Збір лайткоінов на автоматі: крани, букси

Автоматичний збір Litecoin користується величезною популярністю з кількох причин. По-перше, «срібні» монети мають непоганий потенціал. Уже зараз вартість однієї монети перевищує 240 доларів, а в майбутньому можливий ще більше зростання. По-друге, за Лайткоіни можна купувати інші криптовалюта (біткоіни, Ефіріум, Дашкоін). З урахуванням того, що будь-яке грошове вкладення при автоматичному заробіток не передбачено, у людини з’являється шанс збільшити запас більш дорогих активів, нічого при цьому не втративши. Ну і по-третє — користувач поповнює баланс, нічого, по суті, не роблячи. Зараз розглянемо, як можна збирати перспективну криптовалюта, витрачаючи мінімум сил і часу.

Заробляємо Лайткоіни на автоматі за допомогою кранів

Головна сторінка крана Freebitcoin.win
Інтерфейс крана Freebitcoin.win

Крани — це спеціальні онлайн-ресурси, існуючі за рахунок реклами. Вони розміщують у себе на сторінці банери, отримують за це гроші, а потім роздають велику їх частину своїм користувачам. Сайти, які роздають Лайткоіни, отримують оплату від клієнтів або відразу в зазначеній криптовалюта, або іншими грошима (тими ж доларами), а потім змінюють їх на «срібні» монети.

Щоб заробляти LTC на кранах, необхідно виконувати найпростіші дії (в переважній більшості випадків — вводити каптчу). За виконання своєї «роботи» людина або відразу отримує певну кількість Літош, або запускає поступове поповнення свого балансу. Майданчики такого роду відрізняються по кількох моментів:

 • періодичність виконання дій — від 5 хвилин до години;
 • прибутковість — за один раз можна отримати від декількох десятків до декількох тисяч Літош;
 • шлях виведення коштів — монети можуть переводитися відразу на гаманець або на рахунок якогось конкретного сервісу (наприклад, мікрокошелька FaucetHub);
 • мінімальний поріг для виведення — на деяких сайтах він може становити пару сотень Літош, а на деяких — кілька десятків тисяч.

На жаль, в сфері заробітку Лайткоінов на кранах є безліч шахраїв. Такі сайти дають вам просто фантастичні умови, але коли справа доходить до висновку, заповітні монети так і не приходять на гаманець. Ми виділили кілька онлайн-майданчиків, яким точно можна довіряти. Серед них:

 1. Moonliteco.in — кращий кран свого роду, який гарантує непоганий заробіток Лайткоінов на автоматі. Після заходу на сайт потрібно вписати адресу свого LTC гаманця в відповідне поле, натиснути на кнопку «Sign in», ввести каптчу (як правило, вона являє собою два слова, розділені пропуском) і натиснути на кнопочку «Submit». Після цього почнеться автоматичне зарахування Літош. На відміну від більшості кранів, тут ви отримуєте не якусь суму відразу. Кількість Літош поступово зростає автоматично. Для отримання найбільшого прибутку необхідно заходити на сайт кожні 5-10 хвилин і переводити «накапав» гроші безпосередньо на баланс свого профілю. Така потреба зумовлена ​​тим, що швидкість нарахування монет з часом падає, а для її відновлення потрібно обнулити лічильник. Щоб зробити це, необхідно натиснути на кнопочку «Claim now», ввести каптчу і в кінці натиснути на кнопку «Submit». Ось таким нехитрим способом можна заробляти за день до декількох десятків тисяч Літош. Переказ коштів на гаманець здійснюється щонеділі. Поріг виведення становить 500 000 Літош. Слід пам’ятати, що з-за високої відвідуваності сайту на нього можна зайти не відразу. Іноді вискакує повідомлення, що сервіс недоступний. Але не переживайте. Досить перезавантажити сторінку і сайт нормально відобразиться.
 2. Getfree.co.in — ресурс, який відчутно програє першому в плані прибутковості, але не поступається за надійністю. Реєстрація на крані дуже швидка: досить ввести свій Лайткоін-адреса і натиснути на кнопку «Sign in». А ось отримання Літош не зовсім зручне. Спочатку треба натиснути на кнопку «Claim now», потім ввести капчу, а потім натиснути на пункт Verifi (це щось на зразок підтвердження виконаної вами роботи). Це підтвердження може тривати трохи довше 10 секунд. Здавалося б, небагато, але на більшості кранів отримання монет відбувається в рази швидше. За одну спробу ви можете отримати від 100 до 300 Літош. Збір можна здійснювати кожні 10 хвилин. Для перевірки балансу потрібно натискати кнопку «Account» (знаходиться під адресою). В цьому ж меню розташовується кнопка виводу на сервіс FaucetHub. Виплати проводяться на першу вимогу.
 3. Puppyhosting.com — онлайн майданчик, що видає по 500 Літош щогодини. Для збору коштів потрібно виконати вже знайомі нам дії: вписати свій Лайткоін-адреса і ввести каптчу. До речі, другий момент може викликати труднощі, адже іноді слова в вікні просто нереально розібрати. Як і більшість кранів Лайткоінов, цей сайт проводить виплати на FaucetHub.
 4. Litecoin-faucet.com — ще один надійний кран, який пройшов випробування часом. Реєстрація на ресурсі стандартна: вписування адреси гаманця Лайткоін і введення капчі. Також, за розгадування каптчі видаються заповітні Літош. Збір криптовалюта можна проводити щогодини. Мінімальна сума виграшу — 350 Літош, а максимальна — 250 000. Найчастіше користувач отримує нагороду в районі 500 Літош. Виплати проводяться на мікрокошелёк Faucethub.
 5. Freebitcoin.win — новий кран, який видає відразу кілька криптовалюта, включаючи Лайткоін. Реєстрація на цьому ресурсі проходить трохи довше. Система зажадає ввести логін, e-mail, пароль (2 рази) і, звичайно ж, каптчу. Підтверджувати електронну пошту після реєстрації не потрібно, можна відразу заходити на сайт. В меню користувач побачить ті криптовалюта, які сайт може видавати. Там будуть біткоіни, Лайткоіни, Догікоіни і Ефір. Принцип видачі винагороди досить цікавий. У випадку з тими ж Лайткоінамі система відразу генерує мінімальну і максимальну суму, яку ви можете отримати. Після натискання на кнопку Litecoin Faucet користувач потрапляє на наступну сторінку, де йому треба ввести каптчу. Після введення внизу необхідно натиснути на кнопку «Claim Faucet». Сайт видасть суму, що входить у встановлені межі. Як правило, вона становить 70-200 Літош. Проробляти таку операцію можна кожні 15 хвилин. Кран виводить кошти на FaucetHub.

Заробіток Litecoin на автоматі через букси

Інтерфейс сайту cashinsurf.com
Сторінка сервісу cashinsurf.com

Букси — це тип сайтів, які виплачують Лайткоіни за виконання простенької роботи. Як правило, завдання зводяться до перегляду реклами або кліків по посиланнях. На відміну від кранів, даний тип заробітку вважається більш складним. Зокрема, за кожен перехід по посиланню виплачується мізерна сума (до 10 Літош). Тому для отримання відчутного профіту потрібно сидіти за роботою весь день (як мінімум 8 годин). Однак є і автоматизовані ресурси. Одним з них є сервіс cashinsurf.com.

Даний сайт є так званим Кликова спонсором. Тобто він виплачує гроші за перехід на сторінки певних ресурсів. Здавалося б, таку послугу надає безліч інших схожих майданчиків, однак на cashinsurf.com все робиться автоматично.

Щоб почати заробляти на автоматі на даному сервісі, необхідно зробити наступне:

 1. Зайти на сайт cashinsurf.com.
 2. Пройти реєстрацію: придумати логін, вписати e-mail, ввести пароль.
 3. Підтвердити реєстрацію, перейшовши за посиланням в листі, який вам вишлють на електронну пошту.
 4. Ввійти на сайт.
 5. На головній сторінці натиснути на кнопку «Start Surfing». Після цього запуститься автоматичний перехід на різні сайти. На кожному ресурсі ви будете перебувати 15 секунд, після закінчення яких здійсниться перехід на іншу онлайн-майданчик. Найприємніше те, що користувачеві не потрібно перебувати саме у вкладці з відкриваються сайтами. Він може займатися своїми справами, а веб-серфінг буде проходити автоматично.
 6. Для зупинки серфінгу досить натиснути на посилання «Open Account» (вона знаходиться в лівому верхньому кутку екрану у вкладці з відкриваються сайтами).

Автоматичний заробіток за допомогою цього букса вельми зручний, проте прибуток від нього невелика. Щоб назбирати нормальну суму, треба витратити близько двох тижнів (і це за умови того, що серфінг буде запущений майже цілодобово).

В цілому, і крани, і букси об’єднує одне — на них неможливо отримати хороший дохід, якщо працювати в поодинці. Тому передбачений ще один метод, який дозволить заробляти багато Літош на автоматі.

Використання партнерських програм для автоматичного збору Litecoin

Реферальная посилання на крані Litecoin-faucet.com
Вказівка ​​на партнерське посилання крана Litecoin-faucet.com

Як правило, крани і букси дають своїм користувачам реферальне посилання. Якщо за цим посиланням перейде інша людина і зареєструється на сервісі, її господар буде отримувати відсоток від доходів свого реферала. Наприклад, розглянутий вище кран Moonliteco.in виплачує 25% від кожного доходу запрошеного учасника. Реферальні програми передбачені і на інших кранах, описаних раніше. Також, партнерські посилання можуть видавати ресурси іншого плану. Зокрема, біржа Coinbase виплачує бонуси людині, по лінку якого на сайті зареєструвався новий учасник.

Виникає питання: як залучати рефералів, адже одні лише друзі і знайомі не принесуть вагомого доходу. Тут у вас є кілька варіантів:

 1. Розмістити посилання на своїй сторінці в соціальних мережах.
 2. Організувати групу (наприклад, у Вконтакте), присвячену заробітку криптовалюта без вкладень. У цій групі ви можете розмістити партнерські лінки від різних ресурсів.
 3. Організувати свій канал на YouTube, присвячений заробітку без вкладень. Можна робити огляди на той чи інший кран, а під відео залишати посилання для реєстрації.

При правильному підході така методика може приносити непоганий прибуток. Якщо розглянути можливий варіант на прикладі крана, то в разі успіху вам зовсім не доведеться вводити каптчі. Весь дохід забезпечать запрошені люди.

Особливості автоматичного збору Лайткоінов

Емблема Litecoin на тлі гори

Тут ми виділимо ряд важливих моментів:

 1. Перш за все, необхідно заздалегідь завести Лайткоін-гаманець. На багатьох сайтах, що видають «срібні» монети, ви навіть не зможете зареєструватися, не вказавши публічний ідентифікатор свого гаманця. На деяких ресурсах все-таки можна буде пройти реєстрацію і почати добувати Літош, але без сховища виводити накопичені кошти буде нікуди.
 2. Не потрібно розраховувати на автоматичний збір Лайткоінов, як на джерело основного доходу. Навіть якщо періодично вам будуть випадати солідні виграші, їх не вистачить, щоб забезпечувати навіть мінімальний рівень життя. По суті, даний вид діяльності покликаний познайомити вас з миром криптовалюта і дозволити добути свої перші електронні монети. Для отримання хорошого доходу треба займатися Майнінг (причому з використанням Асіка-пристроїв), вести торги на біржі (наприклад, на Exmo) або випробовувати удачу в онлайн-казино (наприклад, на Fortunejack). В останньому випадку можна виграти солідну суму, але можна і програти все вкладення.
 3. Зібрані кошти краще не зберігати на кранах та буксах. Після подолання мінімального порогу для виведення рекомендується перекидати Літош на свій гаманець (бажано програмний) або на мікрокошелёк (наприклад, Фаусет Хаб). Навіть чесні майданчика не застраховані від раптового закриття, а це призведе до втрати всіх заощаджень.

І останній момент: перед заходом на майданчики, які роздають Лайткоіни, відключайте плагіни, які блокують рекламу. Ті ж крани існують за рахунок розміщення рекламних банерів. Якщо у вас, наприклад, буде включений Adblock, сайт не дозволить збирати Літош.

Отже, ми дізналися всі тонкощі автоматичного збору Litecoin, розглянули найбільш популярні майданчики, на яких можна займатися такою діяльністю, вказали приблизний дохід, а також методики, здатні зробити прибуток максимальної. Сподіваємося, що викладена інформація дозволить вам швидше пізнати перспективний кріптовалютний світ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector