Заробіток біткоіни на введенні капчі — кращі сайти 2018

Заробіток біткоіни на введенні капчі — напрямок, що має на увазі отримання прибутку на спеціальних сервісах (кранах), які виплачують винагороду користувачам за виконання певної дії (входу на сторінку, перегляду реклами і вказівки набору символів в спеціальному вікні). На відміну від інших способів отримання криптовалюта, тут не потрібно початкових вкладень. Щоб почати заробляти, достатньо мати під рукою ПК, підключений до Мережі, гаманець, а також хороший кран, який гарантує стабільні виплати. У чому нюанси такої діяльності? Чи можна розраховувати на великий заробіток? Які сервіси гідні найбільшої уваги? Ці та інші питання розглянемо в статті.

Суть отримання біткоіни за введення капчі на автоматі

Емблеми біткоіни на клавіатурі ноутбука

Отримати Bitcoin за введення капчі можна на крані — це ресурс, призначений для залучення користувачів і заробітку на розміщенні реклами. Власник сайту отримує гроші від рекламодавців і ділить частину прибутку з відвідувачами. Виплати відбуваються з певною періодичністю — раз на хвилину, 5 хвилин, 15 хвилин, годину, 24 години і так далі.

Біткоіни видаються на автоматі після введення капчі. Варто відзначити, що виплати здійснюються не в BTC, який має велику вартість (на 2 червня 2018 року курс становить 7514 доларів), а Сатоши — стомільйонний частині монети. При досягненні певного рівня (встановлюється сервісом) гроші виводяться на гаманець користувача. Але тут можливі й інші варіанти, на яких докладніше зупинимося нижче.

Англійською мовою такі сервіси називаються faucet, що в перекладі означає «кран». Термін відображає принцип розподілу премії між користувачами сайту. Іншими словами, біткоіни-крани — джерело заробітку для людей, які не планують інвестувати в покупку дорогого устаткування для Майнінг, а хочуть отримувати дохід в криптовалюта без особливих зусиль. Перші крани з’явилися в 2010 році, і сьогодні їх кількість тільки зростає.

види

Сервіси для заробітку біткоіни на капчі бувають двох видів (за способом накопичення прибутку):

 1. Накопичувальні. Пропонують постійне збільшення розміру доходу в режимі онлайн.
 2. Дискретні. Тут користувач заробляє певну кількість монет в конкретний часовий проміжок. Це може бути 1 хвилина, 5 хвилин, годину, день і інший період (встановлюється самим сервісом).

Біткоіни-крани класифікуються і за варіантом виведення грошей. Вони бувають:

 1. З миттєвим висновком. В цьому випадку зароблені Сатоши автоматично перераховуються на мікрокошелёк (типу ФаусетХаба).
 2. З періодичним висновком. Такі сервіси перераховують кошти клієнта в певний день тижня (найчастіше на вихідні) і (або) при досягненні встановленої майданчиком мінімальної суми.

У чому вигода власника крана?

Біткоіни-крани з заробітком на введенні капчі приносять вигоду всім учасникам — власникам та користувачам. І якщо відвідувачі отримують Сатоши за періодичний вхід на сервіс і введення символів в спеціальне вікно, мета господарів таких сайтів — залучити якомога більше трафіку. При правильному просуванні майданчики мають високу відвідуваність, що дозволяє отримувати стабільний прибуток від реклами. Частина отриманого доходу власник крана роздає відвідувачам, які входять на ресурс і вводять капчу.

Існують і інші цілі створення таких сервісів, але вони застосовуються рідше:

 1. Просування нового бренду з метою зробити його більш впізнаваним серед користувачів. Творці тієї чи іншої продукції можуть скористатися наявними можливостями крана для розкрутки товарного знака або назви компанії в Мережі.
 2. Ознайомлення користувачів з новою віртуальною монетою або криптовалюта в цілому, залучення додаткової аудиторії.

Як вибрати кран для заробітку біткоіни на введенні капчі — рекомендації

Біткоіни капає з кранів

Різноманіття сервісів, які виплачують Сатоши за введення капчі, створює ряд труднощів у виборі відповідного майданчика. Користувачі кидаються на перший-ліпший ресурс, витрачають особистий час, а в результаті не отримують виплат від власника сайту. Щоб уникнути обміну, важливо відповідально підійти до вибору і працювати тільки з перевіреними кранами. Варто звертати увагу на такі критерії:

 1. Термін роботи. Чим довше період дії крана, тим краще. Тривала діяльність свідчить про надійність майданчики, стабільності виведення коштів і відсутності обману з боку власників. Якщо господар крана зацікавлений у тривалій діяльності, він не буде псувати репутацію.
 2. Потенційний заробіток. Важливий нюанс — кількість Сатоши, яке виплачується після введення капчі. Чим вище цей показник, тим краще.
 3. Наявність ліміту для виведення. Ряд кранів встановлює високий поріг, досягти якого майже нереально. Розрахунок йде на те, що людина не зможе заробити необхідну суму для виводу. Кращий варіант, коли гроші виводяться миттєво або раз на тиждень без обмежень за розміром суми на рахунку.
 4. Періодичність нарахування. Чим частіше кран дозволяє заробляти Сатоши, тим краще. Наприклад, багато сервісів нараховують прибуток користувачам кожні п’ять хвилин після чергового введення капчі. Але варто врахувати, що чим частіше здійснюється збір монет, тим нижче потенційний прибуток. Як правило, збір BTC раз в 30 або 60 хвилин вигідніший, ніж збір в менші тимчасові проміжки.
 5. Відгуки. Перед використанням крана важливо прочитати коментарі інших користувачів про можливості майданчика. За відгуками легко зробити висновок про актуальність заробітку біткоіни на введенні капчі, своєчасності виплат, надійності ресурсу і так далі. Якщо сайт не платить або виникають труднощі з виведенням грошей, від співпраці краще відмовитися.
 6. Інтерфейс і настирливість реклами. Багато власників кранів занадто захоплюються заробітком і набивають ресурс нав’язливою рекламою. Ось чому при виборі сайту для заробітку біткоіни на капчі важливо звернути увагу на зручність користування і наявність детальних роз’яснень правил роботи. Багато реклами і спливаючих вікон свідчить про короткострокові наміри власника. Він більше зацікавлений в заробітку, ніж в залученні нових користувачів і розкрутці крана.

Як почати заробіток біткоіни на капчі — інструкція

Малюнок трьох кранів, з яких капає біткоіни

Щоб заробляти Bitcoin на введенні капчі, потрібно зробити наступні кроки:

 1. Встановлюємо гаманець для зберігання криптовалюта BTC. Тут варіантів безліч, тому кожен користувач вибирає гаманець з урахуванням поставлених завдань. З позиції зручності і надійності добре проявив себе Electrum. Як варіант, можна зробити хмарний гаманець або створити гаманець на кріптовалютной біржі (після реєстрації), але в такому випадку надійність нижче.
 2. Знаходимо кран, що дозволяє збирати Сатоши шляхом введення капчі (перелік популярних ресурсів і їх короткий огляд розглянемо нижче).
 3. Входимо на сайт з певною періодичністю і вводимо капчу (на деяких сервісах може знадобитися попередня реєстрація).
 4. Виводимо зароблені Сатоши на гаманець.

Як збільшити розмір прибутку?

Відзначимо, що розраховувати на серйозний заробіток біткоіни в 2018 році на введенні капчі не варто. Таку діяльність можна розглядати, як розвага і перший крок до накопичення криптовалюта на своєму гаманці. Навіть при 8-годинний щоденній роботі розмір місячного доходу навряд чи перевищить 2-3 долари.

Щоб збільшити прибуток, можна діяти в такий спосіб:

 1. Підключаємося до партнерської програми. Майже всі біткоіни-крани пропонують користувачам залучати рефералів (інших учасників). За кожну людину виплачується бонус або (і) відсоток від одержуваної ним прибутку. Чим більше людей вдається залучити, тим вищий заробіток.
 2. Використовуємо ротатори — сервіси, на яких зібрано велику кількість перевірених кранів для збору Сатоши. Їх особливість в тому, що користувачеві не потрібно відкривати велике число сайтів в браузері, адже перехід на кран для заробітку чергової порції монет відбувається прямо з ротатора. До популярних сервісів можна віднести faucethub.io, faucetsystem.com і інші.
 3. Створюємо кран. Щоб збільшити розмір прибутку, можна зробити власний сайт для розміщення реклами, залучення на нього користувачів і виплати винагороди у вигляді Сатоши. Для цього будуть потрібні навички у створенні таких ресурсів або гроші для залучення фахівців. При цьому важливо прорахувати потенційний прибуток від такого заробітку, щоб не залишитися у «розбитого корита».
 4. Робимо ротатор. Ще один варіант — створити ротатор біткоіни-кранів на платному або безкоштовному хостингу. Тут також будуть потрібні певні навички та вкладення, але при правильному підході розмір заробітку буде вище. Головне — регулярно додавати нові крани, уважно перевіряти їх на факт виплат і видаляти шахрайські сайти.

Кращі сайти для заробітку біткоіни на капчі в 2018 році

Зелені значки біткоіни над ноутбуком

Найбільша складність для користувача — вибрати відповідний ресурс. Нижче виділимо кілька кранів, які на 2 червня 2018 року виплачують гроші клієнтів. Але варто врахувати, що ситуація з такими сервісами кожен день змінюється, тому перед початком заробітку важливо вивчити правила роботи крана і почитати про нього свіжі відгуки користувачів. Виділимо надійні на момент написання статті сайти для заробітку Bitcoin на введенні капчі.

Dailyfreebits.com

Інтерфейс крана Dailyfreebits.com
Головна сторінка крана Dailyfreebits.com

Сервіс обіцяє стабільні виплати в розмірі від 7 до 1200 Сатоши. Премія користувачам виплачується з періодичністю раз в 1 години. До особливостей варто віднести — миттєві виплати на адресу біткоіни-гаманця через Faucethub.io при досягненні мінімального порогу в розмірі 100 Сатоши (заробити цю суму не складає труднощів). Для збільшення доходу передбачена партнерка, що дозволяє заробляти 10% від прибутку залученого реферала.

Moonbit.co.in

Головна сторінка сервісу Moonbit.co.in
Кількість Сатоши, зароблених на крані Moonbit.co.in

Це широко відомий ресурс, який давно працює і дозволяє збирати Сатоши після введення капчі (без реєстрації). На відміну від інших сервісів, moonbit.co.in не встановлює обмежень на періодичність входу на сайт і введення Сатоши.

Кран поступово наповнюється, тому розмір заробітку залежить від частоти входу. Найменша сума 1 Сатоши нараховується при відвідуванні з періодичністю раз в 15 хвилин. На 2 червня 2018 року діють такі ставки (крім озвученої вище). При вході раз в 30 хвилин можна отримати 2 Сатоши, раз в 1 годину — 3 Сатоши, раз в 4 години — 5 Сатоши і так далі. Максимальний розмір виплат становить при вході раз в 4 тижні — 21 Сатоши.

Важливо врахувати, що ставки коригуються в автоматичному режимі в залежності від обмінного курсу біткоіни, а також прибутку власника, отриманої від розміщення реклами.

Користувачам moonbit.co.in доступна можливість підвищення доходу:

 1. Бонус лояльності. За кожен день користування сервісом додається 1% (максимальна межа — 100%). Наприклад, якщо користувач вчора зібрав перші монети і зробив це сьогодні, його дохід збільшується на 1%. Якщо зібрати Сатоши і завтра, прибуток збільшиться на 2% і так далі. При пропуску навіть одного дня бонус обнуляється.
 2. Бонус на рефералів. Сервіс нараховують довічну плату в розмірі 50% від заробітку залученого користувача, і дає бонус 1% (максимум — 100%) за кожного активного партнера. До категорії «активних» відносяться ті відвідувачі, які збирають Сатоши хоча б раз в 3 дня.
 3. Бонус за опитування. Сервіс збільшує заробіток на 5% за кожен опитування (пропозиція) в місяць. Верхня планка — 100%.
 4. Бонус видобутку. Якщо відкрити доступ до потужності свого процесора, нараховуються додаткова виплата — до 100% від зароблених коштів.

Bonusbitcoin.co/faucet

Як виглядає сервіс Bonusbitcoin.co/faucet
Головна сторінка крана Bonusbitcoin.co/faucet

Особливість цього сервісу — обов’язкове проходження реєстрації перед початком роботи. Щоб зареєструватися, необхідно вказати номер e-mail і пароль. Доступ до сайту відкривається після підтвердження, яке приходить на поштову скриньку. Користувач має право вимагати до 5000 Сатоши з періодичністю раз в 15 хвилин. На 2 червня 2018 року середній розмір винагороди при такій частоті входу становить 6 Сатоши. Для отримання доходу необхідно ввести капчу, а після натиснути на кнопку внизу.

Кран платить 5% бонусу від зібраних і зароблених партнерами Сатоши. Для отримання такої доплати необхідно зробити хоча б одну заявку протягом дня. Сайт не встановлює обмеження щодо бонусів, які можна зняти разом з іншими заробленими Сатоши. Мінімальна межа для виплати становить 10 000 Сатоши.

На крані працює реферальная комісія, що дозволяє отримувати 50% комісії за залученого партнера. Зароблені гроші виводяться на CoinPot.

Ротатори для заробітку біткоіни

Головна сторінка ротатора Faucethub.io
Інтерфейс ротатора Faucethub.io

Як зазначалося, для підвищення заробітку на кранах можна використовувати спеціальні ротатори. Сьогодні виділяються наступні сервіси:

 1. Faucethub.io — майданчик, де наведено велику кількість кранів для заробітку біткоіни і інших віртуальних монет. Наявний перелік постійно оновлюється, що дозволяє бути впевненим у стабільності виплат. Мінімальний поріг для виведення становить 20 000 Сатоши. Доступні крани наводяться у вигляді таблиці із зазначенням дати додавання, найменування сайту, розміру винагороди та таймера.
 2. Faucetsystem.com — зарубіжна майданчик з широким вибором кранів. Інформація зведена в спеціальній таблиці, яка регулярно переглядається і оновлюється. Нижній поріг для виведення заробленої суми становить 15 000 Сатоши.
 3. Ifaucet.net — ротатор з біткоіни-кранами, що має російськомовний інтерфейс, регулярне оновлення і великий вибір майданчиків для заробітку. Доступні сайти постійно оновлюються і переглядаються.

Плюси і мінуси заробітку біткоіни на введенні капчі

Золотисті значки біткоіни на білому тлі

Перед тим, як заробляти на біткоіни-кранах, важливо розібратися з перевагами і недоліками таких майданчиків. Зведемо їх в таблицю.

плюсимінуси
Можливість отримання прибутку без вкладень.Заробіток на кранах мінімальний і рідко перевищує кілька доларів в місяць.
Доступність для всіх користувачів Мережі.
Легкість заробітку. Все, що потрібно — час від часу переходити на сайт і вказувати капчу в конкретні часові проміжки.Робота одноманітна і швидко набридає.
При бажанні можна збільшити прибуток, беручи участь в партнерській програмі або працюючи на ротатор Bitcoin.Високий ризик потрапити на шахраїв, які не платять гроші.

Заробіток біткоіни на введенні капчі — більше розвага, ніж реальний спосіб отримати криптовалюта. Для багатьох користувачів це не початковий щабель на шляху до більш серйозного заробітку на власному обладнанні для Майнінг або хмарних сервісах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector