Що можна купити за біткоіни в світі — магазини і товари

 • Магазини, де можна купити товар за біткоіни
 • Що можна купити на 1 біткоіни
 • Криптовалюта Bitcoin з’явилася 9 років тому (у 2009 році), і за цей період вона пройшла цікавий і насичений шлях. З невідомої монети біткоіни перетворився в головну мету мільйонів інвесторів. І якщо в 2010 році за 10 000 BTC була придбана тільки пара піц, сьогодні за ці гроші легко купити будинки, квартири, машини, а ще й дачу в додачу. По курсу на 21 квітня 2018 року 1 біткоіни продається за 8,873 тисячі доларів. Це при тому, що рівно рік тому він коштував в 7 разів менше. Що можна купити за біткоіни сьогодні? В яких країнах криптовалюта користується найбільшим попитом? Які товари продаються за Bitcoin в світі? Ці та інші питання розглянемо нижче.

  Що можна купити за біткоіни в світі?

  Вивіска про прийом біткоіни в магазині

  Незважаючи на неоднозначне ставлення до криптовалюта і прагнення урядів багатьох країн до контролю віртуальних грошей, BTC активно застосовуються не тільки для інвестування, але і для здійснення покупок. Нижче розглянемо, що можна купити за біткоіни в світі.

  Нерухомість

  Нерухомість за біткоіни

  Сьогодні багато корпорацій в світі намагаються запустити проекти, що дозволяють купувати нерухомість за віртуальні гроші. Наприклад, великий проект запущений корпорацією Knox Group з ОАЕ, що дозволяє придбати квартиру-студію за 33 BTC і 1-кімнатну за 54 біткоіни. Найдорожча нерухомість обійдеться в 80 BTC.

  Набирає популярності Bitcoin і на території США. Так, компанія Magnum Real Estate Group, яка займається продажем об’єктів нерухомості в Нью-Йорку, пропонує клієнтам придбання житла за віртуальні гроші. Керівництво організації заявляють, що їх мета не популяризація криптовалюта, а бажання диверсифікувати фінансовий портфель, додавши в нього віртуальні монети.

  Із застосуванням Bitcoin проходить все більше приватних угод, коли покупець готовий отримати оплату за об’єкт в криптовалюта. Приклади — операція з продажу земельної ділянки в 1,4 акра в Каліфорнії. У Майамі за 1600 монет проданий великий будинок. Перевагою таких операцій є надійність і відсутність затримок за часом.

  Перша офіційна угода з нерухомістю в США сталася в Техасі. Для виплати всієї суми знадобилося 10 хвилин. За цей час криптовалюта була переведена в долари і зарахована на рахунок в банку. У готівці не було необхідності. Брокер, який організовував оборудку, зазначив легкість проведення всіх процедур.

  Угоди з нерухомістю проходять не тільки в США або ОАЕ, а й у багатьох інших країнах. У січні 2018 пройшла новина, що в Японії планується продаж житла за біткоіни. Про такий намір заявила велика компанія Yitanzi, що займається питаннями операцій з нерухомістю. Майже відразу після оголошення про наміри в продажу з’явилося комерційне будівля ціною в 547 BTC.

  Керівництво японської компанії відзначає, що все більше інвесторів розглядають ринок нерухомості, як один з варіантів для приємного проведення накопичених коштів. Крім того, в Японії з’являється все більше людей, готових продати житло за віртуальну валюту. Фахівці впевнені, що такий спосіб оплати через 5-10 років стане одним з основних.

  Не виключенням стала і Канада, де житель Торонто реалізував наявний будинок за Bitcoin. Колишній підприємець оцінив нерухомість в 35 монет, що на період продажу становило 280 тисяч доларів. Продавець пояснив рішення тим, що впевнений в майбутньому криптовалюта і подальшому зростанні її курсової ціни.

  громадянство

  Логотип біткоіни на паспорті

  Розглядаючи, що зараз можна купити за біткоіни, варто виділити такий оригінальний товар, як громадянство. Восени 2017 року з’явилася новина, що держава Вануату в Океанії планує брати BTC в межах програми з надання громадянства. Щоб стати частиною місцевої громади та отримати паспорт, потрібно заплатити 200 000 доларів, що на момент поширення новини становило 42 біткоіни. На 21 квітня 2018 року ця сума менша — усього 22 монети.

  Переваги паспорта Вануату очевидно. Країна є частиною Співдружності націй, що відкриває для власника можливість подорожувати по 116 державам світу, в тому числі в ЄС. Плюс і в тому, що для отримання громадянства не обов’язково летіти в країну або проживати на її території. Отримати паспорт можна в режимі онлайн, залишаючись при цьому в звичному для себе місці.

  автомобіль

  Логотип біткоіни і автомобіль

  Найбільшу активність на автомобільному секторі проявляє Чехія. Так, один з найбільших роздрібних магазинів країни в 2017 році оголосив про намір продавати товари за біткоіни. Це стосується не тільки побутової техніки, а й автомобілів компанії Tesla, які з’явилися в асортименті торгової точки. На сьогоднішній день alza.cz працює не тільки на території Чехії — вона має представництва в багатьох країнах ЄС. Компанія почала з прийому біткоіни, але через час вона поставила банкомати по прийому криптовалюта у власних магазинах (в Братиславі та Празі).

  Нововведення підтвердило ефективність — в перший же місяць за допомогою криптовалюта скоєно 4% всіх виплат. Люди шукають, що можна купити за біткоіни в Інтернеті, тому офіційні точки з прийому BTC користуються все більшим попитом. По стопах чеської компанії пішли деякі автосалони Каліфорнії і Фінляндії. Що стосується приватних оголошень, які передбачають оплату Bitcoin за автомобілі, їх число тільки зростає.

  В кінці березня 2018 року з’явилася новина, що великий дилер з Японії планує продавати машини преміум-класу за криптовалюта. Та компанія L’Operaio оголосила про початок співпраці з великої біржовим майданчиком bitFlyer. Як результат, клієнтам стала доступна оплата в Bitcoin з обмеженням в 1 мільйон доларів (100 мільйонів ієн). Варто зазначити, що у інших партнерів біржі ліміти на покупку більш жорсткі — до 2760 доларів США.

  На початковому етапі плануються продажі в торгових точках, що знаходяться в деяких районах Токіо (Аояма, Неріма і Сетагая), але в майбутньому географія продажів стане більш широкою. Планується охоплення всіх торгових точок компанії. При цьому майданчик bitFlyer не планує зупинятися на досягнутих результатах. У найближчому майбутньому стоїть завдання розширити число автосалонів і магазинів, які співпрацюють з компанією і здатних приймати криптовалюта в якості оплати. Відомо, що до сервісу підключився такий відомий магазин, як Бик Камера і деякі філії Ямада Денки.

  Віртуальні гроші все активніше застосовуються в Латвії. Жителі країни навчилися не тільки заробляти криптовалюта, а й витрачати її на здійснення великих покупок. Так, нещодавно оголошено про доступність авто через портал оголошень ss.com. При цьому пропозиції розміщують не тільки приватні особи, але і компанії. Цікаво, що оплата приймається в біткоіни і інших віртуальних грошах (наприклад, в Ефіріуме). Кілька оголошень розміщено і від SIA Avto, яке заявило про можливість оплати товару Лайткоінамі, Ріпплом, біткоіни або іншими Коін.

  Футболіст в команду

  Логотип біткоіни і футбольний м'яч

  Цікавий випадок стався в кінці січня 2018 року. Один аматорський клуб з Туреччини придбав футболіста в команду за Bitcoin. До слова, це перша офіційна угода купівлі спортсмена за криптовалюта. Керівництво клубу оголосило, що угода обійшлася всього в 0,0524 BTC, що на момент переведення становило 547 доларів. Приблизно така ж сума була внесена готівкою.

  Крім того, в кінці 2017 року гравцям хокейного клубу Данії під назвою Рунгстед Сайер Кепітал було запропоновано отримувати зарплату в біткоіни. Це обумовлено тим, що спонсорство перейшло в руки одного з Bitcoin-мільярдерів (Н. Ніколайс), якому простіше розраховуватися саме в криптовалюта.

  Подорожі

  Логотип біткоіни і будівлі навколо

  Розглядаючи, які товари можна купити за біткоіни, варто виділити оплату подорожей. Одним з першопрохідців в цьому питанні є авіакомпанія Air Lituanica з Литви, яка оголосила про можливість покупки послуг за допомогою BTC. Щоб залучити власників криптовалюта, була скасована комісія. Ще через пару місяців до «акції» приєдналася «ЕйрБалтік» з Латвії, а в 2015 році оплату біткоіни стала приймати авіакомпанія LOT (Польща).

  Недалеко пішли авіакомпанії з інших країн Європи і США. Деякі організації зі Сполучених Штатів пропонують послуги з можливістю оплати Bitcoin. Крім того, такі послуги продаються за біткоіни в Мексиці і Канаді. Незважаючи на наявність пропозицій, їх поки не так багато. Люди, які хочуть розплатитися Bitcoin за подорож, змушені шукати варіанти.

  Із зростанням попиту з’являється все більше туристичних фірм, що надають послуги за BTC. Як варіант, компанія Destinia, яка приймає оплату в криптовалюта. Її особливість полягає у співпраці з більш ніж 600 авіаперевізниками по всьому світу. Крім того, клієнтам доступні квитки на потяги, можливість бронювання готелів і багато іншого. Перший час оплата біткоіни була закрита для лоукостів, але на 2018 рік це напрямок також працює.

  Ще один варіант — BTCTrip. Це компанія, яка пропонує послуги з організації подорожей для власників віртуальних грошей. Офіс знаходиться в Нью-Йорку, а початок діяльності датується 2013-му роком. Не менш цікавий варіант — туристичне агентство Future.Travel (В’єтнам). Компанія створена ще в 2011 році. На сьогоднішній день вона працює більш ніж з 280 авіакомпаніями і 400 000 готелями в усьому світі. Користування послугами відбувається в режимі онлайн. Одним з варіантів оплати є також біткоіни.

  Освіта

  Логотип біткоіни і вчительська дошка

  Ще однією сферою, де можна витратити Bitcoin, є сектор освіти. Зокрема, першим навчальним закладом, приймаючим до оплати криптовалюта, став університет Кіпру. Щоб отримати ступінь магістра, потрібно внести 2 BTC. Наступними стали навчальні заклади США (Кінгс Коледж) і Великобританії (Університет Камбрії).

  У жовтні 2017 року про прийомі біткоіни в якості оплати заявив швейцарський університет, розташований в Люцерні. Тепер учні університету можуть заплатити за навчання за допомогою віртуальних грошей. Співробітники інституту стверджують, що в план навчання входить вивчення технології blockchain. Щоб популяризувати цей напрямок, прийнято рішення про прийом віртуальних грошей як засіб для оплати.

  Проведення угод планується через Bitcoin Suisse AG, який готовий взяти наявні ризики, пов’язані зі зміною курсової вартості BTC. Виплати в криптовалюта, які вносять батьки студентів або самі учні, обмінюються в місцеву валюту раз в тиждень або щодня при досягненні позначки в 10 000 франків. При цьому комісійний платіж дорівнює 1%.

  Ще один цікавий момент — заява технологічного інституту з Массачусетса про намір випустити більше 100 дипломів на технології blockchain. Керівництво ВНЗ запевняє, що таким способом воно спрощує життя випускникам. Вони зможуть пред’являти документ в будь-який момент, що не переживаючи за його втрату.

  Магазини, де можна купити товар за біткоіни

  Торгові точки, які беруть біткоіни, в світі

  Біткоіни набирає все більше популярності, як платіжний засіб для проведення невеликих угод. Щоб вивчити список магазинів, де можна купити за біткоіни, досить зайти на сайт coinmap.org. Тут представлена ​​карта світу з нанесеними на ній торговими точками, які беруть до оплати криптовалюта. Інформація постійно оновлюється, але перед здійсненням покупки потрібно перевіряти можливість оплати за допомогою BTC. Бувають ситуації, коли торгова точка ще нанесена на карту, але в реальності сайт не працює, або прийнято рішення тимчасово призупинити прийом криптовалюта в якості платіжного засобу.

  Якщо подивитися на карту, найбільша щільність торгових точок, які приймають BTC, знаходиться в Сполучених Штатах і ЄС. Розвивається кріптовалютная сфера і в інших країнах — ПАР, Австралії, Нової Зеландії та деяких країнах Південної Америки. Що стосується країн Азії і Росії, тут концентрація магазинів, готових приймати Bitcoin, поки мінімальна.

  Купити все необхідне із застосуванням віртуальних грошей можна в країнах Європи (Австрії, Чехії, Голландії та інших). Набирає обертів кріптовалютная індустрія і в Польщі, Великобританії та Румунії. Все більше точок по прийому Bitcoin з’являється на території України і в Москві. Після легалізації криптовалюта «оживає» і Білорусь, де кожен місяць відкриваються все нові магазини, які беруть BTC. Наприклад, stability.by (магазин квітів), geoteplo.by (компанія Нова Грос), Майрівелл.бел (сайт з продажу ручок) та інші.

  Незважаючи на невизначеність в сфері законодавства, магазини з можливістю оплати BTC (поряд з рублем) працюють і в Росії. Приклади — firmingel.com (продаж косметики), belsquare.ru (компанія з аутсорсингу), usrv.io (блокчейн-платформа з обслуговування авто).

  Рекордна кількість торгових точок, які приймають криптовалюта, знаходиться в США. Найбільше магазинів з можливістю оплати біткоіни, працює в Нью-Йорку, Каліфорнії і Флориді. Обмеженість ходіння віртуальних грошей в деяких штатах пояснюється не наявністю заборони, як вважають багато хто, а низьким рівнем довіри до віртуальних грошей.

  Нескладно витратити криптовалюта і в Японії, де біткоіни дозволений на офіційному рівні і регулюється законом. Кількість торгових точок, які приймають BTC, обчислюється сотнями. Недалеко пішла і Південна Корея, де Bitcoin давно сприймається, як повноцінне платіжний засіб. Крім того, товари за біткоіни можна купити в Тайвані, Індонезії, Австралії, Філіппінах і ряді інших країн світу. Як зазначалося, блокчейн-технології цікавлять і уряд ПАР. Що стосується решти континенту, тут криптовалюта поки не популярна.

  Що можна купити на 1 біткоіни?

  Онлайн-графік курсу біткоіни:

  Цінність і можливості криптовалюта багато в чому залежать від головного параметра — курсової ціни. Як зазначалося на початку статті, за 10 000 біткоіни в 2010 році можна було придбати тільки дві піци, а сьогодні цих коштів вистачить, щоб безбідно прожити решту життя. Торгові точки, які відкривають прийом BTC йдуть на значні ризики, адже біткоіни відрізняється волатильністю. Наприклад, ще в кінці 2017 року його курс перевалював за позначку в 20 тисяч доларів, а на 21 квітня 2018 року його становить 8,873 тисяч доларів. Це означає, що всього за 4 місяці ціна впала більш ніж в 2 рази.

  Якщо розглядати, що можна купити за 1 біткоіни по заявленому вище курсу, список товарів і послуг буде досить широкий. Всього за одну монету можна придбати бюджетний новий автомобіль або машину на вторинному ринку, накупити в будинок побутової техніки, придбати подорож і навіть оплатити освіту в одному з університетів (з тих, що приймають біткоіни). З ростом курсу BTC підвищуються і можливості його власника. Якщо говорити про країни СНД, 1 Bitcoin вистачить, щоб безбідно прожити протягом цілого року.

  Розглядаючи останні тенденції, можна відзначити, що криптовалюта зміцнила позиції і поступово займає роздрібний торговельний сектор. На карті світу з’являється все більше торговельних точок, готових прийняти біткоіни в якості платіжного засобу. Не відстають і країни СНД, де Bitcoin також поступово перетворюється в повноцінне платіжний засіб.

  Що можна купити за біткоіни в Москві, дивіться у відео нижче:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector