Шумоізоляція для Асіка: як прибрати або зменшити шум?

 • Шумоізоляція для Асіка ANTMINER T9, L3, S7, S9, і D3
 • Як придушити шум Асіка без великих витрат
 • Купувати пристрої шумоізоляції для Асіка чи ні
 • Шумоізоляція для Асіка — завдання, яке змушені вирішувати тисячі Майнер на планеті. З ростом популярності криптовалюта і підвищенням курсу віртуальних монет збільшився і попит на ASIC Майнер. Люди витрачають тисячі доларів на покупку устаткування і облаштовують ферми у себе вдома в розрахунку на швидке покриття витрат.

  Мета Майнер ясна — заробити гроші. Асіка вважаються найбільш потужним інструментом для видобутку криптовалюта, а середній термін окупності — 5-7 місяців. Але залишається головний недолік — висока вібрація і шум, які вимагають особливого підходу до вибору приміщення. Щоб уникнути дискомфорту, деякі Майнер орендують окремі приміщення. Складніше виглядає ситуація, коли устаткування коштує в квартирі. У цьому випадку доводиться вирішувати питання, як прибрати шум у Асіка і усунути вібрації. Це важливо, адже навіть один апарат для видобутку криптовалюта створює дискомфорт для мешканців квартири і сусідів.

  Що потрібно, щоб прибрати шум від Асіка?

  Асік поміщений всередину звукоізоляційний боксу

  В середньому рівень шуму, який виходить від Майнера, становить 80-100 дБ. Щоб зрозуміти сенс цієї цифри, наведемо приклади:

  1. Гучний діалог — 70 дБ.
  2. Звук двигуна вантажного автомобіля — 80 дБ.
  3. Пилосос — 90 дБ.
  4. НБУ: авіалайнер — від 100 до 120 дБ.
  5. Сигнал авто — 100 дБ.
  6. Вертоліт — 110 дБ.
  7. Відбійний молоток — 120 дБ.

  Щоб гучний звук не приносив так багато дискомфорту, апарат встановлюють в окремій кімнаті. Якщо мова йде про приватний будинок, то відмінний варіант — гараж, сарай, комора. Якщо такої можливості немає, залишається варіант з монтажем обладнання в квартирі.

  Відразу після установки Майнера ASIC потрібно вирішити такі проблеми:

  1. Заглушити шум від Асіка.
  2. Прибрати вібрацію.
  3. Забезпечити компактність конструкції, щоб її можна було встановити в звичайній квартирі.

  Одне з рішень для шумоізоляції Асіка — покупка і установка Майнер Боксу. Це спеціальна камера, яка забезпечує:

  1. Придушення звуку без порушення Потік повітря, необхідного для оптимального охолодження і відведення нагрітого повітря.
  2. Розміщення ASIC в компактній коробці, яка не займає багато місця і може з легкістю поміститися на балконі.
  3. Сучасний дизайн, який повинен гармонійно вписуватися в уже існуючий інтер’єр приміщення.

  Як зменшити шум від Асіка — особливості Майнер Боксу

  Два Майнер Боксу стоять на підлозі

  Розробникам вдалося створити апарат, який знижує рівень шуму і вібрації, що виходять від ASIC Майнера криптовалюта. При розробці творці орієнтувалися на застосування спеціальних матеріалів, що володіють мінімальною теплопровідністю. Це необхідно, щоб виключити перегрів Асіка і блоку живлення, які розташовані в безпосередній близькості один від одного. Крім того, застосовуваний матеріал досить міцний, щоб не деформуватися при досягненні високих температур — до 80 градусів і більше. Варто відзначити, що процесор апарату може нагріватися і до 110 градусів.

  Наступним етапом розробники перевіряли ефективність ящика від шуму для Асіка. Окрема увага приділялася частоті видаваного звуку, а також особливостям його придушення. При виготовленні застосовувалася спеціальна обшивка з металу, що має такі характеристики — низька вага, надійність і придушення шуму. Розглянуті аспекти вдалося втілити в обладнанні MinerBox.

  На виході виходило малогабаритна конструкція, здатна ефективно гасити шум і вібрації, які видають Асіка для Майнінг. В результаті видобуток криптовалюта стала доступна в квартирі без необхідності додаткових витрат часу і грошей на пошуки і оренду виробничого приміщення.

  Готове пристрій має невеликі габарити і з легкістю поміститься в малогабаритному житло або офісному приміщенні. При цьому мешканці квартири і сусіди практично не почують, як шумить Асік.

  Одного MinerBox досить, щоб встановити 1-2 ASIC Майнера Bitmain Antminer моделей S7, T9, S9 і інших. Пристрій підходить для різних апаратів і може виготовлятися на замовлення під певні розміри. У разі персонального замовлення ціна не змінюється, але ось на виготовлення йде більше часу.

  Коробка продумана таким чином, що для її застосування досить встановити Майнер всередину в спеціальні поглиблення, після чого закрити MinerBox, подати напругу до пристрою, підключитися до Інтернету і почати роботу. З цього моменту видобуток криптовалюта розпочато.

  Конструктивні характеристики ящика від шуму для Асіка MinerBox

  Два Асіка всередині шумоподавляющіе боксів

  Пристрій MinerBox — це відповідь на питання, як зменшити шум від Асіка і знизити рівень вібрацій. Але при користуванні пристроєм важливо знати його характеристики:

  1. Звукоізоляція. Глушіння звуків відбувається за допомогою вибродемпфер, а також 4-міліметрової броні. Крім того, прокладається акустичний поролон, який має товщину 4 см. Додатково встановлено багатосмугове пристрій для глушіння звуків з двох сторін MinerBox — на вхідний і вихідний частини.
  2. Шумозаглушення. За заявою розробників, коробок знижує рівень шуму майже в два рази (на 45 Децибел). В результаті залишається шум, рівний 55 децибел. Для порівняння звук від холодильника становить 50-52 дБ. Якщо коробок з Майнер встановлений на балконі, а двері щільно закриті, шум у квартиру не надходить зовсім.
  3. Призначення і склад. Пристрій призначений для монтажу в нього одного або двох пристроїв Antminer S7, D3, S9 і інших. Зовні виріб має вигляд коробка, виконаного з оцинкованого металу. В процесі виготовлення використана сучасна технологія «плаваючого» ложемента.
  4. Додаткове оснащення. Залежно від моделі, камера для шумозаглушення Асіка може додатково оснащуватися гратами для відводу повітря з можливістю регулювання, ручками і колесами для транспортування, автоматом відключення на 20 Ампер, лампочками (індикаторами), патч кордом типу RJ45_NA350 / 1TA 350. Крім того, є можливість дистанційного керування за допомогою мобільного додатка.

  Окремі вимоги пред’являються до експлуатації. Блок повинен перебувати в кімнаті, де температура становить до 25 градусів Цельсія. Виробник враховує, що при зростанні температури змінюється позиція пелюсток на відводить решітці, а також процесорна частота.

  Моделі MinerBox для придушення шуму Асіка і їх характеристики

  MinerBox на сірому тлі

  У продажу є кілька моделей MinerBox, які відрізняються своїми характеристиками і ціновою політикою. Розглянемо кожен варіант докладно.

  Універсал Економ

  Цей ящик для шумозаглушення Асіка обійдеться в 25 тисяч рублів. Його призначення полягає у відведенні зайвого тепла, придушенні сторонніх звуків і усунення вібрацій для ASIC-обладнання, що має потужність до 1,6 кВт. Особливість боксу в застосуванні спеціальної технології, що припускає використання «плаваючого» ложемента. У складі конструкції встановлений поролоновий шар товщиною 4 см. Крім того, змонтовані обмежувальні петлі на глушнику зверху з можливістю демонтажу.

  Для транспортування Асіка встановлені металеві коліщатка, що представляють собою посилені підшипники. Для зручності вони змонтовані на 5-сантиметрової майданчику. Якщо перекотити апарат немає можливості, можна використовувати ручки для перенесення ASIC в інше місце. Коробка MinerBox «Універсал Економ» підходить для всіх моделей

  Універсал Стандарт

  Більш просунутий варіант MinerBox — «Універсал Стандарт», який обійдеться Майнер в 33,8 тисяч рублів. Його призначення аналогічно і полягає в придушенні надмірного шуму та вібрації, яка виходить від ASIC. Обмеження по потужності аналогічно і становить 1600 Вт. Перевага — в наявності блоку ДУ, що дозволяє управляти пристроєм за допомогою програми для мобільного телефону (eWeLink).

  Для зменшення шуму та вібрацій використана методика «плаваючого» ложемента, встановлений 4-сантиметровий поролон, є петлі глушника. З інших характеристик варто виділити:

  1. 20-приміщення повинна бути захищена автомат.
  2. Патч-корд типу RJ45_NA350 / 1TA 350.
  3. Комутатор глобальної мережі.
  4. Металеві колеса на 5-сантиметрової майданчику.
  5. Рукоятки для перенесення.

  «Універсал Стандарт» може застосовуватися для різних типів ASIC Майнер.

  Універсал Ultimatum

  Коробка MinerBox застосовується для апаратів потужністю до 1600 Вт. Як і в минулій моделі, тут передбачено ДУ допомогою мобільного додатка eWeLink. Для глушіння вібрації і шуму застосовується методика «плаваючого» ложемента, використовується 4-сантиметровий поролон, спеціальна 4-міліметрова броня (демпфер вібрацій), а також решітки для відводу повітря з можливістю регулювання.

  До характеристик ящика для шумоізоляції Асіка варто віднести:

  1. Інтернет-комутатор.
  2. Надійні колеса для переміщення апарату (монтуються на 5-сантиметрової майданчику).
  3. Рукоятки для перенесення.
  4. Патч-корд типу RJ45_NA350 / 1TA 350.
  5. ДУ через смартфони на ОС Android або iOS.

  Вартість «Універсал Ultimatum» становить 44,7 тисячі рублів.

  Готове рішення

  Бувають ситуації, коли потрібно шумоподавляющіе коробка, призначена для різних типів ASIC Майнер. У такій ситуації варто оформити персональне замовлення. Перед покупкою устаткування важливо заздалегідь вказати бажані характеристики і уточнити час виготовлення. Вартість MinerBox індивідуального виконання залежить від необхідних параметрів і може становить більше 158 300 рублів. Як варіант, можливе виготовлення шумо- і виброизолирующего короба по заданих параметрах, різної форми, габаритів і рівня ефективності. Доступний варіант збірки в вертикальному виконанні, коли два боксу ставляться один на одного, а після фіксуються за допомогою спеціальних кріплень. Як результат, вдається заощадити вільну площу без шкоди продуктивності.

  Шумоізоляція для Асіка ANTMINER T9, L3, S7, S9, і D3

  Шумоподавляющий бокс для двох Асіка

  ТОВ «ГК« Світоч »створило свій глушник шуму для Майнер. Можете ознайомитися з відео шумоізоляції для Асіка, де розглянуті основні принципи роботи приладу:

  Застосування глушника дозволяє поставити апарат для видобутку криптовалюта навіть в спальні без додаткових незручностей. Завдання пристрої — глушіння шуму вентилятора, а точніше — придушення звуку, який утворюється при швидкому проходженні потоку повітря через радіатори системи охолодження.

  В процесі виготовлення застосовується матеріал, який поглинає сторонні звуки в діапазоні від 1500 до 5400 Гц. Якщо перевести в децибели, рівень шуму знижується з 93 до 48 децибел. Перевага в тому, що блок живлення розміщується в глушнику. Виріб дозволено підключати до каналів повітряного обігріву і робити захоплення повітря з вулиці за допомогою гофри (цей нюанс варто обумовити в процесі замовлення). За додаткову роботу доведеться доплатити в середньому близько 800 рублів. За умови, що весь глушник варто 7,5-8 тисяч рублів, це невеликі витрати.

  Розміри коробки — 100х50х40 см. Маса — 16 кг, а об’ємна вага — 52 кг (ці відомості стануть в нагоді при доставці товару). Головний плюс пристрою — відсутність перегріву чіпів і збереження температурного режиму. Відомо, що в разі поломки плати Майнера вартість ремонту становить від 10-15 тисяч рублів.

  При розробці апарату враховувалися багато параметрів — рівень шумів, температурний режим, захист від загоряння та інших. В результаті створено оптимальну конструкція, здатна виконувати поставлені завдання. Але важливо бути уважним, щоб не потрапити на підробки, яких останніми роками все більше.

  Як придушити шум Асіка без великих витрат?

  Саморобний звукоізоляційний каркас для Асіка

  Деякі Майнер з метою економії приймають рішення про самостійну збірці обладнання. Вони орієнтуються на той факт, що головні джерела шуму — вентилятори та блоки живлення. Встановлені кулери рекомендується зняти і замінити двома побутовими безшумними вентиляторами. При виборі пристрою важливо орієнтуватися на продуктивність. Вона повинна відповідати продуктивності вентилятора, встановленого в ASIC-обладнанні.

  Наприклад, в середньому продуктивність побутового вентилятора дорівнює 100 кубів на годину, а для кулера в Майнер цей параметр значно вище (350-400 кубів). Якщо не звертати уваги на цей показник, після заміни вентилятора ASIC буде перегріватися. Досвідчені Майнер стверджують, що в холодну пору року така переробка може спрацювати, але влітку висока ймовірність перегріву.

  Крім безшумних вентиляторів потрібно гофра і пара перехідників-фланців з круглого на квадратний перетин (зі 100 на 120 відповідно). Виходять такі собі «хоботи» для відводу гарячого повітря. Після завершення роботи і включення Асіка помітно зниження шуму, адже це особливість бітових вентиляторів. Якщо продуктивності двох кольорів не вистачає, можна доставити ще.

  До плюсів саморобної конструкції для шумоізоляції Асіка варто віднести:

  1. На виході гофри встановлюється фільтруюча сітка, яка захищає пристрій від бруду і пилу.
  2. Повітря забирається з вулиці або з приміщення.
  3. Теплий потік також виходь на вулицю. Влітку додаткових конструкцій не потрібно, а ось взимку потрібно поставити відведення вологи.

  Виконанням таких дій вдається вирішити питання з пилом, сторонніми звуками і теплом. Загальні витрати складають 5-6 тисяч рублів. При виборі канальних вентиляторів не варто економити — важливо купувати вироби перевірених брендів, які мають хорошу продуктивність. У цьому випадку витрати можуть зрости, але з урахуванням вартості повноцінного майнер боксу (від 25 тисяч рублів) це допустимо.

  Однак, варто розуміти, що такий спосіб передбачає певні ризики. По-перше, після такого апгрейда, навряд чи ви зможете звернутися по гарантії, якщо щось з Асіка піде не так. По-друге, такі експерименти можуть привести до проблем із виробом, його перегріву і ви втратите всі вкладення.

  Купувати пристрої шумоізоляції для Асіка чи ні?

  Чорний Майнер Бокс крупним планом

  Витрачати гроші на покупку спеціального короба для зниження шуму — рішення кожного Майнера. Якщо ASIC обладнання встановлено в квартирі і заважає нормально жити, без додаткового глушника не обійтися. Однак варто уважно вибирати пристрій, щоб уникнути підробки. Крім того, варто врахувати модель свого Майнера і уточнити у виробника можливість його монтажу в коробці. Що стосується самостійної переробки (заміни вентиляторів), це великий ризик. При неправильному підході дороге ASIC обладнання може вийти з ладу. Результат — ще більші витрати на ремонт або повний вихід з ладу.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector