Ripple (XRP) — курс до долара, графік онлайн

Існує одна вагома причина, по якій багатьох користувачів цікавить курс Ріппл до біткоіни. Як відомо, сьогодні монети BTC є так званим золотим стандартом. Їх цінність на ринку багато в чому визначає вартість інших цифрових активів. Якщо котирування найпопулярнішою криптовалюта йдуть вгору, вона побічно підтягує за собою своїх «побратимів»; її падіння надає дзеркально протилежний ефект. Ми спробуємо проаналізувати залежність курсу XRP від ​​курсу Bitcoin і складемо приблизний прогноз на майбутнє.

Поточний курс Ripple до біткоіни ви можете побачити в представленому нижче онлайн-графіку:

Ціна XRP в біткоіни на момент написання статті

Курс Ріппл до долара за 30.04.2018
Котирування Ripple до Bitcoin за 30 квітня 2018 року

При написанні статті (день 30.04.2018 року) ми зафіксували наступне співвідношення в парі XRP-BTC: 0.00009083 біткоіни за 1 Ріппл. Щоб було зрозуміліше, ціна в доларах (в цей же час) склала приблизно 84,5 цента. У рублях Ріппл оцінювався так: 48,85 руб за 1 XRP.

Якщо проаналізувати коливання ціни в парі XRP / BTC за календарний 2018 рік, то можна побачити, що з початку січня по середину квітня загальний тренд йшов на зниження. Це можна пояснити станом загальної корекції, в якому знаходився весь кріптовалютний ринок. Також, на зниження курсу впливали інші чинники, пов’язані з двома розглянутими валютами:

  1. Відмова біржі Coinbase працювати з Ripple.
  2. Недостатні зусилля творців криптовалюта Ріппл в питанні її популяризації (основний акцент, все-таки, робився на однойменну платіжну систему).
  3. Зниження популярності серед користувачів на тлі падіння ціни.
  4. Проблеми з Google, який заборонив додавати в свій онлайн-магазин розширення для Майнінг (адже багато хто з них були вірусними). Це підкосило популярність всіх цифрових активів і в першу чергу біткоіни.

У другій половині квітня почав рости курс біткоіни, і за ним потягнулися монети XRP. Звичайно, подорожчання останніх також обумовлено хорошими новинами (наприклад, підтримкою Ріппл в платіжному сервісі Revolut, яка почнеться зовсім скоро), але чималу роль в зростанні котирувань зіграв зліт монет BTC. Цей фактор повернув довіру до багатьох цифровим активів, що сприятливо відбилося на їх вартості.

Спираючись на викладену вище інформацію, можна прийти до єдиного висновку. Незважаючи на те, що Ріппл працює на основі технології, яка відрізняється від Блокчейн, йому поки не вдається домогтися повної незалежності від біткоіни. Звичайно, вартість найпопулярнішої монети впливає на XRP менше, ніж на інші активи, але в цілому у крипти Ripple Labs поки не виходить вийти з тіні свого старшого «побратима».

Що чекає Ріппл в майбутньому: прогнози експертів

Голубувата монета біткоіни

Вже зараз багато експертів дають позитивні прогнози щодо Ripple. Деякі з них навіть роблять дуже сміливі заяву, мовляв в майбутньому XRP зуміє обійти Bitcoin. Ні, дітище Ripple Labs навряд чи наздожене біткоіни в ціні. Цьому завадить цілий ряд факторів:

  • відсутність Майнінг;
  • централізація мережі;
  • порівняно велика емісія (вже випущено 100 млрд монет).

А ось в сфері капіталізації монети XRP можуть замахнутися на те, щоб посунути свого старшого «побратима» з першого місця. Зокрема, Роберт Мастерс (директор компанії Blue Chip Vision) вважає, що Ріпплу під силу обійти біткоіни за обсягами капіталізації. На його думку, для цього треба виконати всього дві умови:

  1. Удосконалити майбутні протоколи роботи для масового впровадження в платіжну систему.
  2. Заручитися підтримкою світових фінансових гігантів.

Майкл Шеферд, який обіймає посаду віце-президента відділу маркетингу Rewards.com, теж вважає, що обійти біткоіни по капіталізації можна. На його думку, такого успіху доб’ється той, хто найкращим чином інтегрує свою криптовалюта в існуючу систему платежів. Крім того, за словами Шеферда, перспективна валюта повинна не просто дати людям нові можливості, а й гармонійно співіснувати з уже наявними формами оплати.

Оскільки масове впровадження своєї системи в банківську сферу є ключовим вектором діяльності Ripple Labs, цілком можливо, що зовсім скоро їм вдасться зробити своє дітище найбільш популярним засобом для транскордонних переказів (вже зараз розглядається стартап має в партнерах десятки великих банків по всьому світу). По суті, залишиться лише докласти трохи більше зусиль в популяризації саме криптовалюта, а не однойменної платформи.

Таким чином, у Ріппла є всі шанси на те, щоб стати активом №1 за обсягами капіталізації. Правда зараз в цьому показнику XRP програє біткоіни порядку 125 млрд доларів. Так що якщо зміна лідера і трапиться, то лише в довгостроковій перспективі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector