримки.
Низькі комісійні платежі (в залежності від обороту) — від 0 до 0,25 відсотків.Часті пампи і дампи.
Наочні графіки, за якими легко орієнтуватися за поточним курсом криптовалюта і проводити теханализ.
Двухфакторная авторизація.

Біржа Poloniex — одне з кращих рішень, коли потрібно купити XRP за вигідним курсом. Але для роботи на майданчику доведеться пройти реєстрацію і верифікацію, а цей процес займає певний час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector