Waves криптовалюта: особливості платформи і безпеку

Що таке Waves?

Waves криптовалюта — це платформа, заснована на блокчейне, яка використовується для краудфандінга і продажу / купівлі фінансових інструментів. Дану платформу в 2016 році створив підприємець Олександр Іванов. Базою послужила блокчейн-інфраструктура NXT, що спеціалізується на виданні крипто-токенів. В даний час, капіталізація Waves становить понад $ 400 млн., Займаючи 40-е місце в чартах.

особливості Waves

Система була написана, грунтуючись на модифікованому консенсусі Proof of Stake (англ. PoS). Waves представила світу першу в історії децентралізовану кріптобіржу DEX. Нова біржа надає також новий тип угод — користувачі подібної кріптобіржі здатні торгувати будь-якою парою токенов без необхідності проводити операції з проміжними валютами. У новій кріптобірже заявки обробляються блискавично, як правило, за несолько мілісекунд.

Як це працює?

Користувачі можуть здавати в оренду свої кошти Майнер і отримувати свою частку кінцевого прибутку. Орендодавець повністю розпоряджається своїм балансом і завжди може повернути токени. Баланс визначає, хто стане генератором блоків. Звичайні користувачі не задіяні в процесі Майнінг, вони лише передають свої кошти. Безпосередньо Майнінг на платформі можуть займатися тільки Ноди, максимальна кількість яких становить 100 одиниць.

Безпека гарантується шифруванням з відкритим ключем. Володіння дає користувачеві повну владу над власним балансом.

Як створити гаманець?

Існують 2 способи зберігання Waves токенов: повноформатний гаманець на блокчейне, вагою 35гб, або Lite Client. Перший вимагає правильного налаштування і постійного спостереження і підключення до мережі. Другий існує в двох варіантах: як плагін і як додаток.

Плагін можна знайти на офіційному сайті платформи: wavesplatform.com, скачати і зареєструватися.

висновок

Існує кілька переваг, які відкривають великі перспективи для Waves. Серед них слід виділити мультивалютний гаманець зі зручним інтерфейсом, можливість виведення емісії можливість децентралізованого трейдингу. А всілякі плагіни дозволяють налаштувати систему так, як буде зручно користувачеві.

джерела:

https://mining-cryptocurrency.ru/

https://wavesplatform.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector