Ubiq криптовалюта: порівняння з Ethereum, надійність проекту

Що таке Ubiq

Ubiq криптовалюта (UBQ) — це результат хардфорка Ethereum, який повністю відділений від екосистеми. Проект є кілька видозміненою версією блокчейн-платформи Ethereum і використовує віртуальну машину для обробки смарт-контрактів і децентралізованих додатків.

З самого початку проект дотримується скромного за масштабом розмаху. Проект стартував без ICO-кампанії, а його токен (UBQ) — це порт старого токени Jumbucks. Оскільки не було продажу токенов, UBQ відразу з’явився на біржах, замінивши застарілий токен JBS.

Ubiq ставить пріоритети в стабільності і методичних, без помилок оновлення. Це важливо для корпоративних додатків, де постійно змінюється платформа є технологічним ризиком. Компанії, що використовують інтелектуальні контракти Ubiq, можуть бути впевнені, що їхні контракти будуть продовжувати функціонувати належним чином, коли нові оновлення увійдуть в виробництво.

Проект має відкритий вихідний код і управляється командою з п’яти кваліфікованих розробників блокчейн-мереж, що працюють на некомерційній основі.

розробники Ubiq

Керівником проекту Ubiq є Джуліан Йап (англ. Julian Yap), системний інженер, який працював один раз над такими великими проектами як біржа Bittrex, Blocktech і токеном Decred.

Решта членів команди — це розробники, які мають не менш багатий досвід в області розробки програмного забезпечення та блокчейн-технологій.

Хардфорк Ethereum

Велика частина коду Ubiq ідентична коду Ethereum’а. Як було сказано раніше, Ubiq — це хардфорк Ethereum’а версії 1.5.8. Хоча є кілька кардинальних змін, на кшталт видалення посилань на DAO, здебільшого, Ubiq — це клон Ethereum.

Користувачі Ubiq’а все також платять комісійні за транзакції, і вони також можуть використовувати його в якості обміну вартості. Віртуальна машина Ethereum працює приблизно так само і на Ubiq. Смарт-контракт (англ. Smart-contract) пишеться на мові програмування Solidity і виконується як і на Ethereum.

Ubiq також використовує власну версію гаманця Ethereum і інших інструментів. Звичайно, Ubiq все ще не досяг того ж розміру і популярності як Ethereum, а тому його комісійні збори на порядок нижче, ніж у Ethereum’а.

особливості проекту

Ядром проекту Ubiq є стабільна і ефективна віртуальна машина Ethereum.

Розробники Ubiq наполягають на надійності платформи. Блокчейн не може піддаватися раптовим змінам, які вплинуть на його функціонування.

Користувачі, часто працюють з фінансами і підприємництвом можуть бути спокійні, знаючи, що будь-які зміни в блокчейн-мережі Ubiq будуть попередньо узгоджені і розглянуті під керівництвом крипто-спільноти. Це, перш за все, пом’якшує безліч проблем управління, ризику та відповідності, з якими багато компанія стикаються на сьогоднішній день.

мережева статистика

Середній рівень хешрейта Ubiq становить близько 350-400 Гігахеш / секунду. Це робить його досить невеликою мережею. Для порівняння, середній рівень хешрейта Ethereum становить близько 240 000 Гігахеш / секунду.

Як купити Ubiq (UBQ)

Для покупки UBQ, спочатку доведеться запастися біткоіни. Кумедний факт: UBQ не можна купити за ефір, хоч він і є по суті ефіром. Купивши біткоіни на Coinbase або Bitfinex, можна придбати UBQ на кріптобіржах Bittrex, Upbit, Cryptopia і LiteBit.eu.

Майже 85% обсягу всіх торгів UBQ здійснюються на біржі Bittrex. Потім йде Upbit з 9% і кілька відсотків у вищезазначених кріптовалютних біржах.

Де зберігати UBQ

Токен UBQ використовує власну цифрову версію крипто-гаманця, під назвою Pyrus. Повинно бути ви вже здогадалися, що Pyrus є все тим же клоном MyEtherWallet, і до того ж працює за аналогічним принципом.

Варто відзначити, що апаратний гаманець Ledger Nano S також підтримує UBQ, що робить його відмінним варіантом для надійного зберігання коштів.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Captain Altcoin

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector