WaykiChain криптовалюта: основні характеристики

WaykiChain криптовалюта (WICC) ​​відноситься до блокчейн-мережі третього покоління, вона створена для реалізації масштабних змін в трьох галузях: фінанси, валютні ринки і букмекерські послуги. Її творці мають намір побудувати і розвивати нову бізнес-модель з використанням IT-технологій для задоволення потреб сучасного суспільства.

Історія розвитку проекту і команда розробників

Проект реалізується некомерційної корпорацією WaykiChain Foundation, заснованої в 2017 році в Гонконгу. У своїй заяві представники організації заявили, що прагнуть до забезпечення стабільного відкритого вихідного коду в рамках реалізації громадського проекту, ефективності управління, безпеки та прозорості використання залучених коштів.

Над проектом, запуск якого відбувся 9 січня 2018 року, працюють, в тому числі:

 • ВАЙК Сан (засновник, займається інвестуванням в кріптовалютние проекти з 2013 року, має понад 10 років досвіду роботи у фінансовій та інтернет-індустрії, засновник Oulu Crowd Funding і президент компанії Hurricane Digital Assets Management Co., Ltd, користується високою репутацією в традиційній фінансової індустрії і цифрових валютних ринках);
 • Тейм Хуанг (головний консультант, в 2013 році заснував кріптовалютную біржу Bittimes, брав участь в реалізації проектів в Tencent, займав посаду головного стратега в Youyue Finance);
 • Кен Хуанг (блокчейн-експерт, раніше очолював технологічний відділ Huawei VP, головний архітектор CGI, організації, яка надає консультаційні послуги в IT-сфері);
 • Валентина Чай (виконавчий директор, закінчила Гонконгський баптистський університет, має ступінь бакалавра в сфері економіки, раніше займала посаду старшого менеджера у відомій китайській охоронної компанії, фахівець з тімбідінгу, локалізації та реалізації бізнес-планів);
 • Тоні Чау (заступник топ-менеджера, закінчив Університет Торонто в Канаді, має ступінь бакалавра в сфері фінансів, колишній співробітник відомої приватної організації по збору коштів, фахівець з промислових досліджень і комерційному аналізу).

Офіційний сайт: waykichain.com.

Огляд основних особливостей

Це нова і потужна версія Blockchain 3.0, яка націлена на використанні в великих корпоративних і інфраструктурних проектах підприємств в різних сферах діяльності.

У ній інтегровані такі основні характеристики, властиві блокової технології, як розподілена база даних, смарт-контракти, криптовалюта і протокол забезпечення консенсусу.

За словами розробників мережі, вона здатна допомогти в створенні і реалізації нової бізнес-моделі в рамках сучасного суспільства та розвитку IT-технологій.

Одна з її цілей — революціонізувати фінансову сферу з точки зору методів торгівлі і децентралізації активів, валютного ринку з точки зору методів торгівлі і букмекерської діяльності в плані поліпшення поточної застарілої моделі.

Проект націлений на масштабні зміни, які торкнуться бізнес-сфери, що охоплюють ринки з об’ємом оборотів в кілька сотень мільярдів доларів на рік.

переваги проекту

Завдяки розвитку інноваційної технології blockchain, широко використовуваних бізнес-додатків на її основі і належного управління пропонована система має ряд ключових переваги в декількох областях:

 • Технологія. За проектом стоїть зріла і потужна команда фахівців, яка має широкий досвід в різних напрямках, включаючи фінанси, сферу розваг, IT-технологій та ін. Автори проекту також досягли істотного прориву в дослідженнях і розробках із застосуванням блокової технології.
 • Цільові галузеві ресурси. В основі проекту лежить не тільки блокова технологія, але і досвідчені радники і аналітики з цільових галузей. Крім того, команда творців проекту налагодила партнерські відносини з рядом цільових галузевих фірм, які надаватимуть підтримку в розвитку платформи.
 • Керування бізнесом. На відміну від публічних блокових ланцюжків автори проекту мають чітку стратегію щодо цільових галузей. Завдяки технічним характеристикам блокчейна, таким як децентралізація, незворотність і безпеку система буде професійно і активно проникати в цільові галузі і швидко набирати обертів розвитку і популярність.
 • Управління фондами. З точки зору управління фондами проект буде в першу чергу розвиватися за суворими принципам справедливості і відкритості. Для цієї мети сформований фонд розвитку, який буде розміщувати всю інформацію про свою діяльність у відкритому доступі для забезпечення прозорості.
 • Ринковий потенціал. Кожна цільова сфера розвитку платформи — це багатомільйонний ринок. Так, у 2017 році обороти на ринку спортивних ставок склали близько $ 1,3 трлн.
 • Стійке зростання. Шляхом створення ідеальної структури управління, розробники передбачили ефективне адміністрування за загальними процедурами, управління кодами, фінансами, зарплатою і різними бонусами і привілей. Це є нововведенням для проектів на основі технології блокчейн і має потенціал для успішного розвитку платформи.

компоненти архітектури

Перелік компонентів інфраструктури платформи включає:

Смарт-контракти

Платформа передбачає використання смарт-контрактів з підтримкою Turing-пристроїв. Вона використовує консенсусний алгоритм DPOS, вибір 11 мережевих вузлів для голосування і створює кожен новий блок за 10 секунд. За даними авторів проекту, підтверджена швидкість мережі перевищує 1 000 транзакцій в секунду.

механізм голосування

Всі 11 мережевих вузлів для голосування вибираються за допомогою алгоритму випадкового вибору на основі голосування всіх учасників платформи. Власники таких вузлів отримують комісію, що сплачується користувачами за вчинені транзакції.

додатки

Децентралізоване додаток для здійснення ставок — це перший смарт-контракт, представлений розробниками проекту. У додатку вбудований цифровий токен для реалізації ставок. В основі механізму ставок лежать смарт-контракти, які в автоматичному режимі перераховують кошти переможцю відповідно до обумовлених заздалегідь умовами і результатами події, на яке ділилися ставки.

Дорожня карта

2018 рік:

 • травень — реліз офіційного гаманця і всесвітній план вуличних шоу в Південній Кореї;
 • червень — глобальне роуд-шоу, ряд заходів в Росії, вихід децентралізованого сервісу ставок;
 • серпень — глобальний роуд-шоу в США, старт «Азіатських ігор» і турніру від імені компанії;
 • жовтень — запуск платформи;
 • грудень — оновлення програми та технології платформи.

2019 рік

 • березень — розробка більш 20 додатків;
 • травень — початок розробки програми для обміну цифровими активами, початок розробки програми для торгів на Forex.

Де купити WICC

Купівля та продаж токена WICC доступна поки тільки на трьох біржах:

 • Huobi;
 • ChaoEX;
 • BCEX.

На момент написання статті курс WICC до долара становив $ 2,44, до рубля — 157,14 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 350 млн. Токен займав 64-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати WICC

Розробники випустили гаманець WICC wallet 1.0 (бета-версія) і відзначають, що гаманець буде використовуватися для тестування функціоналу. Всі виявлені користувачами недоліки ляжуть в основу поліпшеної версії 2.0, дата випуску якої буде озвучена пізніше.

Як Майні WICC

Майнінг монет буде здійснюватися на основі протоколу DPOS. Ця функція буде доступна для власників мережевих вузлів, описаних вище.

Згідно з проектом, розмір річного доходу розраховується на підставі кількості монет, що зберігаються на гаманці вузла-валідатора, і становить 5% протягом першого року. Ця норма буде знижуватися на 1% щороку до досягнення 1%.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Творці проекту стверджують, що їхня ідея допоможе побудувати і розвинути нову бізнес-модель, яка повністю відрізняється від індустріального суспільства.

Вони мають намір повністю революціонізувати три сфери діяльності, що охоплюють ринки з багатомільярдними обсягами. Про перспективу токена говорить той факт, що криптовалюта вдалося увійти в топ-100 монет по капіталізації всього лише за чотири місяці після старту проекту.

Наскільки успішним проект покаже себе в майбутньому, залежить від реалізації дорожньої карти і подальшого розвитку платформи.

джерело:

http://waykichain.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector