Stellar — криптовалюта і її «зоряне» майбутнє

Stellar (XLM) — це децентралізований гібридний блокчейн, який має повністю відкритий вихідний код. Це своєрідна інфраструктура, яка існує для полегшення перехресних активів передачі вартості, включаючи платежі.

Завдяки єдиній інтеграції зі Stellar Network, ви приєднаєтеся до відкритої глобальної фінансової мережі, де всі учасники, будь то люди, платіжні мережі або банки мають рівний доступ і участь в економіці.

На високому рівні Stellar пов’язує банки, платіжні системи та людей по всьому світу. Ви можете уявити це як інфраструктуру для платежів, розроблену з самого початку, щоб фінансовим установам було легко видавати маркери, що представляють чисту валюту.

Stellar також має впроваджений розподілений обмін, який дає можливість людям не тільки купувати і продавати криптовалюта, як в звичайному режимі обміну іноземної валюти, але також легко конвертувати з однієї валюти в іншу під час транскордонних або крос-валютних операцій.

Як все влаштовано?

Так само, як і Інтернет, Stellar — це мережа децентралізованих серверів в багатьох місцях, де працює розподілений гаманець. Цей цифровий гаманець записує кожну транзакцію в системі як для людей, так і для компаній.

Ціла копія глобального гаманця розташована на всіх серверах платформи Stellar. Мережа стає більш надійною з декількома серверами. Сервери виконують взаємодію один з одним для перевірки транзакцій і синхронізації регістрів кожні 2-5 секунд.

Цей процес називається консенсус. Відомість записує гроші як кредитне авізо, видане «анкерами».

Анкери діють як аналог мостів між певною валютою і мережею Stellar. Банки і платіжні процесори — хороші приклади реальних анкерів. Кредит буде зарахований на онлайн-рахунок, який служить в якості віртуального гаманця для депозитів.

Анкерів можна довіряти, оскільки вони дозволяють тримати гроші і перевіряти транзакції на справжність даних. Виділений кредит може бути відправлений і отриманий між людьми в мережі. У Stellar є розподільний обмін, так що, наприклад, кредити в євро можуть бути переведені в доларах США. Мережа автоматично конвертує валюту за вигідною ціною.

Що робить Stellar ідеальною платформою?

За допомогою Stellar вам не потрібно залежати від сторонніх сервісів з обміну криптовалюта, щоб перерахувати ваш токен, тому що вбудований розподілений обмін Stellar дозволяє вам перераховувати ваш токен самостійно.

Видавці токенов можуть налаштовувати їх для задоволення вимог до цінних паперів, здійснення захисту конфіденційності клієнтів і нормам AML. Stellar токен також можна додати до стороннього обміну.

Продуктивність Stellar значно дешевше і швидше, ніж інші протоколи, включаючи Ethereum (5 секунд медіанного часу розрахунку на Stellar проти 3,5 хв на Ethereum для виконання підтверджень). Процес коштує лише 1 цент, щоб зробити 100 000 транзакцій в мережі Stellar.

Безпека

Експресивна, але навмисно обмежена система Stellar для смарт-контрактів обмежує можливість написання коду, придатного для використання. Ethereum має повний свою мову програмування Turing, що означає, що ви можете написати будь-який складний смарт-контракт.

Простота моделі Stellar допомагає уникнути шахрайських ситуацій. Вона буде прекрасним рішенням для додатків, що не требцющіе повної спільності залучених в Turing смарт-контрактів.

Де зберігати?

Найкращий і безпечний варіант для зберігання ваших токенов — це завантажити офіційний крипто-гаманець і записати його на фізичному «холодному» гаманці, наприклад, Ledger Nano S. Також можна зберігати в цифровому форматі, наприклад, в таких гаманцях, як: Stronghold, StellarTerm , blackwallet, Papaya і ін.

команда

Stellar складається з співзасновника — геній Джед МакКалеб (англ. Jed McCaleb). Можливо, це єдина людина, яка створив дві кріптовалютние компанії за масштабом. Jed Co — заснована eDonkey2000 в 2001 році, компанія обміну файлами p2p.

У 2010 році Джед був схвильований потенціалом біткоіни і можливостями децентралізованої валюти і зрозумів, що йому потрібен ринок для торгівлі. Так і зародилася скандально відома біржа Mt.GOX. Протягом трьох років він контролював більше 70% операцій в світі біткоіни.

Після того, як Джед продав Mt.GOX, обмін був перекодований його власниками і, на жаль, в кінцевому підсумку, зламаний. Після історії зі зломом, Джед зібрав разом Девіда Шварца (David Schwartz), Артура Брітт (Arthur Britto) і Кріса Ларсена (Chris Larsen), щоб створити нову мережу. Незабаром, після розбіжностей з Крісом, Джед покинув розробку проекту.

Протягом року він перебував в тіні крипто-індустрії, але швидко повернувся з новим дітищем: Stellar.

Stellar використовує ту ж відкриту вихідну кодову базу що і Ripple, але на цей раз Джед зміг укласти угоду зі Stripe.

Він зрозумів, як некомерційна організація зможе служити розвитку криптовалюта і комерційної екосистеми.

Stellar народився в 2014 році. Stripe інвестував $ 3 мільйони, який був погашений проданими $ 2 мільярдами Stellar токенами, під назвою Lumens (XLR). Команда Stellar приваблювала престижних людей, таких як Патрика Коллісон (Patrick Collison), Сема Альтмана (Sam Altman) (президент в Y combinator) і Метта Мулленвег (Matt Mullenweg) — засновника WordPress.

джерела:

Captain Altcoin

https://hackernoon.com/

https://www.stellar.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector