TUSD криптовалюта: мета розвитку, перспективи та плани на майбутнє

Що з себе являє TrueUSD

TrueUSD або TUSD криптовалюта — це стабільний кріптовалютний проект, який підтримується американським доларом і легко може бути використаний в якості активу для обміну.

В даний час монети TUSD повністю підтримуються доларами і зберігаються на спеціальних рахунках банків-партнерів цього проекту, що дає можливість проводити транзакції з TUSD швидко і безпечно.

Засновником даного токена є американська компанія TrueCoin, яка має абсолютно законні права на ведення своєї діяльності. Компанія TrueCoin — так званий портал, що зв’язує кріптовалютние активи зі спеціальним сервісом Trusttoken і після передає їх на торгові біржі.

Як було згадано вище, компанія діє абсолютно законно, тому не дивно, що велика кількість трейдерів довіряють цим проектом. Сервіс Trusttoken вдає із себе стандарти, призначені для маржірованія валют.

Головні особливості TUSD

Компанія постійно намагається підвищити планку стандартів.

Розробники вважають, що людям необхідна найпростіша і стабільна цифрова валюта. Правова база TUSD дає можливість людям безперешкодно обмінювати криптовалюта на американські долари, оскільки смарт-контракти (англ. Smart-contract) компанії створюють рівність один до одного між TUSD і USD.

Крім цього, TUSD використовує юридичні договору Escrow, які забезпечують повну безпеку людей, що займаються зберіганням даних монет.

Розробники також наймають аудиторів для оцінки всієї роботи системи з метою створення максимально високих стандартів у сфері забезпечення безпеки.

Навіщо взагалі потрібен TUSD

Компанія заявляє, що TUSD може використовуватися абсолютно в будь-якій сфері життєдіяльності людини, також, як і традиційні гроші.

Кредити, онлайн-шопінг, виплата заробітних плат. Трейдерам же надається можливість використовувати TUSD на біржах без впливу на Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

Як функціонує екосистема TUSD

Всі маніпуляції відбуваються з декількома трастовими організаціями в розпорядженні яких мільярди доларів. Після перевірки за допомогою стандартів KYC / AML йде відправка доларів в одну з трастових організацій разом з угодою про депонування.

Після того як грошові кошти пройдуть перевірку, їх API видасть інструкції і видасть TUSD на ваш особистий рахунок.

Для того, щоб отримати долари, необхідно виконати ту ж саму операцію, але в зворотному порядку.

Чим же TUSD відрізняється від Teather

Teather також як і TUSD безпосередньо страхується американським доларом. Головна його відмінність в тому, що коли підключаються активи і верифікація KYC / AML закінчується, то користувач автоматично стає власником рахунку депонування, на який були відправлені його кошти, адже рахунок, з юридичної точки зору, є абсолютно його власністю.

Плани на майбутнє

В справжній момент головною метою компанії залишається запуск бета-версії з публічним доступом. Крім того, компанія планує створювати нові стабільні монети, засновані на еквівалентах євро, фунта, золота і так далі, так як розробники вважають стабільні монети найнадійнішими серед криптовалюта.

Де купити / продати і як зберігати TUSD

Цифровий актив TUSD можна придбати на таких кріптовалютних майданчиках як:

  • Binance (становить близько 80% від обороту TUSD);
  • Coin Tiger (становить близько 15,11% від обороту TUSD);
  • Bittrex (становить близько 2% від обороту TUSD).

Також придбати / продати TUSD можна на Upbit, HitBTC, Bitso, Koinex, Cryptopia і Kuna, одна на цих майданчиках, на момент написання матеріалу, не спостерігається активний оборот TUSD.

Оскільки TrueUSD є активом на базі ERC-20, то зберігати його можна не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і на цифровому гаманці MyEtherWallet і апаратному (холодному) гаманці Ledger Nano S / TREZOR.

висновок

Миру криптовалюта в даний час необхідні різні варіанти стабільних монет. Вони представляють інтерес для багатьох інвесторів, так як людина інвестуючи розуміє, що їх токени це повний еквівалент того, що лежить на рахунку в банку.

У майбутньому компанія планує випускати токени, засновані і на інших традиційних валютах, що буде локально залучати інвесторів. Найсильнішими на даний момент конкурентами є такі проекти, як Teather і Basecoin.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.trusttoken.com/

Главная

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector