Unitmarkets і Premium-Signals — огляд брокера і сигналів форекс, відгуки

 • Відгуки про Unitmarkets
 • загальні висновки
 • Успішна торгівля на Форекс і Cfd вимагає не тільки глибокого розуміння ринкових умов і процесів, не тільки постійного аналізу всіх факторів, що впливають прямо або опосередковано на вартість різного роду активів, але і технічних знань для роботи з торговими платформами. Однак і це не дає гарантій успіху.

  Щоб отримувати прибуток від торгівлі на ринку необхідно знати і враховувати стільки всього, що багато людей порівнюють трейдинг з грою в лотерею. Звичайно ж вони помиляються, на біржі не грають, як в казино, а торгують, аналізуючи безліч чинників. І тільки досвідчені трейдери, які вміють грамотно розподіляти ризики, швидко приймаючи рішення, передбачаючи найменші коливання, залишаються в плюсі.

  Торгуючи на Форексі, користувачі постійно моніторять не тільки ситуацію на ринку, але і багато інших інформаційних майданчиків, новинних порталів. Це важлива умова для адекватного фундаментального аналізу. Одним із сервісів, які безсумнівно знадобляться як початківцю, так і бувалому трейдеру, міг би стати Premium-Signals.

  Premium-Signals (premium-signals.info/) — це не просто аналітична майданчик, яких в Мережі стільки, що й не злічити, а повноцінний помічник з прямими торговими рекомендаціями, професійним навчанням, порадами щодо мінімізації ризиків від провідних фінансових аналітиків. Все, що потрібно було знати, вивчаючи інформацію на десятках ресурсів, тепер зібрано на одній платформі — Premium-Signals. Принаймні так позиціонує себе майданчик. Але реалізований чи там зазначений опціонал? Що насправді являє собою сервіс і чи варто він уваги? Цим питанням ми і присвятимо сьогоднішній матеріал.

  Реєстрація та огляд інтерфейсу Premium-Signals

  Оформлення майданчика Premium-Signals
  Стартова сторінка сервісу Premium-Signals

  Щоб почати роботу на Premium-Signals, необхідно спочатку зареєструватися. Ця процедура вимагає заповнення спеціальної форми на сайті premium-signals.info/. Після введення імені, прізвища, адреси електронної пошти та номера телефону вам прийде код підтвердження на вказаний телефон. В цей же час на пошту відправляється лист з даними для входу в особистий кабінет і торговий термінал. Про них ми поговоримо пізніше, а поки розглянемо, що собою являє особистий кабінет на Premium-Signals.

  Головна сторінка після реєстрації не змінюється, на ній все так же відображається інформація про сервіс, переваги використання, нагороди, форма реєстрації та інше. При переході в шапці сайту на кнопку «Сигнали форекс» відкривається сторінка з розширеним меню.

  Як виглядають сигнали на Premium-Signals
  фото сигналів

  Самі сигнали представлені для пар EUR / USD, GBP / USD, USD / JPY. Під графіками є інформація про рівні опору і підтримки, а також короткі висновки на пару пропозицій.

  Що стосується інших пунктів меню — «Навчання», «криптовалюта» і «FX Робот» — вони неактивні. Перейти ви на них звичайно можете, але результат для всіх трьох вкладок буде або такий:

  Меню на сайті Premium-Signals
  Неактивні пункти меню

  Або вас попросять ввести заново пароль, але при введенні система напише, що він невірний. А після запиту його відновлення, буде вказано, що його відправлять на пошту. Насправді нічого ви на пошту не отримаєте, так і не домігшись хвалений навчання для новачків.

  Нижче на вкладках є посилання на офіційні спільноти платформи в Твіттері Вконтакте, але при переході на них виявляємо:

  Відсутність сторінки Premium-Signals в Твіттері
  Сторінка Premium-Signals в Твіттері не знайдено

  Висновки про сигнали форекс на майданчику premium-signals.info

  В цілому, все, що потрібно знати про premium-signals.info — це своєрідний клон з мінімальними змінами майданчики premium-signals.com, яка насправді надає сигнали, навчання і аналітичні матеріали як безкоштовно, так і за гроші.

  Ось скрін головної сторінки premium-signals.com:

  Головна сторінка сайту premium-signals.com
  Інтерфейс головної сторінки premium-signals.com

  А ось premium-signals.info:

  Стартова сторінка premium-signals.info
  Оформлення головної сторінки сайту premium-signals.info

  Загалом, висновок такий. Якщо вас і правда цікавлять сигнали для торгівлі, аналітичні матеріали, рекомендації з торгівлі, то вам саме на premium-signals.com — там постійно з’являються нові статті для вивчення матчастини, а базовий безкоштовний пакет дозволяє отримувати до 4-х сигналів по валютних парах, мати доступ до навчальних матеріалів, статистикою і чату підтримки.

  З усього цього випливає просте умовивід: premium-signals.info створений для отримання даних користувача і автоматичної його реєстрації на Unitmarkets. Всі доступи для входу, які приходять в листі на пошту вказані для my.unitmarkets.com. Тобто ви входите для отримання сигналів і навчання торгівлі, а опиняєтеся на платформі, де вам відразу пропонують поповнити рахунок для трейдингу.

  Що ж, розглянемо, чи заслуговує на увагу цей майданчик.

  Огляд форекс брокера Unitmarkets

  Особистий кабінет знаходиться на my.unitmarkets.com. Логіном для входу буде ваша пошта, а паролем — код підтвердження, який прийшов в смс на ваш номер після реєстрації.

  Поля для заповнення при вході в особистий кабінет
  Вхід в особистий кабінет

  Торговий термінал знаходиться за адресою webtrader.unitmarkets.com. У листі на пошті міститься логін (номер рахунку) і складний пароль для доступу.

  Блок для входу в торговий термінал
  Вхід в торговий термінал

  Далі ми докладніше розглянемо інтерфейси особистого кабінету і терміналу окремо.

  Особистий кабінет

  Інтерфейс особистого кабінету
  Головна сторінка особистого кабінету

  На головній сторінці відображається номер і тип рахунку, а також баланси. Під таблицею з цією інформацією є кнопка «Поповнити рахунок». При її натисканні відкривається сторінка зі способами внесення депозиту.

  Сторінка для внесення депозиту
  Варіанти введення грошей

  Як бачите, поповнити рахунок можна тільки в доларах і євро, а комісія при внесенні коштів відсутня. З доступних способів:

  1. Банківський переказ для введення євро.
  2. Interkassa USD.
  3. RBK.Money USD.
  4. Visa / Mastercard USD.
  5. Entropay.

  До речі, відразу відзначимо і варіанти виведення. Зняття євро з балансу доступно через SEPA transfer протягом 1-5 робочих днів без комісії. Також можна скористатися висновком на Visa / Mastercard.

  В особистому кабінеті можна відкрити рахунок з кредитним плечем до 1: 1000 або підключити вже існуючий, а також подивитися історію торгів і депозитів.

  Торговий термінал

  Як виглядає торговий термінал
  Інтерфейс торгового терміналу

  Що стосується терміналу, то він являє собою повноцінну, інформаційно-торговельну платформу для досвідчених трейдерів, які розуміють суть і особливості використання різного роду інструментів. Тут можна торгувати активами форекс, cfd і металами, вибирати відображення різних періодів в різних стилях, користуватися різними індикаторами, лініями. Термінал нагадує знаменитий Метатрейдер і за своїм функціоналом цілком придатний. Мабуть, це єдиний плюс всієї компанії Unitmarkets.

  Відгуки про Unitmarkets і висновки

  Ми ознайомилися з інтерфейсом і можливостями, які пропонує Юнітмаркетс і готові поділитися своїми висновками щодо цього. З плюсів відзначимо реально зручний і багатофункціональний торговий термінал. Ну і на цьому все.

  Що стосується самої компанії, то питань більше, ніж відповідей. Позиціонують вони себе, як серйозного брокера, який на ринку з 2001 року:

  Текст з радела Про нас
  Інформація про компанію з розділу Про нас

  А ось сайт їх створено лише в 2018-му.

  Дата поновлення і створення сайту unitmarkets.com
  Дані про сайт unitmarkets.com на Whois

  Чому так? Чому мінімальний депозит складає 500 доларів?

  суми депозитів
  Таблиця з мінімальними сумами депозитів

  Чому користувачів примусово реєструють через взагалі лівий сайт premium-signals.info? Чому в мережі мінімум відгуків і всі позитивні?

  Три відкликання користувачів
  Чесні відгуки від користувачів

  На сайті є новинний розділ, але все 7 матеріалів опубліковані в період з 4-го по 9-е жовтня. Де ж всі інші новини? Також є розділ навчання, але в нього не потрапити. Відразу відкривається форма реєстрації, а при введенні мейла відображає, що він вже зареєстрований. Тобто форми входу немає. Десь ми вже це бачили. А саме в навчальних матеріалах на сайті premium-signals.info.

  Як ми вже відзначали, відгуків про Unitmarkets мало (що дивно для компанії, яка нібито працює з 2001-го року). Однак на деяких незалежні моніторингах брокерів все ж можна ознайомитися з реальними думками людей:

  Я UnitMarkets вивчав десь місяць назад детально, що не викликали чогось вони довіри, багато нестикувань зауважив, та й у порівнянні з іншими брокерами простовато все — шарашіт-монтаж компанія. Вирішив, що краще перестрахуватися і не зв’язуватися, не такий вже і дефіцит брокерів, щоб ризикувати своїми кровними.

  А ось і відгук, з якого можна зрозуміти причини хороших думок про ЮнітМаркетс на деяких платформах:

  Напишу тут, може хоч тут не потруть. На «пишемо правду ру» не пропустили мій відгук. А я добра про ЮнітМаркетс саме там начиталася — все задоволені, все в плюс торгують, прямо приходь туди дурником, кидай їм 500 баксів і все за тебе зроблять і мульyoни будеш гребти лопатою, чи не сольyoшь жодного зеленого. Я розвісила вуха, вже так налаштувалася, зателефонувала одному — досвідченому трейдеру, який вже більше 10-ти років в цьому вариться. Сказав, щоб і не думала навіть, що це розлучення чистої води. Потім вже почала вникати глибше, полазити по сторінках — не спромоглися навіть нормально все прописати всюди. Будьте дуже пильні з такими брокерами. Я для себе зробила висновок, що краще вибрати майданчик з гіршими умовами, але найкращою репутацією.

  А ось таких відгуків на окремих сервісах повно:

  Я на юніті більше 5-ти років працюю. Щомісяця виводжу стабільно від 500 доларів. Мій максимум поки — 1800, сподіваюся скоро його пробити. Претензій взагалі немає, відчувається надійність і якість.

  Однак, сприймати останній відгук як правду — дуже сумнівно. Чи не тому, що ми чіпляємося до Unitmarkets. Можна навіть подумати логічно або запитати у знайомих трейдерів — хто на форексі може забезпечити стабільність і гарантії? Немає таких користувачів, які стабільно отримують з ринку прибуток.

  Торгівля на Форекс — американські гірки і стабільний дохід не будеш отримувати просто від того, що тобі радник якийсь майданчики підкаже, коли і як відкрити угоду. Навіть на ПАММ-рахунках, ризики діляться між інвесторами та керуючим. Досвідчені трейдери з репутацією і ім’ям іноді можуть зливати частину капіталу, хоча звичайно в основному торгують в плюс, але навіть тут гарантованого стабільного доходу не буде. І жоден брокер цього обіцяти не може, інакше він просто вас обманює. Що стосується відгуків про premium-signals.info, то їх в Мережі просто немає.

  Загальні висновки про Premium-Signals і Unitmarkets

  Разом, маємо 2 ресурсу, зареєстрованих навесні-влітку 2018 року — premium-signals.info і unitmarkets.com. В обох випадках заявлена ​​інформація про себе і наданий функціонал не відповідають дійсності. Premium-Signals скопіювали з іншого сервісу і при реєстрації на сайті для нібито отримання сигналів, аналітики і навчання примусово опиняєшся користувачем брокера Unitmarkets. У цієї платформи теж не все так просто — купа неправдивої інформації, через яку навряд чи захочеться довіряти їм свої гроші, тим більше що первісний депозит не такий вже маленький — 500 доларів.

  Підсумовуючи все вищевикладене, ми не рекомендуємо користуватися жодним, ні другим сервісом, якщо вам дороге ваше час, гроші і нерви.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector