Свіжі новини по криптовалюта на сьогодні 16.02.2018

Перед тим як почати наші новини на сьогодні, трохи цікавої статистики по криптовалюта в даркнета.

«Даркнет» (DarkNet) — це приватний і анонімний сегмент інтернету, який часто використовується кіберзлочинцями. Тут можна купити і продати практично все і за будь-яку валюту.

Було логічно припускати, що найбільш популярна в даркнета анонімна Monero або Dash.

DarkNet

Однак, аналітики Recorded Future, вивчивши вміст більше 150 сайтів і торгових майданчиків даркнета, прийшли до висновку, що «золотим стандартом» залишається біткоіни. Його приймають 100% майданчиків. Litecoin займає друге місце за популярністю, платежі в LTC приймають 30% всіх вивчених сайтів. За ним слідують Dash (20%), Bitcoin Cash (13%), Ethereum (13%) і Monero (6%).

Короткі новини по криптовалюта на 16.02.2018

Курси криптовалюта 16.02.2018

 1. За інформацією CoinMarketCap, курс біткоіни 16 лютого, ранок, становить 10153 доларів. За добу його ціна виросла на 4,17%. Позитивну динаміку показують Ethereum $ 936, Ripple $ 1,14, Litecoin $ 218.
 2. Біткоіни залишається найпопулярнішою і найбільшою за капіталізацією криптовалюта. За даними Coinhill, за останню добу оборот торгів на 10 світових біржах склав 753,5 тис. Біткоіни, або близько $ 8 млрд.
 3. Ера паперових грошей добігає кінця, і вже через покоління криптовалюта прийдуть їм на зміну. Таку думку в інтерв’ю газеті «Известия» висловив глава Зовнішекономбанку Сергій Горьков.
 4. Китай, який раніше заявив про можливу заборону ICO, змінює свою політику. На Пекінській конференції з регулювання банківських операцій вже стояло питання про інформування громадян про ICO і інвестиційних шахрайствах.
 5. Кріптобіржа Coincheck, яка заявила про відшкодування шкоди потерпілим в результаті її злому, ніяких подальших дій не зробила. Сьогодні стало відомо, що користувачі, що втратили гроші, подали на неї в суд.
 6. Кіберполіції України розслідує шахрайство, жертвами якого стали користувачі сервісу Blockchain.info. У період з вересня по грудень 2017 хакерам вдалося заволодіти їхніми коштами в розмірі 700 біткоіни.
 7. Прем’єр-міністр, Миро Церар (dr. Miro Cerar), міністр з економічного розвитку і технологій Здравко Почівалшек (Zdravko Po? Ival? Ek) і кілька інших чиновників провели робочу нараду на території компанії Viberate. Спільно з представниками інших місцевих блокчейн стартапів обговорювалися переваги та можливі мінуси цієї технології, а також способи поліпшення бізнес-клімату Словенії для блокчейн-компаній.
 8. Компанія Microsoft прийшла до висновку, що для масштабування біткоіни краще підходять так звані рішення другого рівня, і що саме вони зможуть успішно взаємодіяти з технологією блокчейн. Алекс Саймонс, директор з управління програмами Microsoft Identity, розмісти в блозі компанії в пост, в якому пояснює, що рішення щодо масштабування другого рівня, перш за все Lightning Network, значно перевершують можливості масштабування всередині блокчейна.
 9. Непідтверджені раніше чутки про партнерство Western Union з кріптовалютной мережею Ripple виявилися правдою. Через місяць після появи перших повідомлень, компанія Western Union підтвердила, що вона уважно вивчає блокчейн-технології і проводить тестування з Ripple, стартапом з Сан-Франциско з однойменної криптовалюта.
 10. Блокчейн-стартап Ripple і Агентство грошового обігу Саудівської Аравії (SAMA), яке виконує функції центрального банку цієї країни, уклали договір про запуск пілотної програми по застосуванню криптовалюта для проведення банківський платежів.
 11. Крипто-квитки вперше були використані на великомасштабному заході — шоу групи Kraftwerk, що відбувся 13 лютого 2018 року. Вперше шанувальники Kraftwerk скористалися квитками на блокчейне Ethereum, для відвідування шоу групи в Державному Кремлівському палаці в Москві.
 12. Американська майданчик Upwork, що спеціалізується на пошуку фрілансерів, повідомила, що за рік попит на співробітників, пов’язаних з блокчейн-індустрією, виріс в 35 разів. Крім ІТ-фахівців компанії шукають консультантів з підготовки ICO і інших співробітників з цієї області.

Що відбувається з Litecoin? Чому він росте в ціні?

Причини зростання Litecoin в лютому 2018

Litecoin, як і всі криптовалюта, протягом останніх місяців пережила зліт до $ 370 і падіння до $ 105. І ось сьогодні за кілька годин курс злетів на 31%, і зараз LTC торгується понад $ 200 (218 доларів). Вплинули на ціну Litecoin кілька важливих подій:

 • По-перше, Чарлі Лі, творець монети, заявив про запуск платіжного сервісу LitePay і карти Visa, за допомогою яких можна легко міняти лайткоіни на долари і назад всюди, де приймаються картки Visa.
 • По-друге, Litecoin готовий пережити перший форк. А наближення розвилки сприяє зростанню цін. Особливо коли за один LTC обіцяють видати 10 нових монет LCC.

І в цілому, зростання спостерігається на всьому ринку. З огляду на всі ці фактори, можна сказати, що для LTC вдало зійшлися зірки.

Активність EURT і USDT зростає

В останні дні адреси EURT і USDT стають активними, готуючись до запуску на платформі Ethfinex. Нові маркери прив’язані до долара США і євро і випущені на двох гаманцях Ethereum, що потенційно може простимулювати торгівлю на платформі Ethfinex. Токен з фіксованою ціною дозволяє уникнути використання фіатной валюти, яке тягне за собою дорогі і складні перевірки.

В даний час з’явилося відносно мало нових токенов: близько $ 60,1 млн USDT на основі ETH, а також трохи більше $ 86,3 млн на EURT.

Нові цифрові активи зараз просто накопичуються і не перераховуються в якості токенов на CoinMarketCap. Невідомо, які форми торгівлі і які пари будуть впливати на ці активи. Однак відомо, що Bitfinex пообіцяв, що деякі маркери ERC-20, такі як Status Network (SNT) і Golem (GNT) будуть продаватися на новій біржі.

З позитивним настроєм на криптографічних ринках деякі інвестори можуть побачити в цьому знак, що токени можуть впливати на ціни. Але насправді токени з фіксованою ціною можуть бути неактивними, так як Ethfinex як і раніше обмежений в торгівлі.

Крім того, 500 млн токенов Nectar (NEC) знаходяться на гаманці і очікують на початок використання в якості механізму для винагороди.

Торгівля Tether витісняє Ethereum

З більш ніж $ 2,2 млрд USDT на основі шару Omni без нових еміссійф, USDT значно впливає на ринки. За останні 24 години торгівля USDT була активнішою навіть у порівнянні з Ethereum, склавши більше 12% від загального обсягу.

Цікаво, що найвищі обсяги USDT припадають на OKEx, а потім Binance. За 24 години обсяги USDT становлять понад $ 3,2 млрд, але все ж менше пікових значень близько $ 4,2 млрд.

Деякі інвестори висловили занепокоєння з приводу того, що Binance допускає занадто багато Tether. Наявність USDT може підірвати авторитет біржі як однієї з найпопулярніших торгових майданчиків.

Різні типи EURT

Монета EURT може збивати з пантелику. На даний момент на шарі OMNI на блокчейне біткоіни існує більш 86 млн токенов EURT. Однак цей цифровий актив відрізняється від того, який представлений в мережі Ethereum, вони абсолютно несумісні з точки зору технології. EURT випускався в меншому обсязі, торгівля BTC в парі з євро — досить вузький ринок.

Проте, EURT, що базується на мережі біткоіни, може надавати додатковий вплив на ринки і прихованим чином вказуватися як EUR в деяких торгових парах.

Через це загальна сума ліквідності Tether набагато більше і перевищує $ 3 млрд. У токена EURT база даних невелика, і про його вплив на ринки мало що можна сказати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector