Substratum криптовалюта: мета створення проекту, робота з хостингом

Що таке Substratum

Substratum криптовалюта (SUB) дозволяє користувачам не турбуватися про свободу дій, цензури чи нейтралітет мережі.

У Substratum всі програми і веб-сайти мають однакову можливість функціонувати в мережі, особливо зараз, коли в Сполучених Штатах гостро обговорюється питання мережевого нейтралітету.

Навіть коли мережевий нейтралітет тільки починали обговорювати, Substratum вже служив резервним варіантом на випадок, щоб жодна компанія не контролювала доступність контенту в мережі інтернет.

Іншими словами, Substratum хоче звільнитися від централізованих регуляцій, які пов’язують веб-хостинг і доступ до контенту.

За допомогою Substratum користувачі інтернету позбавлені від необхідності покладатися на централізовані домінуючі хости для доступу до веб-контенту. У випадку з Substratum — мережа вузлів дозволяє користувачам переглядати веб-сторінки на децентралізованої платформі з відкритим вихідним кодом.

Substratum — це інтернет, організований людьми для людей.

Як працює Substratum

Мета Substratum істотна за охопленням, але досить прямолінійна в самій концепції. Простіше кажучи, проект дозволяє абсолютно будь-якого розміщувати або отримувати доступ до бажаного веб-контенту через вузли, через блокчейн-платформу Substratum.

Припустимо, ви шукайте хост. Все, що необхідно зробити, це встановити програмне забезпечення Substratum і запустити його.

Після запуску Substratum, персональний комп’ютер починає функціонувати в якості мініатюрного сервера, синхронизирующего з іншими вузлами мережі, щоб створити аналог «порталу», для доступу користувачів до децентралізованого інтернету.

Потім хости оплачуються токенами Substratum, щоб компенсувати витрати. Плата розраховується на індивідуальній основі, розраховуючи потужність центрального процесора, пропускну здатність мережі, і дані процесів вузлів.

Хости також мають право встановлювати свій власний графік хостингу.

Використовуючи панель налаштувань програми, хости можуть навіть включати і вимикати свій вузол і навіть визначати, скільки потужності обробки необхідно, щоб комп’ютер зміг робити внесок в розвиток мережі.

команда Substratum

Команда Substratum складається з групи дуже компетентних фахівців, які є також ідеологами блокчейн-концепції. Хоча вони все розташовані в різних країнах, вони вже працювали над проектами для таких клієнтів, як Apple, Facebook, Disney, HP і багатьох інших.

Розробники постійно знаходяться в контакті з спільнотою і регулярно повідомляють про хід розвитку проекту. Варто зазначити, що через несподіване падіння цін після проведення ICO, розробники вирішили спалити частини своїх власних токенов, щоб допомогти підвищити вартість кріптоактіва, що вже достатня рідкість в крипто-стартапи.

Провідний розробник спалив 60 000 000 власних токенов, а на момент написання статті це становить цілих $ 25 млн.

просте використання

Кожен інструмент в Substratum був створений з мінімалістичним зручністю для користувача, використовуючи простоту в обігу, в якості однієї з основних цілей проекту.

Користувачеві не треба робити ніяких зусиль і мати особливих знань, необхідних для запуску вузлів, оскільки весь процес відбувається автоматично за кадром. Тому для отримання токена SUB досить просто використовувати свій браузер з запущеним на тлі Substratum.

Відвідувачі сторінок і додатків, що розміщуються в мережі Substratum Network, не помітять різниці, за винятком відсутності цензури. Ці веб-сайти проглядаються так само, як і будь-які інші, без необхідності завантаження програмного забезпечення або установки плагінів.

Як зберігати і купити SUB

SUB як і багато інших токени, створений на базі ERC-20, означаючи, що цей актив можна зберігати в будь-якому крипто-гаманці, який підтримує криптовалюта Ethereum. Підійде як, наприклад, MyEtherWallet так і апаратний гаманець, Trezor або Ledger.

За фізичну валюту купити SUB не вийде, тому доведеться для початку обзавестися біткоіни або ефіріумом. Купити SUB можна на таких кріптовалютних біржах як: Binance, KuCoin, HitBTC та інших.

Чого досягла компанія

Блокчейн-проект Substratum був заснований в лютому 2017 року, коли також був продемонстрований MVP. До липня був представлений технічна документація проекту і веб-сайт версії 1.0.

Розпродаж токенов через ICO відбулася в серпні, в результаті чого, вдалося залучити понад $ 12 млн. Пізніше в тому ж місяці стартувала версія сайту 2.0.

У вересні на кріптовалютних біржах, серед яких були Tidex, Etherdelta і Coss.io, вперше був зарахований токен SUB.

У жовтні він був доданий в лістинг Binance. Уже в листопаді токен був доданий в лістинг на KuCoin і Private Alpha Test I, тим самим завершивши плани по виходу на біржі з 100-відсотковим рейтингом успіху в глобальному масштабі.

Нарешті, в грудні відбувся другий приватний альфа-тест, і була запущена версія веб-сайту 3.0.

висновок

Substratum є логічним продовженням повсюдної тенденції децентралізації і може мати дуже важливі переваги для багатьох користувачів у всьому світі.

Протягом багатьох років уряду піддавали цензурі конкретні види інформації, а з недавнім падінням мережевого нейтралітету, веб-сайти вже будуть оброблятися по-різному на традиційній мережі.

Substratum пропонує рішення всіх цих проблем, надаючи по-справжньому безкоштовний і рівноправний інтернет.

Завдяки винагород у вигляді токена SUB, всім тим, хто управляє вузлами Substratum, у нього не повинно бути проблем з ростом і забезпечення достатньої обчислювальної потужності для задоволення потреб користувачів.

джерела:

Home

https://coinmarketcap.com/

https://blockonomi.com/

https://steemit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector