Свіжа XMR аналітика Monero: фактори ціноутворення

Технічні фактори

Перед тим як розбирати загальні причини, рушійні ринком, слід звернути увагу на технічні фактори ціноутворення Monero. Для цього проведемо технічний аналіз монери на сьогодні з використанням масштабування графіка на різні таймфрейме.

M15

Розглядаючи графік на мінімальному таймфрейме, можна відзначити значне зменшення ліквідності зі зниженням обсягу торгів.

На підставі цього фактора, можна відзначити типові для таймфрейма корекції, які не можна визначити індикаторами і які є типовим ринковим шумом.

В цілому, розглядаючи графік на мінімальному таймфрейме, можна побачити початок «плечей і голови», що свідчить про швидке закінчення шумовий корекції і подальшому падінні котирувань в найближчі дні.

З огляду на той факт, що більшість бірж по криптовалюта не працюють з лімітними ордерами, грати на коротку позицію стає все вигідніше, т. К. Немає серйозних конкурентів. Все просто скидають крипту на кожній корекції, що показує, наскільки сильно просідає графік котирувань.

M30

Поглянувши на цей же графік під іншим таймфрейме, можна відзначити чітку патерн спадаючого тренда.

Після останньої корекції на позначці 107 непробивною висотою по свічках залишається відмітка в 104. При переході за цю позначку Monero, ймовірно, зможе опуститися нижче 100 у.о. вперше за довгий час. В іншому Аналітки XMR на цьому таймфрейме практично повністю ідентична попередньої.

Висновок: чіткий спадаючий тренд.

H1

А ось годинний графік представляє значно більше інтересу для довгострокової аналітики. Незважаючи на все той же проглядає тренд, який буде переслідувати до понеділка весь ринок, можна чітко визначити дві важливі складові. А саме — рівень опору, в який упреться Monero навіть при корекції і формуванні короткострокового тренда на підвищення.

При досягненні рівня в 130-132 у.о. за один XMR можна очікувати зустрічну корекцію. Якщо ви вмієте торгувати в настільки волатильному коридорі і словите корекцію, то пам’ятайте про це рівні, на якому потрібно буде поставити примусові тейк-профіти.

D1

Денний графік не несе нічого цікавого і являє собою схематичне відображення всього ринку. Проте, для любителів пофілософствувати на тему «хвиль Еліота» на ньому очевидно буде переглядатися третя хвиля всередині першої. Що це означає для простих трейдерів? Абсолютно те ж саме, що говорять індикатори обсягу — а саме, найближчий тренд на зниження.

Проте, на графіку цього таймфрейма можна спробувати порахувати волатильність на найближчі дні за Еліоту.

фундаментальні чинники

Провівши технічний аналіз Monero, можна перейти до чинників, які визначають загальну динаміку ринку і пояснюють причини, за якими Monero по всьому таймфрейме показує чіткий спадаючий тренд з невеликими корекціями.

Все це відбувається завдяки таким змінам:

  • посилення правил регуляції кріпторинка в Азії;
  • проблеми з майнінгм у користувачів з СНД, пов’язані з масовими блокуваннями адрес пулів;
  • відтік капіталізації на хардфорк;
  • загальний песимізм ринку;
  • кореляція з BTC.

Але про все по порядку.

Проблеми з Майнінг у користувачів з СНД

З кінця квітня і по сьогоднішній день було закрито понад 40 Китайських пулів. Блокування здійснюється не централізовано, тому багато провайдерів продовжують надавати доступ до заблокованих ресурсів … поки що …

Крім цього — за даними сайту bits.media — в списку вивантажених в блокування підмереж тимчасово потрапив Binance і європейські сервера хмарного Майнінг. Т. к. Новина не знайшла широкого розголосу, про причини блокування і можливе їх зняття мова не йде.

Аналогічну динаміку блокувань можна спостерігати і в інших країнах СНД. Оскільки саме з СНД здійснюється близько 15% від загальної потужності Майнінг Monero, то можна сказати про те, що саме цей фактор рухає XMR вниз. Але не все так просто.

Відтік капіталізації на хардфорк

З огляду на внутрішні проблеми системи монери і хардфорка MoneroV, ставлення інвесторів до криптовалюта стає все більш неоднозначним. Хоч хардфорк і не привернув до себе величезної кількості інвестицій, він відлякав інвесторів від основного ФОРКОМ.

Загальний песимізм ринку

З моменту гучних зломів Bitcoin Gold і Bitcoin Diamon в кінці травня ринок лихоманить досить сильно. В очікуванні продовження серії зломів і втрати масово невеликих ФОРКОМ і кріптопроектов інвестори прагнуть захеджировать в Фіат.

Загальний відтік капіталізації веде до хвилі продажів, які формують спадаючий тренд.

Кореляція з BTC

Мабуть, цей пункт є найголовнішим. Незважаючи на всі спроби зробити ринок криптовалюта децентралізованим, він все ще технічно дуже сильно прив’язаний до пари BTC / USD. З огляду на бажання бірж захеджировать свої ризики і уникнути осідань через безліч невеликих скам-проектів, всі операції на них проходять транзитом через ETH або через BTC, формуючи його обсяги торгів і загальну капіталізацію

В результаті абсолютно всі серйозні кріптопроекти (за винятком деяких ICO) повністю корелюють з BTC. Монери не став винятком і повністю повторює спадаючі кульбіти битка.

Незважаючи на власні технічні показники, які дещо змінюють котирування Monero по відношенню до інших криптовалюта, факт залишається фактом. При в цілому позитивно налаштованому ринку інвесторів саме на монери транзитность всього кріпторинка через Bitcoin і майже 90% кореляція всіх активів на ринку з ним засмучують.

Сформований спадаючий тренд, який продовжує відскакувати до позицій нормального функціонування крипти з поправкою на капіталізацію, придбану за останній рік, впевнене штовхає BTC до позначки в 4500-5000 за 1 одиницю. Повністю корелює з ним XMR показує практично повністю ідентичний графік.

Крім того, ситуацію посилив і останній Hardfork, який забрав у материнської криптовалюта близько 12% від загальної капіталізації, що призвело до формування додаткового спадаючого тренда, зниження ліквідності та збільшення волатильності.

Торгувати Monero в найближчі дні, звичайно, можна, і краще це робити, слідуючи за трендом — т. Е. Працювати в коротку позицію або продавати всі наявні запаси. Найближча велика корекція відбудеться не раніше початку липня.

Цікавий факт: як і інші криптовалюта, XMR схильний фактору «флета вихідного дня», коли отриманий в п’ятницю імпульс передається і пом’якшується крізь все вихідні, після чого в понеділок жваво стартує пробивати нові рівні підтримки / опору. Знаючи про цей фактор, в період між 24-м і 26-м можна спробувати проскальпіровать на ринках з лімітними ордерами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector