Технологія блокчейн на базі Ethereum: можливості та перспективи

Гендиректор Golem Зуліан Завістовскій (Zulian Zawistowski) заявив, що блокчейн на базі Ethereum є найперспективнішою платформою в екосистемі криптовалюта. На відміну від неї ніякі інші платформи на blockchain не можуть похвалитися навіть приблизними потенціалом і можливостями застосування.

Просунута і складна платформа Ethereum

Займає на момент написання статті 46-е місце на кріптовалютном ринку монета Golem з ринковою капіталізацією понад $ 405 млн недавно була представлена ​​на південнокорейському ринку за підтримки найбільшої в світі біржі Bithumb. Golem — блокчейн-мережа, заснована на блокчейне Ethereum і здатна справлятися з математичними завданнями високої складності, а також здійснювати обчислення, використовуючи ресурси комп’ютерів користувачів і центрів обробки даних.

Використовують протокол Golem користувачі зацікавлені в тому, щоб здати в оренду свої обчислювальні потужності окремим особам і підприємствам, які потребують величезних ресурсів для виконання складних завдань, таких як рендеринг CGI. Голем, по суті, являє собою децентралізовану систему, яка надає користувачам можливість ділитися обчислювальною потужністю своїх комп’ютерів і монетизувати її.

Завістовскій, який очолює розробку та комерціалізацію Golem, заявив, що його команда розробників з самого початку розробляє програми поверх мережі Ethereum. Він зазначив, що на сьогоднішній день Ethereum є самим багатообіцяючим проектом на основі блокчейна в світовому масштабі. Заглядаючи в майбутнє, він назвав Ethereum найперспективнішою блокової платформою.

В першу чергу, Ethereum використовується в передових розробках в області Sharding and Plasma. Ці дві технології, які в довгостроковій перспективі свого розвитку повинні значно збільшити пропускну здатність громадських ланцюжків, рівноправно розділивши навантаження між вузлами і Майнер. Наприклад, Sharding розбиває мережу Ethereum на Шарден ( «осколки»), призначаючи прив’язку групи вузлів до певного Шардена. В результаті, кожна група вузлів отримує для виконання певне завдання. Це дозволяє уникнути необхідності перевірки всіх елементів інформації кожним мережним вузлом, що прискорює роботу мережі.

конкуренти Ethereum

Ethereum перетворився в домінуючу блок-мережу і другу за значимістю криптовалюта в світі. Розгортання великих оновлень протоколів з використанням таких алгоритмів, як Proof-of-Stake (Casper) або Sharding і Plasma є надзвичайно складним процесом і зазвичай вимагає згоди більшості членів спільноти. Це може навіть призвести до хард ФОРКОМ, якщо відповідне рішення буде прийнято.

Невеликі блокові мережі можуть зосередитися на впровадженні одного удосконалення або технології за один раз і інтегрувати його з меншими труднощами, ніж блокчейн Ethereum, враховуючи величезний розмір його протоколу.

У Ziliqa і деяких інших мережах вже застосовується ряд рішень Ethereum, включаючи Sharding. Це дозволяє їм зосередитися на масштабованості і великої роботи над інноваційними технологіями. Випробувальний тест шардінгов в рамках мережі Ziliqa привів до підвищення швидкості роботи мережі і збільшення кількості транзакцій в секунду до 2 488. Це значно вище, ніж у біткоіни (6 транзакцій в секунду) і Ефіріума (10 транзакцій в секунду).

джерело:

https://www.ccn.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector