Висновок біткоіни на Яндекс Гроші: способи і підводні камені

Два варіанти

Дуже шкода, але великою кількістю способів виведення криптовалюта похвалитися не можемо. Особливо, якщо кінцевий адресу зводиться до конкретної системи. Сьогодні можна вивести біткоіни на Яндекс Гроші, використовуючи прямі переклади або обмінні сервіси. Наше завдання — дати їм об’єктивну оцінку. Нічого не можемо нав’язувати, тому вибирати будете самі.

прямий розрахунок

Ясна річ, що біткоіни є найпопулярнішою і обговорюваної криптовалюта як у всьому світі, так і в Росії. Яндекс Гроші, в свою чергу, користуються величезною популярністю на пострадянському просторі. Виникає питання: як обміняти биток на ЯД без посередників? Знайти прямого покупця.

 1. Можна пошукати на кріптовалютних форумах. Там завжди є теми, які присвячені купівлі-продажу біткоіни прямим розрахунком.
 2. Запитати у знайомих. Дивишся, хтось як раз замислюється про покупку біткоіни і теж не хоче зв’язуватися з обмінниками.

Безумовною перевагою такого способу є можливість встановити свої умови. Так, ви можете встановити курс трохи вище ринкового, настояти на тому, що спочатку оплата, а потім переклад. Для цього у вас має бути багато харизми і відмінний дар переконання, оскільки другий учасник угоди також спробує встановити свої умови.

Головним мінусом такого способу є дуже високий ризик. Шахраїв в кріптовалютном світі дуже багато. Коли мова заходить про біткоіни, то кожен хоче отримати його безкоштовно. Тому потрібно бути дуже уважним і обережним при виборі покупця.

Щоб прискорити процес перекладу цим способом, розбийте його на кілька частин. Ніхто не погодиться на одноразовий переклад великої суми грошей. А ось маленькі частинки будуть продаватися в кілька разів швидше.

обмінники

Другий спосіб — це використання посередницьких сервісів. Таких в мережі хоч відбавляй, тому потрібно правильно його вибрати. Вашим завданням є дивитися на:

 • комісію;
 • відгуки;
 • резерв;
 • граничні суми переказу.

Щоб не шукати собі який-небудь сервіс на просторах гугла, можна скористатися допомогою моніторингів Okchange або Bestchange. Вони збирають цю інформацію в одну таблицю, при цьому надають тільки надійні обмінники.

Щоб вивести свій Bitcoin на Яндекс Гроші через обмінник, потрібно на головній сторінці, в графі «Віддаєте» вибрати биток, а в графі «Чи отримуєте» ЯД. На наступній сторінці потрібно ввести кількість біткоіни, яке ви віддаєте, адреса електронної пошти та номер Яндекс гаманця.

Наступним кроком потрібно буде відправити свої біткоіни на вказаний номер гаманця. Ця електронна адреса належить обмінки. Коли він отримає ваші кошти, ви отримаєте лист на пошту, за допомогою якого потрібно буде підтвердити, що саме ви робите обмін. Також потрібно буде вказати суму комісії, яку ви готові витратити на підтвердження транзакції Майнер.

Команда, що надає послуги обміну. дорожить своєю репутацією, яка є фундаментом її бізнесу — відповідно, і заробітку. Тому такий спосіб є більш безпечним, ніж попередній. Крім цього, обмінники дуже прості у використанні і показують досить високу швидкість операцій.

Серед мінусів можна виділити занижений курс обміну, а також наявність прихованих комісій на деяких сервісах. Позбутися від другого мінуса можна, звернувшись в онлайн-підтримку майданчика. Вони завжди відповідають на питання про внутрішню комісії. Але також не поспішайте відразу використовувати сервіс з 0%, оскільки курс там може бути набагато нижче.

Відповідайте собі на кілька питань

Перш ніж виводити свою криптовалюта на гаманці платіжних систем, потрібно дати собі відповідь на декілька простих питань:

 1. Як швидко потрібно вивести?
 2. Яку ви готові заплатити комісію?
 3. Скільки потрібно вивести?
 4. Чи готові ви до ризику?

Розбираємося з кожним питанням по факту. Швидкість може бути надзвичайно важливою і мінімальної, а може бути таке, що ви просто зав’язали з криптовалюта, і вам не горить їх висновок. Потрібно розуміти, як скоро ви хочете побачити кошти від битка у себе на гаманці. З цього виходить питання про комісії.

Якщо ви хочете поповнити Яндекс Гроші грошима від біткоіни якомога швидше, то доведеться заплатити відносно велику комісію. В іншому випадку комісія може бути маленькою. Кому ви її платите?

Майнер. Як би там не було, але це все ще дію, пов’язане з блокчейном. Тому транзакція повинна бути підтверджена. Чим більше ви зможете заплатити, тим швидше Майнер візьмуться за ваш переклад.

Питання суми виведення важливий через виснаження резервів обмінних сервісів. Один обмінник може мати на рахунку 20 тисяч рублів, чого не вистачить і для 0.1 BTC, а другий кілька мільйонів, що дозволить вивести відразу кілька монет. З відповіді на це питання, ви будете підбирати собі обмінний сервіс.

Ну і питання ризику вже вирішує для вас спосіб виведення. Адже як ми вже сказали, можна перевести прямим розрахунком, що кілька зручніше і вигідніше, але набагато ризикованіше.

Підводні камені

Транзакції завжди супроводжуються якимись проблемами. Хотілося б від них позбутися раз і назавжди, але це неможливо. Тому потрібно їх профілактувати. Можливі два варіанти:

 • втратити коштів через неуважність;
 • наштовхнутися на шахраїв.

Обидва моменту залежать лише від того, як ви підійдете до цієї операції. Будете уважні і обережні, тоді все пройде успішно. Якщо зробите все на авось, то ризикуєте віддати свої гроші невідомо кому.

Коли з’явиться новий спосіб виведення, то напишемо про це в свіжих статтях. Якщо підпишетеся, то дізнаєтеся про них першими.

Будьте обережнішими, адже це ваші гроші!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector