SingularityNET криптовалюта: робота зі штучним інтелектом

Що таке SingularityNET

Сьогодні здається, що існують криптовалюта, націлені для вирішення практично будь-якої можливої ​​проблеми, яку можна собі уявити Whoppercoin, створеної Burger King’ом, до Dogecoin і BananaCoin.

Але криптовалюта, про яку сьогодні піде мова фундаментально відрізняється від усіх нині існуючих. SingularityNET криптовалюта (AGI) — платформа, призначена для взаємодії між собою штучного інтелекту (скор. ІІ). Платформа покликана стати глобальним децентралізованому ринком для ІІ.

Проект з’явився відносно недавно, проте вже встиг підняти галас у ЗМІ. Одним із наймасштабніших і значущих подій в індустрії ІІ стала видача роботу-гуманоїду на ім’я Софія, в жовтні 2017, громадянства Саудівської Аравії.

Це був перший в історії робот, якому коли-небудь надавали громадянство іншої країни. Сама Софія була розроблена не тільки зусиллями однієї команди SingularityNET, але і Alphabet Inc (материнська компанія Google) і Hanson Robotics.

токен AGI

SingularityNET буде не тільки децентралізованим ринком для контактування ІІ між собою, а й місцем, де кріптогікі зможуть публікувати свої напрацювання для всебічного користування. Виходить своєрідний аналог GitHub для ІІ. Платформа дозволить будь-якому створювати, монетизувати і використовувати ІІ в своїх цілях.

Ілон Маск (англ. Elon Musk) і Стівен Хокінг (англ. Stephen Hawking) говорили, що ІІ може спровокувати появу Судного дня всьому людству, а станеться все незалежно від наших зусиль запобігти катастрофі. Це частина людської еволюції. Але обидва згодні в тому, що найкращим рішенням для стримування потенціалу ІІ є децентралізація технології.

І SingularityNET якраз націлений на реалізацію цієї ідеї. SingularityNET співпрацюють як з Nexus, у якого є не тільки 3D-блокчейн з супутниками, але і з Hanson Robotics.

Також BitSpace співпрацює з SingularityNET. Перший в свою чергу має в запасі 30 партнерів, які готові використовувати платформу SingularityNET при її запуску.

Розвиток ІІ рухається швидко, можливо, надзвичайно швидко і тому вражаючі результати будуть помітні вже протягом 10-20 років. Тому SingularityNET має величезну перевагу, розробляючи цілу платформу для стримування ІІ в одному місці.

Як SingularityNET працює зі штучним інтелектом?

За словами команди, що стоїть за токеном AGI, на сучасному ринку ІІ є невирішені істотні перешкоди: ІІ не здатний взаємодіяти один з одним для координації обробки інформації. На ринку вже є сотні, якщо не тисячі прикладів технологій ІІ, але немає методу для пошуку або створення потрібного ІІ. Це робить його дуже складним і дорогим процес придбання ІІ для звичайних підприємств. Що ж тоді дає рішення SingularityNET?

Протокол SingularityNET, який хоче вирішити всі вишенаписанное перепони, роблячи ІІ доступним для всієї планети.

Межсетевое взаємодія ІІ

Довгострокове бачення команди SingulairtyNET полягає в створенні мережі складних взаємодій ІІ, в основному з використанням ресурсів з OpenCog Foundation. Щоб подивитися на це, давайте розглянемо їх власний робот-гуманоїд, Софію.

Софія використовує комбінацію «агентів ІІ», яка варіюється від обробки природної мови до фізичного управління двигуном для роботи. Наприклад, ви говорите Софії обробити відео, вбудоване в веб-сторінку. Для цього Софія відправляє запит агенту «А». Через свого агента «А», ІІ знає, що агент «Б» спеціалізується на аналізі і розшифровці відео, в той час як агент «С» спеціалізується на підсумовуванні тексту.

Агент «А» платить криптовалюта AGI агенту «Б» і агенту «С» для виконання цих завдань, в той час, як Софія платить агенту «А» за координацію всіх цих завдань. Весь цей час кожен агент оновив свою базу даних, додавши інформацію, отриману під час обробки відео. Тому колективний ІІ системи зростає значно швидше, ніж будь-який окремий агент.

команда

Команда, що стоїть за SingulairtyNET не просто засновники молодіжних стартапів, а справжні гуру з області ІІ. Головними співробітниками команди є Бен Герцель (англ. Ben Goertzel) і Девід Хансон (англ. David Hanson).

Де купити AGI?

З огляду на те, що SingularityNET є відносно молодим проектом, можливості придбати AGI досить обмежені. Токен продається з великим об’ємом як в торговельній парі з Ethereum, так і з Bitcoin’ом на KuCoin.

Де зберігати AGI?

Оскільки AGI є токеном на базі ERC20, зберігати його можна в гаманці з підтримкою ERC20. Найнадійнішим варіантом, мабуть, є фізичний гаманець, такий як Ledger Nano S. Якщо ви не хочете переносити кошти на апаратний гаманець, ви можете безкоштовно використовувати офіційний цифровий-гаманець MyEtherWallet. В майбутньому SingularityNET цілком може покинути блокчейн-мережу Ethereum і перейти на свою або іншу платформу.

Коли і якщо це станеться, вам, швидше за все, доведеться перенести всі токени AGI в офіційний гаманець SingularityNET.

майбутнє

SingularityNET — по-справжньому цілий ринок послуг ІІ, який незабаром стане саморозвивається ІІ-платформою. Хоч проект і відносно молодий, він вже зробив великий сплеск в співтоваристві зі своїм ICO, зібравши $ 36 млн. За все за пару хвилин.

Проект об’єднує дві самі частоупомінающіеся технології останніх днів: ІІ і блокчейн. Якщо команда зможе досягти всі свої цілі, вони зможуть створити майбутнє, орієнтоване на ІІ, прихід якого ми всі з надією і тривогою очікуємо.

джерела:

Home

home

https://steemit.com/crypto-news/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector