Технічний аналіз NEO, EOS, LTC, IOTA і Stellar

На поточний момент ситуація на кріптовалютном ринку така, що біткоіни знову демонструє свою значимість протягом минулого тижня. За останні пару тижнів вартість істотно піднялася і це вплинуло на альткоіни. Зокрема, суттєве зростання показала курсова вартість EOS, яка піднялася за квітень 2018 майже в 3 рази і має всі шанси витіснити проблемні коін з ТОП-5 криптовалюта.

Пара XLM / USD (XLM — Stellar Lumens)

Незважаючи на зниження вартості на момент 14 квітня 2018 року, криптовалюта Stellar все одно була в плюсі ​​на 6% по зростанню вартості за минулі 24 години і на 26.30% за попередній тиждень. Досить вражаючі результати, з технічної точки зору, враховуючи загальний спад вартості криптовалюта в цілому на той момент.

Збільшення цін означає реверсивну схему подвійний лінії (double bar reversal pattern) в тижневому графіку і багато аналітиків прогнозували подальше зростання Stellar. Відповідні точки входу на піку фіксувалися на вартості $ 0.24, це можна було спостерігати на графіку 4HR. Альтернативно, рекомендували почекати поки стохастический сигнал на покупку стане більш очевидним, особливо якщо ціни не зможуть відштовхнутися від позначки $ 0.24 і продовжать знижуватися.

Криптовалюта все ж зросла до 0,41 долара 24 квітня, але поступово знизилася і на момент написання статті (26 квітня 2018 роки) торгується за ціною 0,38 долара

Пара IOTA / USD — технічний аналіз

Котирування валюти IOTA до долара
Графік IOTA до долара за квітень 2018

Як і годиться у випадку з подібним багатотисячні проектом, в платформу і валюту IOTA вкладається багато зусиль, особливо в плані розробки. Одна з таких — багатообіцяючий сайт про біометрики на блокчейне і децентралізованих технологіях під назвою Pass, який запуститься найближчим часом. Проект представить інноваційну технологію Tangle, яка спростить децентралізацію процесів ідентифікації і верифікації даних.

З цінової точки зору, технічний аналіз IOTA ще 14 квітня прагнув до зламу трейда, що чітко видно було на денному графіку. Збільшивши зумом тижневий графік, можна було побачити масивну схему поглинання. Це означало, що торгівля в тренді на низькому порозі таймфрейма буде найдієвішим способом заробити гроші.

З огляду на цей фактор, потрібно бути терплячим до тих пір, поки стохастический сигнал на покупку не проявиться на графіку 4HR. Потенційні реверсивні зони на графіку на той момент були між точками в ціновому діапазоні між $ 1 і $ 1.25. З іншого боку, можна було почекати брейка і закрити ордер на позначці вище $ 1.5 перед завантаженням покупок — це хороша стратегія. Станом на 24 квітня пара IOTA / USD торгувалася на рівні 2,2 долара за монет. Вже 26 квітня ціна скорегувалась до 1,9 долара.

Пара EOS / USD — технічний аналіз

Графік котирувань EOS / USD
Графік EOS / USD за квітень 2018. Дивіться курс EOS онлайн

Якщо ви стежите за проектом EOS, то вже повинні знати, що розробка йде активним ходом. І поки основна полеміка будується навколо BP, Bitmain і INBlockchain, деякі експерти вважають, що кожна економічна система може підлаштуватися під блокчейн-технології у вигляді EOS.

Система блокчейн і токенізація — приклади цієї теорії, тобто послуга є досить затребуваною і необхідною на ринку. EOS — досить гнучка валюта, яка, на відміну від інших блокчейн-систем, дозволяє коригувати транзакції навіть після їх підтвердження. Згідно із заявою одного з творців EOS, користувач може повністю контролювати весь процес транзакції усередині мережі, включаючи сценарії з помилками. Для відміни або корекції помилки можна ініціювати нову транзакцію.

Аналізуючи поточні цінові коливання, стрибок прибутку для EOS відбудеться в майбутньому. В середині квітня EOS піднялася в ціні на 48% (зараз зростання ціни сповільнилося) і повернулася на 5-у сходинку в списку альткоінов за обсягом капіталізації. При стрибку 14 квітня багато аналітики зробили прогноз, що ціна на валюту знизиться, і навіть повернеться до позначки $ 7.5 до тих пір, поки не відновиться «бичача» позиція на ринку. Через це рекомендувалося продавати на короткострокових сигналах в ціновому сегменті до $ 7.5 або поки не виявляться стохастичні сигнали продажу.

На ділі ж курс EOS не тільки не опустився до 7,5 долара, а й пішов в зростання, показавши 15,56 доларів 24 квітня. Станом на 26 квітня ціна трохи скорегувалась і становить 14,62.

Технічний аналіз пари LTC / USD (проект Litecoin)

Графік котирувань LTC / USD
Графік LTC / USD за квітень 2018. Дивіться курс Litecoin онлайн.

Вартість криптовалюта можна пов’язати з поточною ситуацією по всьому проекту, який займається її підтримкою і розробкою. Litecoin правильно розігрує свій же план і дотримується початкових цілей. В цілому, платформа активно розвивається. Творець фонду Litecoin Франклін Річардс навіть переїхав в Zulu Republic (Цуг, Швейцарія), щоб там очолювати команду розробників, особливо новий сервіс — Litecoin Vault. Безумовно, це дуже хороші новини.

З початку і до середини квітня 2018 з Лайткоін піднявся на 7% у вартості. Причиною такого результату послужила «бичача» тенденція поглинання в тижневому графіку і подальша схема «бичачого» прориву в денному графіку. Але, незважаючи на технічне зростання ціни, досвідчені аналітики передрікали ще більше падіння до 20-му квітня. Очікувалося, що ціна Лайткоін замре в межах між $ 115-120 перш, ніж «бики» повернуться до торгівлі після прояву стохастичних сигналів продажу в графіку 4HR.

На ділі ціна почала зростати і досягла 164,83 долара 24 квітня, а 26-го — скорегувалась до 146,42 доларів.

Теханаліз пари NEO / USD (проект NEO)

Графік котирувань NEO / USD
Графік котирувань NEO / USD за квітень 2018. Дивіться також курс Neo онлайн
.

Проект Neo зараз значно підтримується маркетингової платформою Gagapay Network і децентралізований торговим майданчиком Aphelion. Тому багато аналітиків не особливо переживають на якій позначці найближчим часом зупинитися ціна Neo — 100 або 200 доларів, так як валюта вже має вагомий авторитет.

У випадку з Neo, з технічної точки зору, варто вести себе дуже обережно. Краще проявити терпіння, і почекати, поки ціна не стане знижуватися. Згідно з технічним аналізом, торгівля на миттєвих «ведмежих» сигналах в середині квітня мала сенс на позначці вартості від 55 доларів, але тільки за умови, що зростання валюти досягне межі в 60 доларів в графіку 4HR. Потенційно гарним сценарієм для «бичачої» торгівлі став би діапазон вартості Neo в розмірі від $ 90 до $ 110.

Вартість Neo не досягла такого межі, проте 24 квітня криптовалюта торгувалася на рівні 83 доларів. Вартість 26 квітня — $ 72,5.

В цілому, багато учасників кріптосообщества сподіваються, що прийшов час робити ікси і глибока корекція ринку закінчилася. Ми ж можемо сказати одне — поки не пішов вибухове зростання всіх криптовалюта, ще можна встигнути в останній вагон і вигідно придбати цікавить актив «на низах».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector