Tether криптовалюта: відмінності від біткоіни, переваги і недоліки

Tether криптовалюта (Тизер, USDT) — цифровий токен, заснований на блокчейне біткоіни, який дозволяє легко торгувати фіатнимі валютами, конвертуючи їх в крипто-монети.

Це не зовсім звичайна криптовалюта, яка була розроблена як криптографически захищений еквівалент всіх звичайних валют з прив’язкою до долара США (USD). Завдяки цьому вона володіє деякими перевагами при використанні в порівнянні з іншими цифровими грошима.

Історія розвитку та команда Tether

Tether був створений компанією Tether Limited і тісно пов’язаний з біржею Bitfinex. Запуск цієї криптовалюта відбувся в 2014 році. Її автори створили інноваційну платформу, яку з нетерпінням чекали багато користувачів і трейдери в усьому світі.

Спочатку монета звалася Realcoin. Це була звичайна криптовалюта, яка не могла конкурувати з популярними альткоінамі в той час. Однак в ході подальшого ребрендингу вона змінила не тільки назву, а й лежить в її основі технологію. Щоб вижити високо конкурентному світі цифрових грошей її розробникам довелося шукати шляхи і способи запропонувати ринку щось нове.

Tether надає собою простий інтерфейс для бізнесу і приватних осіб для доступу до криптографічного системі на основі блокчейн з постійним курсом до долара США в співвідношенні 1 до 1.

Засновник Тизер — Стенлі Хейнсворт, який раніше був віце-президентом з маркетингу в Starbucks, де займався всіма творчі проекти. Інші члени команди Tether — це користувачі смартфонів, які були розчаровані варіантами прив’язки BlackBerry, iPhone і Android доступними на той момент на ринку. Всі вони були дорогими, повільними, важкими у використанні і обмежували доступ до певних сайтів. Вони хотіли зробити краще і знали, що можуть це. В ході роботи над новим варіантом швидкої, легкої прив’язки, яка б забезпечувала повний доступ до різних сервісів в інтернеті, народилася ідея створення Tether. В результаті вийшов продукт, який не був схожий на інші.

Офіційний сайт: tether.to.

Огляд основних особливостей Tether

Ключові особливості криптовалюта Тизер включають:

 • Стабільність. Оскільки токени забезпечені реальною валютою, користувачі можуть користуватися перевагами цифрових транзакцій, заснованих на ланцюжку, не наражаючись на ризик волатильності більшості цифрових грошей.
 • Прозорість. Творці Tether стверджують, що регулярно перевіряють відповідність між рахунками користувачів і наявними в сховище засобами. Це робиться для контролю того, що резервні рахунки забезпечують цінність поточних монет USDT в зверненні. Баланс оновлюється регулярно і є загальнодоступним в будь-який час. Крім того, всі транзакції Tether реєструються в розподіленої публічної блокової ланцюжку.
 • Низька комісія. Плата за транзакцію стягується при відправці грошей між двома обліковими записами Tether або будь-якими двома гаманцями на основі блокчейн, що підтримують USDT. Проте, конвертація токенов назад в фіатную валюту може супроводжуватися оплатою деяких послуг або транзакційних зборів материнської компанії.
 • Транзитность. Tether здатний забезпечити можливість переведення фіатних грошей своїм партнерам і підрядникам дешевше і швидше, ніж банківські платежі. Використання технології блокчейна робить цей спосіб вигідним для торгівлі звичайними і цифровими валютами.
 • Поширеність. Багато платформи в інтернеті, які працюють з криптовалюта, приймають токени USDT. Сервіси, які технічно не могли використовувати долар США при прийомі платежів, тепер приймають Tether, розширивши тим самим свої можливості і кількість користувачів.
 • Резервний фонд. Наявність резервного фонду забезпечує стабільність курсу токена. Збережені в ньому кошти еквівалентні кількості монет USDT в зверненні.

Опис переваг і недоліків Tether

Незважаючи наявність таких широких можливостей і переваг Тизер має не тільки свої сильні, але і слабкі сторони.

«За»:

 • всі користувачі можуть інвестувати і виводити цифрові валюти без необхідності відкриття банківських рахунків;
 • всі транзакції здійснюються з високою швидкістю обробки і надійним рівнем безпеки;
 • долар США вважається найстабільнішою валютою в світі, що усуває ризики знецінення токенов Tether;
 • творці Тизер співпрацюють з найвідомішими і популярними торговими платформами в світі (Poloniex, Ambisafe, Space Shift і іншими);
 • Tether має свій власний цифровий гаманець, забезпечує підтримку API і передову технологію платіжних сервісів;
 • платформа Tether має відмінну службу техпідтримки, яка досить швидко реагує на кількість звернень від користувачів.

«Проти»:

 • створивши систему, що об’єднала фіатние і цифрові гроші, розробники Tether порушили баланс світового ринку;
 • навколо платформи останнім часом ходить багато чуток про те, що зберігаються в резервному фонді коштів набагато менше, ніж перебувають в обігу монет USDT.

Чим Tether відрізняється від Bitcoin

На відміну від біткоіни токени Tether на забезпечені резервами фіатних грошей, які зберігаються на рахунках компанії Tether Limited. На відміну від Тизер біткоіни був розроблений в основному для того, щоб служити альтернативою традиційним валют і усунути необхідність в посередниках при здійсненні грошових переказів (наприклад, банків).

Tether, в свою чергу, був розроблений спеціально для інтеграції традиційних грошей в блокчейн шляхом їх перетворення в цифровий актив. Оскільки блокова технологія вважається на сьогодні найбезпечнішою системою для зберігання і передачі даних, то багато розробників вважають за краще створювати цифрові активи на її основі.

Платформа Omni — це додатковий програмний рівень, який працює поверх основного коду блокчейна. Tether використовує її для створення своїх токенов і операцій з ними в блокової ланцюжку.

Потенційні ризики та загрози для Tether

Tether заснований на протоколі Omni Layer на базі блокчейна біткоіни. Беручи до уваги той факт, що його творці поки не намагаються вирішити проблему масштабованості, з якою зіткнувся і сам Bitcoin, перспективи цієї криптовалюта рясніють серйозними проблемами. Однак поки великої кількості негативних відгуків про якість обробки транзакцій в мережі Тизер немає. Все, що несе в собі потенційні ризики для біткоіни, справедливо і для Tether.

З тієї простої причини, що Майнінг Tether неможливий, а нові маркери генерується після внесення фіатних коштів в систему, про анонімність не йдеться.

Багатьох користувачів спантеличує, що Tether є криптовалюта, але при цьому постійно прив’язаний до фіатним грошей. По суті, це прямо протилежно самої ідеї створення цифрових валют, метою яких була децентралізація, що передбачає відхід від усталеної традиційної світової фінансової системи. З іншого боку, ця монета стала своєрідним мостом між двома фінансовими світами: реальним і віртуальним.

Де зберігати Tether

Для зберігання токенов USDT, як і будь-яких інших цифрових монет, необхідно створити гаманець, який підтримує цю криптовалюта.

USDT можна тримати в будь-якому «гарячому» гаманці або на біржі, яка надає можливість торгівлі цією монетою.

Найбільш популярні гаманці для «напів-гарячого» зберігання Тизер включають:

 • Holy Transaction;
 • Omni wallet.

Де купити Tether

Купівля та продаж токена USDT доступна на таких біржах, як:

 • Binance;
 • OKEx;
 • Huobi;
 • HitBTC;
 • Bittrex;
 • Poloniex.

На момент написання статті курс USDT до долара становив $ 0,997453, до рублю — 56,56 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 2,211 млрд. Токен займав 18-е місце на ринку криптовалюта.

Прогноз і перспективи розвитку на 2018 рік

Платформа Tether дала поштовх розвитку свого власного ринку цифрових активів, об’єднавши його з фіатнимі грошима. На сьогодні, незважаючи на ряд негативних чуток, вона має репутацію однієї з кращих платформ, які надають послуги онлайн-платежів.

Її творцям довелося проробити величезну роботу в умовах високої конкурентності. Кінцевим результатом цієї роботи стало доказ того, що їх проект коштував істотних витрат часу, сил і засобів.

Було б несправедливо ігнорувати Tether як перспективну криптовалюта, яка могла б знайти різноманітні варіанти використання в майбутньому. Навіть зараз багато фрілансери використовують токени USDT для заощадження частини свого доходу в захищеному цифровому сховище, яка не піддається різким і раптовим коливанням ціни.

джерело:

https://www.fxempire.com/

Latest News

Finder Money, Insurance, Mobile & Shopping Comparison

https://tether.to

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector