ZClassic криптовалюта: переваги та перспективи, забезпечення безпеки

Що таке ZClassic?

Основна причина, по якій люди все більше починають цікавитися криптовалюта, полягає в тому, що все криптовалюта пропонують певну ступінь фінансової свободи. Біткоіни (англ. Bitcoin), в цьому відношенні, безумовно є провідною криптовалюта в світі, хоча він не позбавлений недоліків або огріхів.

ZClassic також прагне досягти таких же розмахів. Зосередивши увагу на анонімності та конфіденційності, ZClassic криптовалюта може претендувати на місце в сотні кращих, все сильніше просуваючись до першого місця.

Отже, ZClassic (ZCL) — це результат Форк платформи Zcash, яка вирішила піти альтернативним шляхом, прибравши 20% «комісійних зборів» з Майнер. ZClassic також забезпечує доказ з нульовим розголошенням (англ. Zero-knowledge proof), надаючи схему децентралізованої системи з відкритим вихідним кодом, яка гарантує виняткову достовірність і анонімність всіх транзакцій.

На відміну від біткоіни, ZClassic забезпечує додатковий рівень безпеки і конфіденційності, де все його транзакції записуються і публікуються на своїй приватній блокчейн-мережі, але такі дані, як адреса відправника, адреса одержувача і передана сума залишаються закритими.

Вміст зашифрована з використанням передової криптографічного моделі Snark. Такі методи забезпечують достовірність транзакцій, а також безпечний бухгалтерський баланс без надання будь-якої іншої інформації.

Чому був створений ZClassic?

Існує досить вагома причина, по якій Zclassic є форк-версією Zcash. У Zcash є один особливий нюанс, який змушує понервувати багатьох людей. Збір за участь Майнер становить 20%, і цей збір буде відправлена ​​безпосередньо в фонд розробників Zcash. Хоча подібний підхід далеко не рідкість в світі альткоінов, він піднімає багато питань щодо майбутнього Zcash.

ZClassic прибирає такий збір і переслідує деякі інші ідеологічні цілі. Зрештою, Майнер повинні завжди отримувати відповідну нагороду за свої використовувані ресурси.

переваги Zclassic

Zclassic пропонує своїм користувачам одні з кращих переваг для Майнер в кріптосфере. Переваги платформи дозволяють користувачам працювати ефективніше і прозоріше. Ці переваги включають:

  • Ніяких вторинних податків: Всі нагороди за Майнінг в ZClassic йдуть безпосередньо Майнер. Засновники Zcash отримують 20% винагород, що призводить до 10% контролю над всім грошовою пропозицією. Нагороди, які йдуть засновникам, тривають 4 роки.
  • Ніякого повільного запуску: Zclassic усуває повільний запуск 20 000 блоків, які Zcash представляв свого часу для всіх Майнер.
  • довірені параметри: Zclassic використовує ті ж довірені параметри, які використовує Zcash. Довірені параметри, звичайно, приносять користь Майнер самим різним способом, але факт залишається фактом.

токен ZClassic

ZClassic використовує маркер (ZCL), який відрізняється від ZEC, використовуваного Zcash. Токен ZCL дозволяє ZClassic позбутися минулого досвіду повільного старту і нагородження монетами.

ZClassic не намагається свідомо розробляти дефіцит свого токена ZCL в мережі. Тут ринок вирішує ціну монети.

Також ZClassic використовує аналогічні параметри, що і в знаменитому безпечному «надійному установчому нараді», оскільки вони безпечні у використанні.

Все ж варто відзначити, що ZClassic є відносно неясним цифровим активом, який отримав раптове увагу і виріс більш ніж на 2700% за кілька днів до рівня вище 100 доларів.

Як почати роботу з ZClassic?

Щоб почати роботу з ZClassic, вам необхідно завантажити гаманець з офіційного веб-сайту. Гаманець доступний для платформ на ОС Linux, Apple і Windows. Після завантаження гаманця ви зможете брати участь в розробці ZCalssic. Ви також зможете брати участь в розробці альткоіна, приєднавшись до товариства розробників, натиснувши кнопку участі на офіційному веб-сайті.

Оскільки ZCL можна Майні, то тут перш за все необхідно розібратися з якісним ZClassic пулом.

Найбільш використовувані пули:

  • zclassic.org
  • miningpoolhub.com
  • suprnova.cc

На момент написання статті, найефективнішим пулом можна назвати, мабуть, miningpoolhub, оскільки саме на ньому концентрується найбільша кількість Майнер мережі ZClassic і цей пул щодня Майні близько 280 блоків.

Решта пули, безумовно є хорошими для Майнінг, але рівень хешрейта на них нижче ніж у miningpooolhub.

Яке необхідно програмне забезпечення для Майнінг ZClassic?

Тут все досить просто. Якщо ви і раніше Майні Zcash, то це ж ПО підійде і для Майнінг ZClassic. Єдине, що необхідно змінити — адреса пулу, а також провести настройку гаманця.

Пам’ятайте, адреса гаманця Zcash не сумісний з ZClassic!

Також ZClassic можна використовувати в якості активу в трейдингу.

ZClassic можна купити або продати на наступних кріптобіржах: CoinExchange, Bittrex, Trade Satoshi і Cryptopia.

В даний час, безпосередньо придбати ZClassic, використовуючи долари США неможливо. Інвестори, які прагнуть торгувати ZClassic, повинні спочатку придбати біткоіни або ефіріум (англ. Ethereum), використовуючи кріптобіржу, яка приймає фіатние кошти, наприклад на: Coinbase, Changelly або GDAX.

висновок

Чи є ZClassic монетою з потенціалом?

Безперечно.

З такою великою кількістю різних криптовалюта і токенов, які фокусуються на недоторканність приватного життя і анонімності, зараз стає все важче виділятися. ZClassic — це валюта, яка усуває несправедливе скорочення винагороди за Майнінг і не має наміру створювати штучний дефіцит, як це практикується в Zcash.

Протягом наступних кількох років в обіг буде вкладено 21 млн. ZCL, і схоже, що альткоін слід тієї ж моделі випуску, що і біткоіни.

До сих пір було видобуто трохи більше 4 мільйонів монет, а це означає, що попереду ще багато роботи як для Майнер, так і для всього кріптосообщества ZClassic.

Буде досить цікаво подивитися, наскільки зміниться ця ситуація з плином часу.

джерела:

https://cryptopotato.com/

Cryptostec Welcome Page

https://zclassic.org/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector