THEKEY криптовалюта: спосіб перевірки особистості користувача

Що таке THEKEY

THEKEY криптовалюта (TKY) — це децентралізована екосистема для здійснення верифікації автентичності даних, в якій використовуються великі національні дані і технологія блокчейна.

Платформа буде використовувати для аналізу персональні дані, які були надані тільки державними органами.

Як працює THEKEY

THEKEY пропонує децентралізований спосіб ідентифікації користувача інформації через блокчейн. Схожий проект, до речі, вже існує і називається він Civic. Заснований Civic також на платформі Ethereum.

Ринок менеджера особистої інформації (англ. PIM) склав у 2015 році близько $ 6,5 млрд і, як очікується, в найближчі сім років досягне $ 34 млрд.

Перевірка особистості (англ. IDV) грає все більшу роль в сьогоднішньому суспільстві, оскільки для оформлення практично будь-якої документації обов’язково потрібно підтвердження особи.

Всякий раз, коли ви оформляєте щось в інтернеті або державних структурах, ви так чи інакше проходите ідентифікацію особистості. Це відбувається, наприклад, при кожному вході в систему за допомогою пароля.

Часом у користувача інтернету кілька десятків паролів для різних додатків. Кожен раз, коли він входить в систему, він вводить свій логін, щоб довести, що є власником цього облікового запису.

Практично всі, що ми робимо в повсякденному житті потребує того, щоб ми підтверджували свою особистість.

Рішення IDV, такі як Civic і THEKEY, оптимізують весь цей процес через єдине рішення на основі цифрової ідентифікації.

Зберігаючи єдину перевірену інформацію в блокчейне і дозволяючи іншим користувачам підключатися до неї, ви створюєте один цифровий ідентифікатор, який може бути загальним для всіх інших: один логін і кодова фраза, щоб управляти ними всіма.

Окрім простоти використання, цифрові ідентифікатори також вирішують безліч різних проблем. Завдяки цифровим посвідченнями THEKEY, користувач може стати власником своєї особистості в мережі інтернет.

Постачальники послуг, яким необхідно знати певну інформацію, можуть отримати її, але не більше.

Інші особисті дані, які їм не належить знати, вони вже не отримають без згоди користувача.

Які проблеми вирішує THEKEY

Підтвердивши свою особистість через THEKEY раз, немає більше необхідності робити це щоразу при контакті з постачальниками різних послуг.

Наприклад, вам може знадобитися показати свій ідентифікатор, щоб відкрити банківський рахунок, щоб довести, чи є ви громадянином країни і старше 18 років.

Постачальник послуг буде отримувати тільки відповідь у вигляді «Так» або «Ні», що дійсно вкрай ефективно і лаконічно. Так, постачальники послуг будуть знати, що вам більше 18 років, але точний вік дізнатися вони не зможуть. Знаючи, що ви місцевий, вони не будуть мати інформацію про вашому конкретному місці розташування.

Цифрові ідентифікатори THEKEY також можуть вирішити безліч проблем з шахрайством і зловживаннями.

Наприклад, можна вирішити проблеми різних сервісів з формою цифрових ідентифікаторів, щоб уникнути спам-розсилки.

команда

Команда розробників THEKEY складається з Генерального директора Кетрін Лі (англ. Catherine Li).

Вона має багатий досвід в управлінні Big-data і є засновником динамічною багатовимірної технології ідентифікації.

Маючи різноманітну кар’єру на сьогоднішній день і ряд престижних нагород, Кетрін Лі є важливою фігурою в цьому проекті.

Кен Хуан (англ. Ken Huang) є Експертом по блокчейн-технології та Головним архітектором системи управління ідентифікацією. Він працює в федеральному офісі CGI вже 18 років і має великий досвід консультування.

Цзянь Ван (англ. Jian Wang) -очередная важлива фігура в THEKEY. Він володіє 15-річним досвід роботи в RD-менеджменті. Він також працював Головним архітектором системи і має досвід роботи з Big-data, а також з технологією блокчейн.

В даний час він очолює технологічну команду блокчейна і свою команду в створенні системи перевірки прототипів BDMI.

Давей Дін (англ. Dawei Ding) — Менеджер по реалізації проекту. Він має у своєму розпорядженні 10-річним досвідом у розробці та реалізації стартапів. Маючи досвід розробки блокчейна і управління проектами, він тепер відповідає за реалізацію та розгортання проекту THEKEY.

Чому THEKEY, а не CIVIC

По-перше, THEKEY надійніший. Дані збираються в режимі реального часу і є більш надійними і повними, а також затверджені державними установами. До того ж більш низька ціна і запобігання дублювання аутентифікації даних.

На рівень зручніше для користувача інтерфейс. Користувачем не потрібно встановлювати додатки і завантажувати сторонню інформацію.

Головною ж відмінністю і перевагою над Civic є те, що Civic вимагає, щоб користувачі встановили додаток для використання своїх сервісів, THEKEY просто працює з існуючою інтернет-інфраструктурою: ніяких програм не потрібна. Достатньо всього лише наявності Інтернет-з’єднання.

Токен TKY. Де купити і як зберігати

Токен TKY буде необхідний для створення і обробки смарт-контрактів в мережі THEKEY.

І оскільки кожен аспект життя потребує перевірки особистості, такий як перевірка безпеки, дозвіл доступу, покупки і так далі, корисність токена TKY завжди буде надзвичайно високою.

На момент написання матеріалу, придбати TKY можна тільки на трьох кріптовалютних біржах і тільки за криптовалюта. Цими крипто-біржами є KuCoin, Lbank і Allcoin. Зберігати кріптоактів можна або на тих же біржах, або на MyEtherWallet / Ledger Nano S.

майбутнє проекту

Багато хто вважає, що цифрова ідентифікація THEKEY стане дуже затребуваною вже в недалекому майбутньому: урядам і регуляторам не подобається ідея повної конфіденційності і анонімності, однак задумка цифровий ідентифікації особистості може бути цілком прийнятна.

Якщо проект зможе розростися ще сильніше і знайде велику підтримку, він буде грати досить важливу роль в паспортах, охороні здоров’я, страхування, податки, голосуванні, онлайн-ідентичності та багатьох інших аспектах повсякденного життя.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://steemit.com/

Home

https://concourseq.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector