Технологія блокчейн в страхуванні: платформа і криптовалюта MediShares

Що таке MediShares

MediShares (MDS) є можливістю застосувати технологію блокчейн в страхуванні. Ця децентралізована платформа — блокчейн-центр для взаємного страхування і допомоги з відкритим вихідним кодом.

Кожен може взяти участь у процесі, відправляючи певну суму офіційного цифрового активу платформи MDS, використовуючи смарт-контракти (англ. Smart-contract).

Також будь-який за допомогою смарт-контрактів може заробити, ставши страховиком.

Історія і завдання MediShares

MediShares був запущений в грудні 2017 роки як перший в світі кріптовалютний ринок взаємного страхування. Токени MDS використовуються як цифрові маркери для транзакцій в мережі.

MediShares інтегрує децентралізовану блокчейн-систему на базі Ethereum (ETH) в свою платформу для підвищення ефективності та мінімізації транзакційних затримок і комісій.

Мета MediShares полягає в об’єднанні виробничих страхових відносин в єдину систему.

За допомогою блокчейн-технологій, MediShares планує зайняти свою нішу в сфері страхування шляхом розподілу інфраструктури зі своїм співтовариством.

На сьогоднішній період, капіталізація проекту становить 49 млн. Доларів, а добовий обсяг активу MDS близько 988 тис. Доларів. Сумарний обсяг емісії MDS дорівнює 2 млрд. Одиниць.

Як влаштована платформа MediShares

MediShares використовує децентралізовану платформу Ethereum, щоб забезпечити інструменти, необхідні для створення взаємних контрактів між страховиками і застрахованими особами.

На платформі існують два модуля. Модуль участі: користувачі відправляють певну кількість MDS для участі в процесі взаємодопомоги. Модуль розрахунку: страховики використовують MDS.

MediShares працює в випадках:

  • Серйозних захворювань;
  • Коли люди вважають за краще залишитися анонімними при здійсненні фінансових операцій;
  • Допомоги постраждалим в катастрофі.

Де купити MDS

Кріптовалютний актив MDS доступний для придбання та продажу на наступних кріптовалютних біржах:

  • Huobi (обробляє близько 97% від загального обороту криптовалюта MDS);
  • Gate.io (обробляє близько 3% від загального обороту криптовалюта MDS);
  • OTCBTC (обробляє близько 0,00% від загального обороту криптовалюта MDS).

Будучи проектом, побудованим повністю на платформі Ethereum, MDS можна зберігати як на акаунті кріптовалютних бірж, так і на цифровому гаманці MyEtherWallet.

До того ж власники MDS можуть зберігати свій крипто-капітал в «холодних» гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

перспективи MediShares

MediShares — вкрай перспективний цифрової актив, який за перші два місяці після його запуску склав більше 650% зростання.

Цифровий актив однозначно орієнтований на конкретну галузь, з більшою популярністю і прийняттям, прийде ще більше зростання.

Передбачалося, що ціна MDS досягне 1 долара в другому кварталі, однак цього не сталося. Проте, прогноз розвитку платформи та валюти передбачає шанси на успіх.

джерела:

https://stocksgazette.com/

https://www.medishares.org/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector