Ripple XRP прогноз на 5 років: фактори впливу і приблизний підсумок

Велика історія

Існує думка, що сьогодні не варто жити минулим, а лише думати про майбутнє. Мовляв, якщо весь час дивитися в минулі часи, то забуваєш про розвиток. Можливо, з якогось боку це правильно. Однак в минулому є кілька важливих моментів, які сприяють вдосконаленню:

  • помилки;
  • досягнення.

Перший вказує на все, чого не варто робити в майбутньому. Другий, відповідно, які дії приведуть до успіху. Історія дуже важлива для прогнозування і планування подальшої активності. Особливо це стосується інвестицій і роботи з криптовалюта.

Ріппл якраз один з тих проектів, минуле якого насичене різними подіями. Що важливо, результат більшості з них — черговий успіх. Це говорить про те, що команда проекту розуміє, що робить і як покращувати платформу. Подібне впливає на курс. Але що ж такого сталося за 6 років?

В першу чергу варто сказати, що довгий час все було не так гладко. Перші три роки в Ripple ніхто не вірив. По-перше, це пов’язано з новизною проекту. Але чи не забагато для знайомства з платформою і її ідеєю? Ви матимете рацію, якщо скажете так. Це дійсно дуже багато.

Друга причина, що не дивно, полягає в ідеї. Ріппл створений для банків і для зміцнення позицій йому потрібно визнання відповідних організацій. Але вони особливо прискіпливі до кожного продукту, який використовують, адже від цього залежить довіра клієнтів. Тому вони далеко не відразу приступили до випробувань, а значить ідея не отримувала реалізації.

Виходячи з цього, перші успіхи почалися якраз з підписання договору про тестування RippleNet. Пішов на такий крок німецький онлайн банк Fidor Bank. Вони дали хороший відгук, але до наступної стадії не перейшло до сих пір. Також, він далеко не найвідоміший в світі, тому всі ще панувала невизначеність навколо Ripple.

Трохи пізніше було підписано угоду про співпрацю з великою фінансовою групою Earthport. Це платіжна мережа, яка об’єднує банки 65 країн. Відвідавши їх офіційну сторінку можна побачити Ripple серед списку партнерів. Це говорить про успішну інтеграцію мережі, що зміцнило позиції Ріппл і дало платформі новий початок.

Після цього розвиток пішов в прискореному темпі. Оскільки Earthport об’єднує безліч банків, кожен з них побічно стикався з мережею Ріппл. Це привернуло більше уваги і досить швидко кількість партнерів стало збільшуватися. Пропустивши величезний список угод можна відразу перейти до підсумку: понад 100 фінансових організацій тестують або вже інтегрували Ripple.

Ви розумієте, який вплив це справило на вартість XRP. Але деякі все ще задаються питанням: до чого тут прогноз на наступні 5 років? Відповідь в тому, що тепер у проекту є міцний фундамент і більше можливостей, а значить ймовірність зростання курсу також підвищується. Це і стало першою причиною передрікати оптимальне майбутнє для XRP.

унікальна ідея

Користувачі, експерти і аналітики кріптовалютного ринку все більш скептично ставляться до нових проектів через плагіат. Коли їх кількість налічує близько 2000, досить складно придумати щось нове. Але Ріппл створювався в інших умовах. Більш того, його концепцію до сих пір не повторили.

Кожна платформа націлена створити потужну альтернативу банкам. Сьогодні це більш-менш виходить, оскільки користувачів у криптовалюта не так вже й мало. Проте, людство ставить банки на перше місце.

Ripple створений для фінансових організацій. Одна з ключових завдань — підвищення якості міжнародних платежів, які проводяться через банківську систему. Проект став конкурентом лише для однієї системи, пов’язаної з банками — Swift. Можна сміливо сказати, що останній вже практично витіснений Ріпплом.

Знову-таки, багато хто задається питанням, що це означає для прогнозу? Ідея звичайно хороша, але як вона вплине на вартість, коли до неї вже всі звикнуть? Зв’яжіть її з історією. Банки взяли цю ідею і вже багато великих установ інтегрували мережу. В перспективи ці кордони тільки розширяться, оскільки управління будь-якого банку зацікавлене в залученні клієнтів. Відповідно, це створює ще одну сприятливий грунт для збільшення вартості XRP.

завоювали довіру

Проекту не вірили не тільки через новизни і задумки. Проблема полягала ще й в емісії. Всього випущено 100 мільярдів XRP, але в обороті було тільки 25. Ще 20 виділені Ripple Labs для розвитку проекту. 55 мільярдів мали невизначену долю. Кожен з директорів компанії разом з деякими розробниками міг розпорядитися ними як завгодно.

Тому були підстави вважати, що Ріппл — це черговий SCAM. Багато прогнозували висновок всіх токенов на ринок однієї транзакцією. Подібна дія не просто обвалило б курс до самих низів — компанія просто зникла б. Цей факт лякав багатьох інвесторів.

Навесні 2017 керівництво пішло на серйозні заходи, розуміючи одну з головних причин ступору в розвитку. Зазначена кількість токенов було заморожено на ескроу-рахунку. Починаючи з 2018 щомісяця на продаж виходить 1 мільярд. Це прописано кодом. Легального доступу до балансу немає ні у кого.

Завдяки цьому компанії вдалося довести, що вони націлені на довгу і чесну роботу, ніж на тупий заробіток і обман користувачів заради власної вигоди. Якщо проаналізувати графіки, можна побачити, що в той момент котирування виросли з 10 центів до 45 за 1 XRP.

Цей принцип буде працювати весь час, тому команда Ripple вже точно не має можливості вплинути на курс. Відповідно, рівень довіри до проекту набагато вище. Даний фактор не робить такого ж впливу на майбутні прогнози, як два попередніх. Однак упускати його не можна, оскільки він дає впевненість в стабільності ціни.

потужна концепція

Ріппл створений для банків, однак крім цього можна проводити звичайні платежі в його мережі. Для цього потрібно просто мати кріптовалютний гаманець, на якому зберігаються XRP. Подібною функцією має кожна монета. На перші місця серед них виходять не ті, які випущені заради крутий ідеї, а ті, які надають кращі показники транзакцій. Мережа Ripple в цьому плані одна з кращих.

Середній час перекладу можна розділити на дві стадії. Перша — безпосередня операція в мережі, яка не займає більше 5 секунд. Кращий показник в порівнянні з будь-якою системою світу. Друга — повний платіж від початку обробки запиту до отримання коштів, який займає близько 2 хвилин. Також рекорд.

Думаєте, що при цьому маса народу скоро накинеться на мережу і вона не впорається? Помиляєтеся. 1500 транзакцій в секунду — саме такий обсяг спокійно виконує мережу. Розробники обіцяють досягти показників Visa. Останні тести її системи дали результат у вигляді 50 000 tps.

Скептицизм не знає кордонів. Коли користувачі дізнаються про подібну швидкості, дехто каже, що це точно дорого. Мовляв не буває так, щоб дешево, швидко і якісно об’єднала одна послуга. Знову помилка. Комісія за транзакцію — 0.00001 XRP незалежно від суми переказу.

Деякі проекти також мають досить непогані показники. Наприклад, NEM справляється з перекладом за хвилину при комісії в 1%. Tron може обробити близько 1200 платежів в секунду. Але в комплексі вони все-одно поступаються Ripple, тому його токен має ще більше шансів для зростання в ціні.

Дефіцит при попиті

100 мільярдів токенов (за фактом 80) — досить непогана пропозиція для споживача. Що найважливіше — попит також дуже високий. Коли черговий мільярд виходить на продаж, його більшу частину скуповують дуже швидко. Це, до речі, не дозволяє курсу впасти при виведенні токенов з ескроу-рахунки.

Але при цьому важливо розуміти, що Ріппл є дефляційної монетою. З 100 мільярдів залишилося 99.9. Зникають вони шляхом активності користувачів: після кожної транзакції комісія просто згоряє. Таким чином, після 10 000 платежів в мережі стає на 1 XRP менше.

По-перше, це дозволяє ціною менш болісно реагувати на загальні тенденції ринку. Більш того, при наявності належного попиту, в кінцевому підсумку, це обов’язково призведе до зростання вартості. Цей фактор практично незаперечно веде до позитивного прогнозу як на 5 років, так і на більший період часу.

безпечний проект

Ідея та переваги Ріппл багатьох досі вражають. Але ж вони нівелюються, якщо захищеність серверів в поганому стані. Практика показала, що розробники прекрасно це розуміють. Безпека Ріппл залишається без жодних питань. Обумовлено це трьома факторами:

  • призначення комісії;
  • відсутність Майнінг;
  • надійна оболонка.

При спробі атаки безліччю запитів комісія зростає для адреси, який замішаний в підозрілої активності. Але після транзакції вона згорає. Таким чином, хакер втратить багато грошей навіть в разі успіху. Якщо саму суму переказів він поверне, то згорілі частинки — ніколи.

Відсутність Майнінг виключає дуже поширений спосіб покласти мережу — 51%. Так, якщо хтось буде володіти 51% обчислювальних потужностей якийсь криптовалюта, він завжди буде вирішувати блок першим. Це означає централізацію і контролів над мережею невідомою особою. Так як Майнінг в Ріппл немає, то отримати над ним контроль подібним чином неможливо.

Будова оболонки, природно, тримається в найсуворішому секреті. Але її надійність можна оцінити не дивлячись. Досить розуміти, що не було вдалих атак на мережу. Крім цього, партнери і прості користувачі не скаржилися на проблеми, пов’язані з безпекою. Можна робити висновок, що Ріппл має хороший захист.

При виборі проекту для інвестицій користувачам дуже важливим є питання надійності. Адже при падінні мережі через дії зловмисників курс впаде на сотні відсотків. Але оскільки в Ripple цей ризик зведений до мінімуму, то вартість навпаки має більше шансів для зростання.

Трохи про негатив

Здається, що це ідеал? Будь-який проект, людина або річ у всесвіті не без проблем. Навіть невразливий Ахіллес все-таки мав слабке місце. Міфологія дає хороший урок, що завжди потрібно розглядати дві сторони медалі.

Ripple без Майнінг — це добре. Але саме тому в ньому інша концепція, яка робить мережу більш централізованою. Вона працює через довірені вузли. Контроль ніколи не буде в їхніх руках, але від їх дій все ж залежить працездатність платформи. Якщо один-двоє раптово припинять існувати, продуктивність мережі знизиться. Ця новина швидко вийде в маси, через що курс може впасти.

Більш того, проект має деякі проблеми з приватних даних, що визнав навіть Давид Шварц (директор по блокчейну платформи). Концепція призводить до зберігання в реєстрі інформації про транзакції. При зломі або санкціонованому доступі (наприклад, на підставі дозволу суду) переклади по конкретному рахунку можна буде відстежити.

Біткоіни має великий вплив на весь ринок. Звичайно бувають випадки, коли курс XRP зростає всупереч загальній тенденції. Але потім корекція призводить до зливу. Поки не буде більше незалежності від поведінки трейдерів, вартість завжди може трохи впасти.

Останнє, про що варто сказати — це відношення країн до криптовалюта. Для Ripple це особливо важливо, адже від рішень уряду залежать банки. Якщо буде заборона, вони не зможуть інтегрувати кріптовалютние платформи, до яких відноситься і Ріппл. Відповідно, в коридорах платформи будуть обмеження, що зупинить збільшення вартості.

висновок

На підставі фактів можна зробити висновок, що переваги мають над недоліками. Відповідно, є набагато більше передумов до зростання курсу, ніж до його падіння. Особливо важливими є незаперечні фактори, на зразок дефляції. Тому через 5 років можна очікувати більш високих котирувань.

Яким буде курс на той час? Практично неможливо передбачити. Одні впевнені в 10 доларах за токен, інші прогнозують лише 5, треті взагалі не бачать шансів піднятися вище 2 доларів за цей час. В думках розбігаються не тільки диванні експерти форумів, а й авторитетні аналітики.

З огляду на тенденцію до постійних змін на кріптовалютном ринку можна сказати, що дізнатися вартість XRP через 5 років можна тільки проживши все це час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector