Theta Token криптовалюта: пристрій мережі, торгівля кріптоактівамі

Що таке Theta Network

У наші дні, дві третини всього інтернет-трафіку — це відео-контент, а ще велика частина — це потокова передача відео, так звані «стрім». Якщо подивитися в цілому на більшість інтернет-трафіку, то дійсно, велика частина контенту є гігантською відео-мережа з дуже великими «мега-контентного» вузлами, які виконують більшу частину доставки.

Це схоже більшою мірою на централізований «олігархічний лад», ніж на вільну інтернет-модель. З цієї причини і була придумана Theta Token криптовалюта, а також ідея мережі Theta Network. Проект має на меті зосереджена на тому, щоб в корені видозмінити онлайн-видеоиндустрию. Поставка відео в різні частини світу — процес досить дорогий.

Децентралізована однорангова мережа Theta (THETA) покращує доставку відео, значно знижуючи витрати. Створення наскрізної інфраструктури для децентралізованої потокової передачі відео — це те, чого сподівається досягти в Theta Network.

Команда Theta Network

Проект Theta був розроблений двома людьми — Мітчем Лю (англ. Mitch Liu) і Джіей Лонгом (англ. Jieyi Long). Обидва вони мають дипломом в області комп’ютерної інженерії. Мітч закінчив також Стенфордського вищу школу бізнесу і є співзасновником таких компаній, як SLIVER.tv, Gameview Studios і Tapjoy.

У команді Theta є також Райан Ніколс (англ. Ryan Nichols). Він відповідає за розробку продукту і саму платформу SLIVER.tv. Має досвід у проектуванні та запуску цифрових-валют під різні платформи. Він також є Керівником компанії Tencent.

Як влаштована мережа Theta Network

Розробники усвідомили, що якщо хто-то в віддаленому місці буде використовувати свої резервні ресурси і пропускну здатність для «кешування» і «ретрансляції» відеопотоків, то подібний механізм в буквальному сенсі цього слова може змінити те, як влаштована галузь розваг і не тільки. Фактично, це могло б видозмінити доставку абсолютно будь-якого виду контенту.

У мережі Theta розподілені вузли можуть отримувати токени THETA, стаючи «Кешуються» серверами.

Кінцеві споживачі можуть спостерігати, як ці потоки доставляються до них вузлами «кешування».

Децентралізована мережу без єдиного центрального власника дозволяє абсолютно будь-якому користувачеві завантажувати свій контент, а маркери THETA є свого роду нагородою для стримерів і творців контенту за їхню працю. Подібний вид роздачі цифровий валюти, до речі, став досить популярним в Китаї.

У децентралізованої мережі Theta, є можливість позбавлятися від посередників, наприклад, рекламодавці можуть використовувати маркери THETA для прямого винагороди творців контенту і стримерів і потенційно глядачів за участь в їх перегляді.

Навіть такі гігантські мережі, як HBO, Netflix і YouTube Red, які є абонентськими мережами, можуть бути замінені повністю розподіленим контентом, де кожен може встановити свою ціну для свого контенту.

Токен THETA. Де купити і як зберігати

Як згадувалося раніше, токен THETA в першу чергу призначений для нагородження користувачів контенту і тих, хто розділяє їхню пропускну здатність і інші ресурси за допомогою мережі Theta. Глядачі також можуть ділитися цими токенами з творцями контенту як способом стимулювання майбутнього створення контенту.

Під час токен-Сейлем, команда змогла залучити інвестиції на суму $ 20 млн. На момент написання матеріалу, токен THETA торгується на рівні $ 0,13, а придбати його можна як за біткоіни c ефіром, так і за долар. Кріптоактів THETA доступний на Huobi, OKEx, Gate.io і IDEX.

Оскільки THETA є токеном стандарту ERC20, то зберігати можна не тільки на кріптовалютних біржах, але і на MyEtherWallet або апаратному гаманці Ledger Nano S.

висновок

Безумовно, створення платформи настільки масштабного рівня не відбудеться в одну мить. THETA знаходиться в розробці вже деякий час, і в даний час основна увага приділяється розробці саме блокчейн складової проекту. Проте, проект досяг вже значних успіхів, інтегрувавши свої маркери в платформу SLIVER.tv.

До того ж проект вже привернув таких великих спонсорів, як Samsung і SONY.

Запуск власної мережі Theta Network відбудеться в кінці 2018 року, після чого токени стандарту ERC20 будуть замінені на власні маркери, орієнтовані під стандарт блокчейна Theta.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

https://medium.com/

https://www.reddit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector