Що може сказати про BCH аналіз: прогноз на майбутнє для Bitcoin Cash

Від автора: сьогодні розглянемо головну криптовалюта минулого року — гучний Bitcoin Cash — і проведемо для BCH аналіз. Якщо не вдаватися в подробиці і його історію, то перше, що хочеться відзначити — це досить претензійні заяви розробників по цій криптовалюта, які в подальшому не підтвердилися діями. Все це досить сильно розлютило довгострокових інвесторів, через що Bitcoin Cash «штормить» в процентному співвідношенні значно сильніше, ніж прародительскую криптовалюта Bitcoin.

Але незважаючи на все це і непосильне завдання, яку взяли на себе розробники цього ФОРКОМ, Bitcoin Cash володіє значно більшою перспективою сьогодні в порівнянні з Bitcoin, що може привести до його великого зростання. А найголовніше — до заміщення BCash’ем своєї прабатьківській криптовалюта. Саме тому надаємо вашій увазі аналітику Bitcoin Cash на найближчий час.

технічний аналіз

Що стосується загальних настроїв ринку, то в цілому короткострокові трейдери налаштовані дуже позитивно щодо BCH. Що і показує щоденний графік, який закінчує свій рух на 0.05% вище початку торгів.

Однак довгострокові інвестори успішно продавлюють коротку позицію, що не дуже позитивно позначається на котируваннях в цілому. В першу чергу, це пов’язано з тим фактором, що велика частина інвесторів, з огляду на загальні песимістичні настрої ринку, прагне захеджировать в Фіат і перечекати загальну бурю, виловлюючи потенційно ефективні ICO або зовсім переводячи свої кошти в фіат.

Це пов’язано з тими ж таки проблемами масштабування, які Bitcoin Cash вирішив лише частково. Проте, для дейтрейдерів немає потреби турбуватися. Різниця в спреді між купівлею і продажем дозволяють активно скальпувати на ринку в будь-який час. Якщо ж розглядати фігури на графіку M15 і H1 — в цілому, видно позитивний рух вгору, яке успішно долає рівні опору. У ті ж моменти, коли ринок прагне провести корекцію, рівні підтримки мінімізують відкат при досить високій волатильності.

Зворотною стороною медалі стало зниження обсягу торгів і, як наслідок, повільне зниження капіталізації BCH. Все це веде до не дуже приємних наслідків, які можуть закінчитися великим обривом вже в жовтні. Якщо ліквідність ринку не відновиться — що можна очікувати тільки в разі, якщо будуть прийняті деривативи щодо материнської криптовалюта Bitcoin -можем очікувати імпульсного падіння в другому або третьому місяці осені.

В іншому, загальна технічна рекомендація, що формується виходячи з загальних настроїв ринку — це купувати BCH. Навіть якщо цей тренд є всього лише корекцією від загальної тенденції до зниження, яка була сформована ще в травні, то, швидше за все, корекція ринку підніме BCH ще на 15-20%, що дозволяє робити досить позитивні короткострокові прогнози.

кореляційна залежність

Незважаючи на той факт, що Bitcoin Cash є окремою криптовалюта, він дуже сильно залежить від свого прабатька Bitcoin. Все це пов’язано з кількома факторами.

По-перше, Bitcoin Cash має 80% капіталізації від власників Bitcoin. Це пов’язано з тим фактором, що велика частина блоків була клонована з основного блокчейна, і частина капіталізації Bitcoin перетекли в Bitcoin Cash в перші ж дні після його створення. З одного боку, це дало досить серйозний поштовх в капіталізації свого часу. Адже при прогнозованих 100 у.о. за одиницю Bitcoin Cash зміг в перші ж дні показати стимул до зростання, досягнувши позначки в 900 у.о.

З іншого боку, це зіграло з ним злий жарт, т. К. Через особливості капіталізації і пампингових стратегії торгівлі Bitcoin сам Кеш рухається в ту ж сторону і показує майже стовідсотковий коефіцієнт кореляції.

Друга причина не пов’язана безпосередньо з Bitcoin Cash, однак в цілому вона стосується всього ринку криптовалюта. Більшість бірж, за винятком Bitfinex, капіталізується саме за рахунок біткоіни. Його зручна структура маніпулювання призводить до того, що при спробі вивести свої кошти в фіат інвестор все одно стикається з необхідністю (нехай і прихованої від нього самого) трансфер кошти в материнську крипту. В результаті чого практично все криптовалюта графічно залежать від BTC. Мабуть, єдиний виняток становить ETH і його дочірні проекти, які за рахунок того фактора, що вони використовують в якості основного джерела фінансування виключно фіатние кошти, уникли цієї долі.

Саме тому при обліку розрахунку котирувань BCH ми змушені звертати увагу не тільки на його фундаментальні характеристики або настрою ринку, але і на його прародителя BTC.

фундаментальний аналіз

Що стосується фундаментальних чинників формування ціни BCH, то тут все трохи прозаїчніше. Ринок налаштований вкрай негативно до Bitcoin Cash, що призведе лише до падіння його котирувань в долгосроке.

Розглянемо основні фактори:

 • активність розробників в Github. За останні кілька місяців розробники заходили в код блокчейна всього кілька разів. Для порівняння, правки в ноді BTC відбуваються щотижня, а активність розробників вимірюється сотнею відвідувань і дрібного дебаггінга коду щодня;
 • великий показник централізації. До 70% всієї крипти знаходиться в одному гаманці, що дозволяє маніпулювати курсом шляхом різкої продажу BCH на ринку. Все це призведе до миттєвого обвалу. Тому великі інвестори бояться заходити в BCH з таким же спокоєм як роблять це в BTC;
 • можливість швидкого розгалуження блокчейна. Хардфорк може вкрай несприятливо позначитися як на самій платформі, так і на котируваннях, т. К. Інвестори будуть намагатися захеджировать свої позиції;
 • відмова від ETF. Незважаючи на відмову з боку SEC по відношенню до материнської криптовалюта, варто відзначити, що розробники BTC хоча б працюють в цьому напрямку;
 • відсутність активності щодо проведення своїх ETF деривативів на ринку;
 • відмова GMO від Майнінг. GMO відмовилися від Майнінг Bitcoin Cash внаслідок того, що рівень котирувань впав нижче рівня очікування. Замість цього вони переключили весь свій хешрейт на материнський Bitcoin;
 • недоцільність Майнінг в цілому. Складність обчислень Bitcoin Cash багато в чому можна порівняти з рівнем складності Майнінг Bitcoin. Однак при меншому рівні котирувань Майнер не можуть витягти того ж прибутку, як якщо б вони Майні замість BCH BTC. Саме тому майнінговий потенціал BCH поступається BTC, що значно гальмує швидкість росту його котирувань.

скоро Хардфорк

Мабуть, найголовнішим побоюванням для довгострокових інвесторів є саме майбутній хардфорк BCH. Пов’язані вони з цілком побутовими проблемами, які полягають в декількох основних постулатах:

 • на поточному рівні розвитку BCH не вирішує проблеми масштабування повністю, а значить, технологія вимагає модернізації;
 • попередні хардфоркі виявилися частково шахрайськими (Bitcoin Gold і Bitcoin Diamond), вони підірвали довіру до BCH і будь-яким ФОРКОМ BTC зокрема;
 • є істотний розкол в рядах розробників, який призводить до уповільнення розробок і поліпшення механіки криптовалюта в цілому;
 • незважаючи на часткове вирішення проблеми масштабування, залишилася проблема волатильності, яка не дозволяє використовувати Bitcoin Cash за прямим призначенням, а саме, в якості головного платіжного засобу.

Ну і звичайно, бажання зловити хайп, привернути увагу і тим самим збільшити обсяги торгів — отже, безпечно злитися в фіат тим, хто вже не вірить в BCH за рахунок пампа.

По закінченню хардфорка нас чекає один з двох сценаріїв:

 • проблема 51% відсотка для злому тільки посилиться, що призведе до сильного падіння котирувань щоб уникнути злому блокчейна. Це буде потрібно для того, щоб зробити злом економічно недоцільним;
 • перехід капіталізації BTC в BCH більш ніж на 15-20%.

Другий випадок значно цікавіше, т. К. Зможе розгорнути ситуацію на ринку кардинально. І хоча він малоймовірний, але досить перспективний. У другому випадку нас чекає падіння котирувань BTC до 800-1000 у.о. за одиницю і пропорційне зростання котирувань BCH на аналогічні показники.

В цілому, не дивлячись на спроби розробників вдосконалити свою технологію, їх активність в Github показує, що розробка зайшла в глухий кут, і, швидше за все, рано чи пізно BCH піде в небуття, хіба що його зможе зрушити очікуваний хардфорк. В іншому, якщо розглядати графіки в краткосроке, то можна чекати невеликого зростання крипти по відношенню до битку при збереженні загальної кореляції. Це означає, що BCH може вирости в біткоіновом еквіваленті і сильно просісти в доларовому співвідношенні.

Головною рекомендацією трейдерам є постійне скальпування інтрадей. Для інвесторів рекомендуємо потримати довгу позицію аж до жовтня, після чого хеджуватися в чомусь більш перспективному — наприклад, в ETH.

До проведення хардфорка не рекомендуємо збільшувати позиції по BCH понад 10-15% від загального показника в портфелі, т. К. Це невиправданий ризик, який не може дозволити собі консервативний інвестор. Після хардфорка краще поглянути на імпульс тренда і продовжити торгувати в тому ж напрямку, враховуючи низьку ліквідність ринку — сформований імпульс виявить себе в якості постійного тренда протягом ще, як мінімум, одного тижня.

Примітка: редакція не несе відповідальності за торгові операції, здійснені в рамках надання цієї аналітики.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector