Vertcoin криптовалюта: Майнінг без процесорів ASIC, що використовуються алгоритми

Що таке Vertcoin

Vertcoin криптовалюта (VTC) — це цифровий актив, який може бути переданий між особами через мережу Інтернет.

Ідеологія Vertcoin полягає в збереженні вірності оригінальному баченню технології криптовалюта: фінансової системи, яка належить її користувачам, а не навпаки.

З цієї причини, Vertcoin не регулюється третіми особами і не перебуває під контролем центрального фінансового інституту або, наприклад, виробниками обладнання для Майнінг. На перший погляд здається, ніби актив нічим не відрізняється від Litecoin’а або Bitcoin’а. У дечому активи, все ж, розрізняються — захист від Майнінг за допомогою ASIC обладнання.

Хоча це звучить і не сильно масштабно, як у деяких проектів, насправді ця відмінність має набагато більшу особливість, коли мова заходить про справедливий розподіл прав в крипто-співтоваристві, політиці і децентралізації цифрового активу.

Чому ASIC’і шкодять ідеології криптовалюта

Безперечно, ASIC’і залишаються донині найефективнішим способом Майні в промислових масштабах біткоіни або лаіткоін, проте в порівнянні з графічними процесорами (англ. GPU), їх впровадження створило багато проблем.

На відміну від графічних процесорів або процесорів (англ. CPU), звичайному користувачеві покупка ASIC’а вдарить по гаманцю.

Фактично, більшість основних майнінгових операцій не виконуються звичайними користувачами. Більшість ASIC’ов належать великими Майнінг-компаніям або самим виробникам ASIC-пристроїв, а це вже проблема.

Подібна монополія на ринку Майнінг криптовалюта в кінцевому рахунку призводить до труднощів до знаходження взаємної консенсусу. Всі ми неодноразово були свідками міжусобиць між спільнотою традиційного біткоіни, Bitcoin Cash і SegWit2x.

Проект Vertcoin передбачав проблеми, пов’язані з ASIC обладнанням, і тому ввів заборону на використання подібного роду пристроїв для Майнінг активу, щоб всі учасники спільноти Vertcoin були однакові.

Як влаштований Vertcoin

Спочатку зародившись в 2014 році, Vertcoin використовував в якості основи — скрипт Scrypt-N для досягнення свого консенсусу щодо методу Докази виконання роботи (англ. Скор. PoW).

З тих пір з’явилися потужні за своїми характеристиками ASIC пристрої, специфічні під Майнінг алгоритму Scrypt-N, так що команді Vertcoin довелося розробляти новий алгоритм з нуля.

У підсумку команда розробників представила новий алгоритм Lyra2RE. Відповідно до технічного документом Lyra2RE, новий алгоритм надав команді можливість «самостійно змінювати витрати пам’яті і часу на верифікацію даних, що дало більше переваг для боротьби з ASIC пристроями».

В офіційній документації алгоритму, команда відзначила:

«На відміну від алгоритму Scrypt-N витрати часу і пам’яті розділені, що дало нам незалежний контроль над обома параметрами. ASIC пристрої могли занадто швидко розшифровувати алгоритм Scrypt-N, але ми стали на заваді цьому, шляхом впровадження Lyra2RE. У новому алгоритмі Lyra2, збільшення потреби в пам’яті приводило б до того, що будь-який потенційний ASIC-пристрій повинен був би спочатку апаратно спроектовано з більшою пам’яттю для кожного окремого потоку. Надалі, якщо б ASIC коли-небудь розроблялися для Lyra2RE, нам просто потрібно було б реалізувати на рівні коду більш високу потребу в пам’яті, що привело б до нездатності належним чином функціонувати ».

Починаючи з першої версії алгоритму Lyra2RE, команда Vertcoin оновила його до версії Lyra2REv2 за допомогою хардфорка в своїй блокчейн-мережі 10 серпня 2015 року. Хардфорк грав важливу роль в долі проекту, оскільки ботнет зміг захопити контроль над 50% потужності хешування мережі.

Де купити Vertcoin

Bittrex і Upbit контролюють більшу частину активів VCT в співвідношенні 35,69% і 20,21% відповідно.

Придбати VTC можна тільки за криптовалюта. Примітним є той факт, що за ефіріум купити VTC не можна. Серед доступних кріптовалютних активів, за які можна купити VTC: BTC, KRW, USDT, DOGE.

Зате різноманітність в плані місця покупки досить широке:

  • Bittrex;
  • Upbit;
  • Poloniex;
  • Yobit;
  • Та інші.

Де зберігати Vertcoin

Оскільки Vertcoin є результатом ФОРКОМ біткоіни, то зберігати в таких гаманцях, як, наприклад, MyEtherWallet не вийде.

Зате можна скачати цифровий гаманець з офіційного сайту проекту Vertcoin або використовувати апаратний гаманець Ledger Nano S, який пропонує підтримку Vertcoin.

висновок

В цілому, Vertcoin не володіє революційною технологією, а всього лише дотримується тенденції, яку зародив традиційний біткоіни.

З огляду на той факт, що існує понад 69 різних ФОРКОМ біткоіни, які мають намір стати заміною біткоіни, проект Vertcoin не намагається виділятися чимось особливим, зберігаючи при цьому вірність початкової ідеї, що, власне кажучи, має припасти до душі деяким кріптогікам.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://steemit.com/

Home

https://medium.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector